Šta je novo?

Google Pixel 3

Ima li Pixel 3 led diodu za notifikacije ili samo AOD?

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
A ima li neki servis u BG koji menja npr. baterije za Pixel ili koji se generalno bavi Pixel telefonima?

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Isplati li se uzimati renewed pixel 3 xl sa Amazona, cena je vise nego povoljna - 285$, a jedino sto me brine jr sto pise baterija 80% ili vise...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Ja to ne bi uzimao. Bateriju ces morati menjati a ovde je neces naci . Sve to komplikuje stvari. Ja sam jedva nasao u Ns nekoga da promeni bateriju na Nexus 6 jer nisu ni culi za taj telefon.
Druga stvar je renewed. Sta to znaci, ne zna ni prodavac . Aj de da je factory refurbished pa nekoako. Ne bi uzimao ni seller refurbished. Specifican je telefon, bilo sta da ti zatreba da se zameni/popravi , eto ti glavobolje. Verovatno ima razloga zato kosta toliko.

Zavisi koliki si hazarder, rekao sam moje misljenje. Drugi ce imati neko drugacije tako da ti je nezahvalno da slusas nas, ti najbolje znas sta ti treba i koliko mozes da platis.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kupovina macke u dzaku. Mozes dobiti odlican primerak, a mozes i neki koji je stajao izlozen upaljen na max osvetljenju, pa su baterija i amoled u losem stanju. Cista lutrija...
 
Beži dalje od te kupovine!

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Isplati li se prelaziti sa Samsung S10e na Pixel 3?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
I da i ne, zavisi od gomile faktora i ličnih preferencija!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
S10e[emoji23][emoji23][emoji23] pixel je za s10e avion.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Pixel mi se sviđa zbog jednostavnosti, kamere "Point and shoot", stock Androida (dobar je Samsung sa svim ovim silnim opcijama na svom UI ali generalno koristim ih možda 30%, ostalo držim pogaseno). Što se baterije tiče oca na Samsungu je krš (bolja i ne može kada je Exynos) a na testovima vidim da su navodno izvukli nešto bolji battery life na Pixel. Uglavnom telefon mi je za pozive, poruke i dopisivanje i kad mi zatreba da slikam za "Pont and shoot" I da budu dobro snimci. Nisam neko ko igra igrice, gleda video po ceo dan na telefonu i slično.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Isplati li se prelaziti sa Samsung S10e na Pixel 3?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Prije bih ostao na Samsungu.
Relativno nov model, ima djelova, odličan fingerprint, bolje leži u ruci.

Pixel će vjerovatno imati duži support softvera i to mu je jedina prednost. Ako još tvoj s10e ima garanciju onda je sve jasno

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
to je model sa exynosom,progledaće kad pređe na flegšip sd.
 
Prije bih ostao na Samsungu.
Relativno nov model, ima djelova, odličan fingerprint, bolje leži u ruci.

Pixel će vjerovatno imati duži support softvera i to mu je jedina prednost. Ako još tvoj s10e ima garanciju onda je sve jasno

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
Kako jedina? Kamerom briše sve telefone današnjice

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Telefon jeste kupljen nov ali to ti je ono od preko, nema pismenu overenu garanciju. Imao sam ranije Nexus 5x i jedini razlog tad što sam prodao telefon je bio zbog slabe baterije, inače mi je sve odgovaralo zbog te neke jednostavnosti. Fingerprint jeste odličan na S10e ali zbog položaja u kom držimo telefon i kada ga vadis iz džepa, nekako je ipak praktičnije kada je na zadnjoj strani.

Imao sam S7 2 godine pre ovoga, isto je bio odličan uredjaj ali Exynos je jako los što ste tiče baterije, a nisam uspeo naći verziju sa SD. Što se kamere tiče Ultra wide gotovo da ne koristim, jedino što mi je zgodno jeste što ova na S10e kada registruje neki dokument ponudi opciju Scan da uslikas samo taj deo sa tekstom, što je praktično.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako izuzmemo garanciju i dostupnost delova S10e ne može da se parira P3 ni u čemu po meni.
Jedino su baterije upitne

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Kako jedina? Kamerom briše sve telefone današnjice

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
Kada bi rekao briše, to bi značilo da nije ni do koljena.
Prije bih rekao da su razlike na dnevnom svijetu veoma male, dok su noću do 5%.
Nekad je 5% bilo za dlaku, a sada je to brišeš pod.

Inače ta famozna kamera sa Pixela je prije svega jedna i kao takva je u stvari samo softverski nasvirana. To znači da se uz dobar Cam port može i kamera od s10e približiti (ako ne biti i bolja i nekim segmentima) Pixel.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Samsung inače radi oversaturation boja, tako da s tog aspekta oni ne daju baš uvek prirodne boje. Ali ne može se reci da je loša kamera ili da je razlika toliko velika, jer danas su većina proizvođača do te mere usavršili kamere da moraš detaljne testove sprovesti da bi tačno utvrdio koja je bolja i zašto. Kod pixela je portret mod odličan, na automatici rekao bih daje možda najbolje fotke i nema manuelnih podešavanja a kvalitet je odličan. Subjektivno lepši dizajn, jednostavniji i SD čipset naspram Exynos, nešto brzi punjač (18W).

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
nema gcam za exynos i taj fon nikad neće napraviti sliku ni približnu pikselu,kamoli u point and shoot scenariju.
 
Ako pričamo o xl modelu s10e nema šta da traži u niti jednom segmentu osim video donekle. Pixel2xl je bolji od tog s10e, a kamoli 3xl. Da ne pričamo o OS-u posle par godina gde pxl2 jede bilo kog Samsunga koji će samo usporavati kako vreme odmiče.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Pričam o običnom Pixel 3 modelu, jer mi je XL verzija glomazna, a i onaj odvratni notch. Pixel 2 ne razmatram.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Pričam o običnom Pixel 3 modelu, jer mi je XL verzija glomazna, a i onaj odvratni notch. Pixel 2 ne razmatram.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Obični ima veoma malu bateriju ali i s10e ima šitinu kada smo već kod toga. Notch se ugasi i izgleda isto kao i bez tako da se navikneš brzo. Razmotri dvojku jer trojkom osim lutrija ekrana(blue tint) ne dobijaš ništa bolje, čak štaviše 2xl je best buy današnjice rekao bih. Ne znam za koliko može da se nabavi ali ja da danas nekome uzimam kupio bih xl2.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
I XL dvojka ima lutriju ekran. Drugar ga ima pa sam u prilici cesto da ga cackam, boje su bas lose.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Obični ima veoma malu bateriju ali i s10e ima šitinu kada smo već kod toga. Notch se ugasi i izgleda isto kao i bez tako da se navikneš brzo. Razmotri dvojku jer trojkom osim lutrija ekrana(blue tint) ne dobijaš ništa bolje, čak štaviše 2xl je best buy današnjice rekao bih. Ne znam za koliko može da se nabavi ali ja da danas nekome uzimam kupio bih xl2.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
To za ekran sam pročitao baš za xl2, čak su u samom testu naveli. Ni kod S10e baterija nije ništa posebno, ali Pixel 3 ima stock android pa i nemaš puno zezancija da podešavas koje ti vuku bateriju, kao na S10e. Jedino što me odbija kod XL verzija su dimenzije.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno