Šta je novo?

asus nvidia 970 oc

metalpirat

Cenjen
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruke
485
Poena
170
Posedujem ausu 970 oc karticu. Pocela je cudno da se ponasa. Desava se da se jednostavno iz cista mira iskljuci slika i pise da nema signala, u pozadini racunar radi, cuje se muzika tastatura reaguje kada pritiskam, ali jednostavno nema slike. Ovako dok je upaljen racunar radi ok, ali cim opteretim nekim programom kao sto je premier, maya, youtube ili igrica ona posle par sekundi samo se se iskljuci. Temperatura je ok proverio sam krece se od 33 do 49c manuelno upalim ventilator, struju ima. Prikazuje sliku u 4k. Ali jednostavno ne znam zasto gubi signal. Probacu da zamenim kabal.

HVALA!
 
Ako je kojim slučajem još uvek u garanciji, reklamiraj po hitnom postupku. Gubljenje slike je jedan od prvih znakova crkavanja grafike, za par meseci ćeš s vremena na vreme da gubiš sliku i na običnim stvarima, a sledeći korak je da ti daje samo crte i zareze i konačno nema signala 100% vremena.
 
Nazalost nije vise u garanciji. Graficka mi je bas potrebna. Treba mi zbog video produkcije, fotografije. Deluje mi kao da gubi kontakt negde.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
proveri napajanje pa onda proveri grafičku u drugom kompu
 
Meni se isto dogadjalo moguce da grana na napajanju crkla 12v ili da je oslabila i kada zamoris grafiku povuce mnogo struje mada 970 nije potrosac ali moguce da ti ni napajanje vise nije ok. Pormeni granu sa koje napajas grafiku probaj druge konektore, posto vidim da imas 1000w :)
 
Sredio sam. Graficka karta nije lepo legla u pci-e. Posto drzaci na kuciste nisu mogli lepo da legnu zbog plastike okolo graficke. Didatno sam zatego i ucvrstio graficku. Problem je bio posto je bila labava, kada se ukljuci ventilator ona se pomera i gubi signal. Sva sreca pa nije se desilo nista ozbiljno. Sada radi super.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno