Šta je novo?

Google Pixel 3

Suma sumarum... veoma dobar telefon, ali ima notch i preskup je.
 
Ti kao i ostali koji imaju p2 ili XL ne moraju da menjaju sem ako vas ne svrbi džep. Realno tu je i pie i sve, tako da P4/XL će biti lepa smena.
 
Pixel 3/XL kod operatera u FR, nisam to očekivao. 450-550e za XL za neke normalnije pakete, nije baš ni jeftino, ali eto barem postoji mogućnost da se uzme tako umesto za keš. Kakva je situacija u ostatku Evrope sa cenama?
 
Samo dokaz koliko su svi to rame uz rame doveli!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da, ali svaki ima po nešto bolje od drugog. Kad bismo posmatrali samo kameru, ne bih znao koji da odaberem.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nije ni čudo onda cena. Sammy ih pocepao, kao i Apple-u što su prodali skupo displeje.
 
Opa....zanimljivo baš! A manji model?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Dobro je da su se malo opametili,taj displej je (uz kameru donekle) jedina svetla tacka na XL modelu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja ne bi računao ni displej obzirom da ima kljovu na vrhu!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nemoj biti tako surov,imaju je skoro svi sada. Ali istina,ovaj je najgori od sve dece [emoji856]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imaju i svi 6/256gb pa *mjau**mjau**mjau*, ovaj nema!!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da,bas su se stisli kada je rec o memoriji,a i ta jedna kamera jasno pokazuje limit u nekim situacijama,ma sta oni pricali. Jos kada pogledas toliki notch u kombinaciji sa onim donjim bezelom,a la neka kinezara [emoji855] Bas je tesko naci neki dobar razlog,zasto bi covek bas njima istresao tu lovu koju traze,ali rekoh da pohvalim ono sto valja,da ne kudimo samo. [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Istina. Ja sam prvi mislio da kupim, ali iz principa ovo neću da uzmem.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
It's a notched camera, with a phone attached to it

:D
 
Ovaj snimak mi vise deluje kao reklama za Apple Watch nego bilo sta drugo [emoji3]
 
Svi snimci su mu na taj fazon

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Mala trojka bi bila zanimljiva za nekih 550-600€, preko toga tu mač.
 
Imaju li ovi novi Pixeli Active edge?

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Imaju.
Bice mi zadovoljstvo da posedujem manji pixel3 u jako skorijem periodu... pixel 2 je ostavio najbolji moguci utisak na mene, tako da, to je to.
 
I meni je to zanimljivo. Ne mogu da zamislim android telefon bez mogucnosti otkljucavanja bootloadera.
 
Nazad
Vrh Dno