Šta je novo?

Google Pixel 3

Ko kaže da nema više novih p3 da se kupe...juče kad se nisam šlogirao [emoji23][emoji56] Logike nigde, al morao sam...
2090926adca28e356fa48024c4ac69e5.jpg


Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Pixel 3 849€, a Pixel 4 549€???

Послато са SM-N970F уз помоћ Тапатока
 
Pa se sećaš da sam ja rekao da mi je p3 bolji telefon [emoji23][emoji56]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Sećam se, ali nisi rekao da je skuplji. ;)

Послато са SM-N970F уз помоћ Тапатока
 
Kad se bolje pogleda, P3 je skuplji i od P3XL :D
 
^To još nekako i mogu da razumem, ali da bude skuplji od četvorke
 
Haptic feedback je fantastičan na P3XL, koja razlika u odnosu na S7 Edge, uživancija svaka sitna vibracija, bravo, divota koristiti telefon. Evo autonomija, nije loše koliko sam mislio da će da bude zbog god dana stare baterije, danas nisam nimalo kameru koristio u odnosu na par prethodnih dana, chill dan. Igre na telefonu ne igram, bukvalno nikad. Povezana dva bluetooth uređaja, Fossil Q Explorist smartwatch i NFC transmitter za glucose senzor. Osvetljenje oko 50% unutra, oko 80% napolju. Ugašen AOD, smatram da jede previše baterije, baš baš. Kad mi je bio uključen prva dva dana mislim da sam bio ispod 4 sata SoT, mada i drugačije zahtevnije korišćenje, ali sam siguran da ždere AOD.



Voleo bih sveukupno da može nekih sat, sat ipo SoT duže pa da se kompletira zahtevniji dan, ali to je to, rano sam ga jutros skinuo sa punjača. Kao što kažu, 4 sata kad ga nagaziš, oko 5 sati kad je laganije korišćenje, ništa specijalno. Ljudi po netu pričaju o 6 pa čak do 7 SoT, meni to nerealno da se izvuče, sa kojim korišćenjem to može, nejasno mi, mada nisam ni pratio ništa specijalno o Pixelu 3/XL i drugim telefonima zadnje dve godine, tako da sam zaHrđao :D. U svakom slučaju, baterija mi traje duže u odnosu na matori četiri godina star S7 Edge, pa eto. Trebao sam ranije da uzmem ovaj P3XL, baš mi je legao lepo, prisećam se onih starih dana sa Nexus 5, ponovo jašem Google :)
 
Da baterija je korektna. Imao sam više puta 6h sot ali uglavnom tu oko 5h što je ok. AOD jede bateriju na trojci a vidiš na dvojci ne što ne kapiram. Neka te služi. Mene malo smorio posle skoro 2 godine pa sam hteo OPO8pro ali 1500$ nema šanse da dam za telefon. Tako da ostaje pxl za sada. Za te pare što si uzeo nema bolje.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Posle krace pauze vratio sam se Pixelu. I to sa Iphone-a X, koji je generalno dobar telefon ali google softver i pixel kamera su droga posle kojih ti sve izgleda meh... Volim kompaktne telefone, uzeo sam obican pixel 3, beli, 128Gb. Ovo bruseno staklo na ledjima je najudobniji materijal koji sam drzao u ruci do sad, stvarno prelep telefon.

Imam problem jer ne mogu nigde u gradu da nadjem bilo kakvu masku za njega, poslao sam 10 poruka na KP.
A na aliju se ceka mesec ipo dana isporuka. Bio bih zahvalan ako neko zna gde mogu da je nabavim ili mozda ima visak na prodaju (moze PM)?
Takodje jel ima neko da preporuci dobar, pouzdan wireless punjac?
 

Prilozi

  • Layer 1.png
    Layer 1.png
    543.5 KB · Pregleda: 99
  • Layer 2.png
    Layer 2.png
    887.2 KB · Pregleda: 105
  • Layer 3.png
    Layer 3.png
    776.8 KB · Pregleda: 107
Poslednja izmena:
Nisam siguran ali za pixel 3 mislim da samo onaj google wireless punjač radi; meni sa samsungovim nije hteo

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
^Slažem se sa ovom konstatacijom.
I meni sinoć stigao mali Pixel 3, crni.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Где купујете тренутно Пиксел 3 пошто га је тешко наћи код нас да огласима?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Ja sam se dugo dvoumio između 3 i 3XL, hteo sam da zamenim početkom maja jer mi se tad navršilo 2 godine od kako imam OG Pixel, ali pošto trojke nema na oglasima i jake su cene, ipak ću da sačekam još malo i uzmem 4XL kome dosta brzo pada cena

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Ja sam ga kupio preko KP oglasa.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
^Slažem se sa ovom konstatacijom.
I meni sinoć stigao mali Pixel 3, crni.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
Omg pa šta bi sa note 10?! Kako god, bitno da si konačno rešio p3 zamisao...odličan je tel videćeš i sam; pa da ti potraje [emoji56][emoji2772]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Nisam siguran ali za pixel 3 mislim da samo onaj google wireless punjač radi; meni sa samsungovim nije hteo

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Radi i Seneo odlično.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
@Proday, Note prodat (mislim da je mesec dana s njim bili sasvim dovoljno...:))
Pixel je klasa za sebe...pa još kad sam najzad "ukapirao" da ima i IP68(iz nekog razloga mi je to promaklo...).
Za mene nema bolji telefon.
Baterija za koju sam slušao od "nekih" ;) da je loša je za moj način korišćenja sasvim dobra. Za ostalo se sve zna...
Pričao mi lik iz Bgd-a da se sve više traže i kupuju Pixeli...moj je iz Kragujevca, inače kupljen u Danskoj(piše na kutiji).

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Stvarno je tuzno sto ne mozes legalno da kupis Pixel u Srbiji, za razliku od Nexusa recimo. I to je najveci problem, sto treba da das 500-600e za telefon za koji imas neku malu ili nikakvu garanciju.
 
Nazalost tako je. Kakvo je stanje u EU, jel mogu legalno da se uzmu ili samo u Americi?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
U Evropi se uzimaju bez problema, možeš direkt preko google (u zavisnosti od zemlje gde si), u svakoj većoj prodavnici, preko operatera. Jedino što 128gb možes direkt preko googla da kupiš, a cena je katastrofalno visoka.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Pozdrav svima.
Sta mislite da li postoji razlika u kameri između 3a i 3?
 
Da li je lepsi beli 3 xl od crnog?Videh neki beli pa razmisljam.
 
Da li je neko uzimao ovu 5d zastitu za staklo sa KP za 3xl? Kako se pokazala, jel ide od ivice do ivice?
 
Opet ja u temi, nisam dugo!...doduše ovaj put sa prečaga modelom. [emoji1][emoji2960]

Neverovatno mi da i dalje nisu rešili ovo sa tastaturom da ne može da se spusti dole skroz kada koristim gestures [emoji849]


Mogu reći da ima mnogo bolju stereo separaciju od manjeg modela :)

P.s. jednom sam rekao i da ponovim, retko koji telefon ima osećaj u ruci kao pixeli...to ne klizi ni najmanje, greota sa futrolom nositi.


Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li vam se greje telefon dok koristite kameru? Meni se nesto mnogo ugrejao za 15tak fotki
 
Pa i nisam baš nešto primetio za ovo kratko vreme. Imaš manji ili xl? Android 10 ili 11?!

Inače napredujem sa ludilom, kolekcija sve veća [emoji1][emoji854][emoji2960]
c8ed0cd63fca1be2ffd9424968ecc4e1.jpg


Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Imam XL, Android 10. Mada to je bilo pre nego sam instalirala sve one security update, sad nešto ne mogu da ponovim, nadam se da će ovako ostati.
 
Nazad
Vrh Dno