Šta je novo?

Google Pixel 3

Ako je to to,gori su od svih kineza.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zato kod androida ima izbora drugih proizvođača i modela/serija - ne moraš da jedeš isključivo ono što ti se jednom godišnje servira!

A i tu je drugi pixel 3 koji nema obrvu ;)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Izgleda da ću ostati na P2 XL dok ne izadje P4 XL[emoji3]

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Pa ne radi se ovde samo o tragicnom dizajnu,iako su imali dosta vremena da urade nesto originalnije. Ako ima istine u tom “leak-u” ostace na 4GB rama i jednoj kameri pozadi. Slazem se Sumadinac,za duplo manje para ce biti kineza sa boljim hw, “ubice” se i ove godine od prodaje,nema sta. [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Možda taj test model ima 4gb mada me ne bi čudilo da ostanu na toliko. Ali donji bezel je užasan iako ima zvučnik.
Mada realno gledano makar notch nije ogroman i ružan kao na ipX/mi8
 
Poslednja izmena:
4m pre predstavljanja sve se zna sem cene i veličine baterije :)

Ovaj mali pixel 3 je prelep , samo da ga ne osakate sa baterijom od lupam 2400mah :/

https://www.phonearena.com/news/Google-Pixel-3-XL-design-leak_id106121

As for physical dimensions, the Pixel 3 will measure 145.6 x 68.2 x 7.9mm, while the Pixel 3 XL will measure 158 x 76.6 x 7.9mm. However, both smartphones will measure 8.6mm thin if we account for the rear camera bump.
 
Poslednja izmena:
Pixel-3-vs-Pixel-3-XL-Featured-696x435.jpg






https://www.mysmartprice.com/gear/2...eal-notch-stereo-speakers-single-rear-camera/

Manji je interesantan, samo je pitanje koliko će da mu zeznu bateriju u odnosu na veći ...
 
Poslednja izmena:
Odvratno, kinezi od 50 eura izgledaju tri puta lepše. Nisam ni mogao zamisliti da će gugl izbaciti ovako odvratne telefone.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Čak i na ovom manjem izgledaju veći bezeli od onih na pixelu 2 xl...a baš sam polagao nade u njega!! :(

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Rekao bih da notch nije dovoljno veliki.

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Jako ružni telefoni, uz to će biti i skupi sigurno. Naravno softver i kamera će biti najjača bez dileme, ali ja bih pre uzeo OnePlus 6, ili 6T kada izađe, samo da Google izbaci Google Cameru sa podrškom za SD845, jer ovo što sada ima za 6 su sve polu funkcionalne aplikacije.

OnePlus 3T
 
I dalje gcam ne radi sa s845 ? Zanimljivo.

Nadam se da ovaj manji neće u EU biti 900e
 
Poslednja izmena:
Notch ogroman, kamere ko farovi. Two tone dizajn ledja ne moze biti dosadnije odradjen. Sve u svemu gugl ne zna de udara sa androidom poslednjih dve godine bar sto se dizajna tice.
 
Poslednja izmena:
Upravo to, jako su ruzni, dizajn ocajan. Cudi me da neko i kupi te telefone.
 
Zamisli kupuju ljudi telefone sa najboljom kamerom koja postoji, najboljim softverom i podrškom :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Znaci kod Pixela ne smeta sto nema slot za memorijsku, 3.5mm izlaz, sto je baterija(na manjem modelu) ispod proseka, sto je ekran losiji od vecine flagshipova i sto po dizajnu kaskaju? Sve to softver i kamera nadoknadjuju? Ne znam bas..

Bolje bi im bilo da potpisu sa HMD-om, nego ove saradnje sa nesrecnim LG-jem i HTC-om, mada su HTC telefoni po meni mnogo bolje dizajnirani od Pixela..
 
Dobro realno google je uvek imao hardverski dobre telefone, ekran je tek boljka bio na ovom vecem pixelu. Gugl ne placa svoje testove pa se sve isecira u sitna crevca. Ali ovo, ovo je mislim i za najvece fanove gugla ozbiljan test vernosti.
 
Znaci kod Pixela ne smeta sto nema slot za memorijsku, 3.5mm izlaz, sto je baterija(na manjem modelu) ispod proseka, sto je ekran losiji od vecine flagshipova i sto po dizajnu kaskaju? Sve to softver i kamera nadoknadjuju? Ne znam bas..

