Šta je novo?

Google Pixel 3

Sasvim lepo izgleda, baram po renderima. Nije mi jasno zašto pojedinci kukaju oko dizajna. Toliko različitih (sličnih) telefona ima, pa može da bira kome se šta sviđa. Ja obično telefone koji nisu po mojoj volji u startu zaobiđem i ne lupam glavu više oko njih.
Generalno kod svih telefona ima nešto sa dizajnerske strane šta bih promenio. Ali na sreću niko od dizajnera nema ukus kao ja inače bi ti telefoni po dizajnerskoj aktuelnosti bili kratkog veka. Tj. ipak su svi ovi telefoni dizajnerski pogodak na neke duže staze (što ih duže gledaš sve su lepši) za razliku od moje filozofije koja je kratkog daha na duže staze.
A verujem da bi i većina kritičara prošla neslavno da im neko pruži priliku da po svom ukusu dizajniraju telefon.

Послато са HTC U12 life помоћу Тапатока
 
Pa kako je dizajnerski lepo da na poleđini telefona imaš televizor iz 70ih godina. :d
 
Juče sam malo koristio pixel 3 xl od ortaka , preozbiljno odrađen telefon.. kako su odradili ono staklo pozadi , svaka im čast.
Bukvalno kada ga uzmeš u ruku odmah pomislis da dosta vredi , samo da je onaj zalizak manji.

Ipak znaju da naprave telefon :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pakao :) ali kapiram da bih se brzo i navikao.. (mi8 nije ništa bolji )
ovaj sto sam koristio je bio not-pink boje sa onim narandžastim dugmetom , što je najgore izgledao je skroz dobro :)

Sada kada malo razmislim nije mi jasno zašto je lik uopšte i uzeo pink telefon :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja na poslu imam Pixel 2 XL i takvu fluidnost i brzinu na Androidu do sada nisam sreo. Znam šta je Pixel, ali nisam verovao da tako šljaka kao leptir. Mogu da mislim trojka kako radi tek.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Odlično, svi živi se žale kako je usporila posle par meseci! Uzmi one plus 7 pro pa da vidiš fluidnost ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nemam oneplus 7 da probam, pričam za to što mi je pri ruci. Recimo, šije S10E uzduž i popreko.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Juče sam malo koristio pixel 3 xl od ortaka , preozbiljno odrađen telefon.. kako su odradili ono staklo pozadi , svaka im čast.
Bukvalno kada ga uzmeš u ruku odmah pomislis da dosta vredi , samo da je onaj zalizak manji.

Ipak znaju da naprave telefon :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Vidi ga Loznica sto se upalio za Pixel. [emoji14]
Nista stock, samo Oxygen OS. [emoji41]
 
Jos niko sa foruma nije kupio 3a XL? Ili da mu je bar prosao kroz ruke?
 
Imao sam ga ja jdno dve nedelje. Sve u svemu, kamera najbolja koju sam koristio, softver odlican, ali je ogroman, baterija katastrofa, kada ukljucis battery save, nemas vibraciju, koja je inace jako slaba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iam ja 3a xl nekih metar dana. Prešao sa N5X. Kida telefon. Kamera nerealna, al to valjda već znate. Sw leti. Velik jeste, al šta znam, nije mi problem.
Od mana, mnogo je klizav, pogotovo naspram n5x koji je šampion gripa, a ja hejtujem kejsove. Zalepio sam mu xtremeskin, al loš izbor skina ga nije učinio manje klizavim. Ne znam šta bih još naveo od mana. Ekran nije flagship al to se ni ne očekuje. Volume dugmići možda imaju jak klik, ako se to može nazvati manom.
Ja sam baterijom prezadovoljan. Na odmoru, navigacija m, kamera, brightness max ceo dan i nikad mi nije otišla baterija. Ako može da izgura ceo dan brutalne upotrebe za mene je to vrh baterija. Da li će trajati jače od jednog dana mi je nebitno. I druga stvar, puni se ludački brzo.


Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk
 
Gde si ga kupio. Uzeo bih i ja ali nikako da nadjem kod nas..
 
Razlika je mizerna. Ko hoće pixela sada, neće puno uštedeti preko, a ostvarivost garancije je slična. Ako kupiš legalno preko, možeš da ostvariš u teoriji ali da li i u praksi? To obično ide po nekim prijateljima poznanicima, bla..

Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk
 
Pixel 3 64gb unlocked 300$ na bestbuy danas. Da li se isplati juriti nekog po SAD za to?

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Ako imas mogucnost da izbegnes carinjenje, PDV i ostale troskove onda 100% da.
 
Ma to je neka fora preko verizona samo

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Dovoljno samo 2x kliknuti...nikad to nije jednostavno kao što izgleda [emoji6]
fb1c326a9a579456261a885a552b412d.jpg


Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Ima li neko u Novom Sadu 3Xl? Voleo bi ga videti pre nego ga kupim. Mozda se i razocaram pa odustanem.

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
Da li je moguce da je poslednji update doneo poboljsano pokrivanje mreze ( vidim i da je menadzer sim karte updejtovan ) Naime, na dva potpuno razlicita mesta u gradu imam znatno bolji signal, odnosno, nema prekidanja veze kao sto je bilo uobicajeno do pre neki dan.
Ili je VIP bolje pokrio obe pozicije bas ovih dana ...
 
Upravo krenulo azuriranje android 10-ke, nemam pojma o cemu se radi, ali odstupa od obicaja da se sistem jednom mesecno azurira, ovo je drugi put u septembru...
 
Poslednja izmena:
Skinuo i pokušavam da vidim šta je novo...ne uspevam

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Gde ste kupili vase pixele? Aj da ne listam celu temu ima li garancije negde sta kako ..sve me zanima
 
Nazad
Vrh Dno