Šta je novo?

E3 2018

Deluje da je ovo što su pustili skriptovano, barem što se tiča AI protivnika.

Bezglavi botovi su uvek bili najveća mana u njihovim igrama, teško da ovo nije bilo skriptovano. Sad pitanje je šta od ostalog nije prepeglano za ovaj snimak.

...

Resident Evil 2 remake :)

Ghost of Tsushima deluje odlično, nadam se da će biti opcija za japansku sinhronizaciju sa eng titlovima.
 
Poslednja izmena:
Sony rasturio sa konferencijom, bukvalno nije bilo lose igre, to jest tacnije, sve su bile wow.
Pobedio je i na ovom E3 i pokazao koja je najjaca platforma.









 
Pih, taman pomislih da su odradili RE remake kao 1 & 0
 
Definitivno je Sony nadmasio MS, ali mozda je mogao malo duzu konferenciju.
 
Pa ovaj Tsušima je nešto kao savremeni rip Tenču serijala. Uz naravno glupu činjenicu da 'crta' igraču kad šta gde kako, i gde su protivnici.
 
The Last of Us: tin fem Judžin(kojeg umesto Riđeg, Rik voda po Americi) se pretvorio u androgeni hibrid Karla i Lezbače. Soni mi se kao kompanija smučila, još kolko tolko prave dobre televizore, ali u svim ostalim stvarima su postali bljutavi.
 
The Last of Us i Spider Man me odusevili!Naugty Dog samo potvrdjuje da je trenutno najbolji studio na svetu.Kakva fizika,voice acting,lip sync,grafika,animacije...vrh.
 
Nintendo konferecija. Debeli Dzimi ispratio event, mece Nintendo f-boyevima bez vadjenja... :)
 
nisam neki ekspert ni za gejming ni za marketing, ali koja je fora oko najave igara koje će izaći za 3-4 godine? :D
 
Pritisak fanova TES serijala.
 
^ moze malo konteksta uz post?


nisam neki ekspert ni za gejming ni za marketing, ali koja je fora oko najave igara koje će izaći za 3-4 godine? :D

Pre-order i dizanje hajpa...

+edit:

Koliko su sanse da vidimo taj gameplay za Cyberpunk 2077 demo od 50min, tj. da ga CDPR objavi u neko skorije vreme?
 
Poslednja izmena:
Pa ok ako ima efekta kod zajednice ali to mi dodje kao da treba da se vidim sa vrh ribom ali za 3-4 godine, i radi me hajp,a do tad.. :)
nemam nameru da širim neki hejt naravno ali sam video najavu za TES 6 i sad kao čekam par godina, pa prvo ću celu mašinu morati da promenim hehe..
Mada sam možda i mator, meni je počinjao hajp kad uočim igru u izlogu i dok je nosim kući, ali dobro, vremena se menjaju, samo kažem da mi je to malo smor.
kapiram čekanje godinu, ali preko toga ne vidim neki smisao u najavi
 
Sta da ti kazem... Guli ga dok se ne vidis za 3-4 godine ili obrci stare ribe. Ne znam koju drugu metaforu da primenim...

Nemoguce je pored toliko igara da mora da se ceka samo na tu jednu. Backlog koji imam, pritom skracen, mogu da drljam komotno do 2022.
 
Dobra je metafora :)
Pa ja nit kažem da život nema smisla dok se čeka, pogotovo ne u gejming industriji, nit podržavam to nego me samo čude te najave i još više hajp oko toga.
Ovde ispade da se na svaku dobru igru koju su najavili čeka poprilično, a sledeće godine za tamo 2025.. Što bi se reklo prodavanaje magle.
 
Dafaq? Zasto kada su recenzenti i ostala "reviewer bagra" sa pozivnicama mogli da odigraju sada na E3-u iza zatvorenih vrata..
 
Nemoguce je pored toliko igara da mora da se ceka samo na tu jednu. Backlog koji imam, pritom skracen, mogu da drljam komotno do 2022.

Evo da te utesim, mene ceka (bukvalno) 55 igra za igranje. Bacicu se na to tokom ovog leta, bice vremena, a verujem da cu u neko dogledno vreme ocistiti to, jer kad mi se neka igra svidi, igram je danima bez prekida, dok me neke razocaraju, pa ih obrisem za 20 minuta.
 
Poslednja izmena:
RE2 deluje fenomenalno!
Jedna od retkih igara koja ide na preorder.
 
Nazad
Vrh Dno