Bolje bi im bilo da potpisu sa HMD-om, nego ove saradnje sa nesrecnim LG-jem i HTC-om, mada su HTC telefoni po meni mnogo bolje dizajnirani od Pixela..
Naravno da smeta + nedostatak bežičnog punjenja na sve pomenuto!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
@telep

Ne gledam ja testove, citam iskustva korisnika+zdrava logika. Baterija od 2700mAh na P2 nema sanse da drzi ni blizu kao 3500-4000mAh kod drugih flagshipova.

LG ekran na P2 XL ne moze da prismrdi Samsung Amoledu, to znam bez da pogledam i jedan test/poredjenje.

Svaki telefon ima svoje prednosti i mane. Meni bi najbolji telefon bio kad bi imao dizajn N7 Plus, 6/128, SD 845, Pixel 2 kameru i 2K ekran, naravno uz Google brend/Android One program.
 
Poslednja izmena:
Meni se svidja ovaj dizajn malog pixela ali znam da ce cena biti nerealna pa ga u startu otpisujem. Note 8 sad kosta HKD 5000 a Pixel 2 mali HKD 5700. Sad, kraj juna meseca 2018. godine I to je najjeftinije sto sam uspeo da nadjem. Neka hvala.
 
@telep

Ne gledam ja testove, citam iskustva korisnika+zdrava logika. Baterija od 2700mAh na P2 nema sanse da drzi ni blizu kao 3500-4000mAh kod drugih flagshipova.

LG ekran na P2 XL ne moze da prismrdi Samsung Amoledu, to znam bez da pogledam i jedan test/poredjenje.

Svaki telefon ima svoje prednosti i mane. Meni bi najbolji telefon bio kad bi imao dizajn N7 Plus, 6/128, SD 845, Pixel 2 kameru i 2K ekran, naravno uz Google brend/Android One program.
Ekran uopšte nije los, ne znam zašto si ubedio sebe u to, pogotovo što ga nikad nisi ni pogledao. Po testovima je odličan i rame uz rame za Samsung panelom. Jedino gde je Samsung bolji je jačina osvetljenja i to je to.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Ti da ćutiš što te zapao vanserijski primerak xl-a [emoji14]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Baterija od 2700mAh na P2 nema sanse da drzi ni blizu kao 3500-4000mAh kod drugih flagshipova.
koji to flagshipovi dimenzija pixela 2 imaju 3500-4000 mah? Manji pixeli ne služe da bi baterija trajala dva dana nego da bi ljudi koji žele manji telefon imali izbor u high endu
 
Ti da ćutiš što te zapao vanserijski primerak xl-a [emoji14]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Haha, zaslužio sam posle toliko cimanjam. *mjau**mjau**mjau* bilo je loših serija sa blue shiftom, ali generalno ovo je odličan panel.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Istina!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
koji to flagshipovi dimenzija pixela 2 imaju 3500-4000 mah? Manji pixeli ne služe da bi baterija trajala dva dana nego da bi ljudi koji žele manji telefon imali izbor u high endu
Baš tako.
Flagšip manjih dimenzija pravi jedino još Sony. I em je hardverski jači (dobro, noviji je), em je jeftiniji, i kraći za ceo cm. Ali baterija logično nije mnogo veća (cca +6%).
 
Poslednja izmena:
S8/S9 su slicnih dimenzija, imaju veci STB, a smestili su nesto vecu bateriju. Sony je manji ceo cm, a smestili su bateriju iste/slicne velicine. Realno pored S8/S9 pixel 2 izgleda kao 10 godina stariji telefon. Na stranu sto stvarno ne bih mogao da gledam Samsung UI i razmisljam kad ce azuriranje unistiti telefon , eventualno da se potpuno iskljuci update :D

Treba biti realan, ja bih isto radije koristio Pixel pre nego neki drugi flagship(osim Mix 2S, meni se licno on najvise dopada od trenutnih flagshipova, eventualno 1+6) ali ovo dizanje u nebesa Google telefona, kad je realno stanje da kaskaju po svemu osim po softveru i kameri, a cenovno su isti, cak i skuplji, meni ne pije vodu..
 
Poslednja izmena:
To što je smeštena veća baterija ne znači da duže traje. Jel tebi bitno šta piše na tarabi ili kako radi u praksi :)
 
Nazad
Vrh Dno