Šta je novo?

Pojačalo za zvučnike Yamaha NS-200M?

Cvele012

Cenjen
Učlanjen(a)
01.02.2012
Poruke
96
Poena
159
Pre svega, pozdrav svima!

Relativno sam nov u audio svetu. Još isprobavam uredjaje, počev od pojačala, pa do zvučnika.

Trenutno posedujem pojačalo Yamaha A-760mk2 i zvučnike Yamaha NS-200m, i za mogu da kažem da sam poprilicno zadovoljan zvukom. Soba u kojoj slušam muziku je oko 16-17m2. Kao izvor zvuka koristim računar i CD plejer. Međutim, čuo sam više komentara da bih mnogo više izvukao od ovih kutija sa nekim drugim pojačalom.

Da li neko ima iskustva sa ovim zvučnicima i da li možete preporučiti koje pojačalo bi "leglo" u ovom slučaju?

Pozdrav!
 
teško je reći napamet...a naći nekoga ko ima iste zvučnike i da ih je probao sa raznim pojačalima je verovatno još teže...

problem je što ako uložiš u neko dosta bolje pojačalo onda ti zvučnici mogu biti najslabiji deo sistema...a ako uložiš malo dobićeš neki sličan rezultat...jedina ti je nada da nađeš drugare ili prodavce koji imaju bolja pojačala pa da nosaš zvučnike okolo na probu, što ne verujem da je baš komforna varijanta...

ja bih konkretno vintage pojačala uparivao sa nekim novijim zvučnicima, ali obrnuto ne bih radio...
 
Nazad
Vrh Dno