Šta je novo?

Vivo NEX

Mene brine ovaj pokretan deo za prednju kameru.. Koliko će da traje i slično..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Šta te brine konkretno?

The camera mechanism has undergone extensive testing and can be raised and lowered 50,000 times and withstand up to 45kg of thrust force when extended.

Ja npr prednju kameru koristim jednom u mesec dana tako da me to uopšte ne brine :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Šta ako je izbačena i fon ispadne na nju pod raznim uglovima? [emoji16]
Ne znam ali sve što ima pomerajuće delove me brine. Moje mišljenje naravno..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
To ok, ali sad, pazi da ne ispadne:d

Sto se mene tice, prednju, da ne kazem selfie, kameru ne koristim, tako da moze da bude i 50 pop-up i nek otkaze:d
 
Ma dzabe se palite, nece ovo doci kod nas. Sponzor fudbalskog prvenstva, a telefon jos nije ni pusten u prodaju.Umesto da su ga pustili u prodaju 14.Juna. Cim se zavrsi prvenstvo opast ce i interesovanje za njega. Cinimi se jedan veliki big Fail za telefon.
 
Poslednja izmena:
Nikada ovaj telefon ni nije bio namenjen za globalno tržište i naravno da nikada neće doći u Srbiju po ok ceni. Cena može biti ok samo u Kini i Indiji jer je tamo borba za tržište od 3 milijarde ljudi..
Svakako koliko sam ispratio kineske sajtove prodaja je dobra u Kini.
 
Znaju oni odlicno sta rade. Pa ne prolazi interesovanje za ovaj mob zavrsetkom svetskog prvenstva. ;)
 
[YouTube]Z2Uu2rYFlPQ[/YouTube]

Evo verzije koja je namenjena za "globalno" tržište :)

Oppo find X.

Kod ovog izlazi cela gornja strana [emoji102]
Edit:
Nema senzor za otisak prsta. Koja glupost.
 
Poslednja izmena:
Ali nema 3.5 mm kao ni FP senzor. :)
Sta znam, ako vec mob treba da ima neke pokretne delove neka to bude samo prednja kamera, ovo je ipak previse. Prilikom svakog otkljucavanja skeniranjem lica kamera se pokrece, odradi scan i vraca nazad.
 
Jedno je sigurno , OnePlus 6t će biti jedan od najboljih telefona ove godine..
 
Slazem se, mada to je u jednu ruku i nepostovanje korisnika. Dolazi nedugo posle obicne verzije a ispravlja skoro sve njene nedostatke.
Mada ja dosta ocekujem i od Mate 20 ili kako god da ce se zvati. Zanimljiva godina sve u svemu.
Naravno treba pridati znacaj i srednjem segmentu kojim ce verovatno A2 i Max 3 dominirati, no ostaje da se vidi. :)
 
Ako ovo ne bude global, a izlgeda da nece, nista ceka se mi mix 3(s). :d
 


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mnogo mocno izgleda ovaj vivo nex, ali mogli su se otvoriti za bolji ekran, kad vec ubacuju sve top..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Polako, ima vremena. Ovo je slicna prica kao svojevremeno Xiaomi sto je imao sa pocetkom Mix serije. Bilo je nekih nedostataka koji su ispravljeni sa drugom generacijom. Takodje, znacajno je povecana proizvodnja, kao i dostupnost. Tako ce verovatno biti i u ovom slucaju.
 
Poslednja izmena:
Mislim da nece biti vece dostupnosti, jer za vecu dostupnost je zaduzen One Plus.
 
Videcemo ali ako nista drugo tu je makar One Plus, ciji ce modeli u buducnosti sigurno preuzeti dizajn ovog Nexa.
 
Ovo oko prodaje u Evropi pisem, jer se ranije OPPO mogao kupiti u Evropi, sad mislim da se povukao iz Evrope. Mislim da sam tako nesto citao negde. Doko VIVO nikad nije bio u prodaji u Evropi.
 




Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
vivo NEX S in for review
https://www.gsmarena.com/vivo_nex_s_in_for_review-news-31739.php

Hands on: Vivo Nex review

2EhG34ddrXmE9BmCH2Fed6-1200-80.jpg


https://www.techradar.com/reviews/vivo-nex
 
Poslednja izmena:
Vise mi se svidja oppo find x, ali i cena je paprena :)
 
Nije valjda da je ovako nakazno da izlazi ceo gornji deo?
 
Da, nije nakazno, do jaja je :D
 
Meni je ovo sve osim lepog, mnogo elegantnije je resenje je na Nex-u, plus sto ovde verovatno ima vise stvari koje mogu da krenu po zlu, plus sto ako se pokvari gube se i zadnje kamere, a ruzno mi je i pozadi i napred.

Ukusi su razliciti, naravno :)
 
Meni bas gotiva, ali ja volim te munja stvari :)
Ovde napred ne izlazi samo kamera, izlaze jos neki senzori i svasta nesto, zato je tako uradjeno, a super je resenje sto je i pozadi clean dizajn.

Vivo prodaju samo u Kini, a Oppo ce doci i u Evropu.
Zanimljivo je da je Oppo vlasnik OnePlus-a, a Oppo i Vivo su u vlasnistvu jedne kompanije :)
 
Poslednja izmena:
Meni lično Nex rešenje bolje, ionako ljudi prednju kameru koriste retko ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
A, kada bi pitali ovde članove, proizvođači bi izbacili selfi kameru. Vi niste svesni koliko se koristi selfi. Čitave ankete na netu i saveti kako uraditi što bolji selfi i dobiti više lajkova. Nikad ovde članovi nisu bili merodavni za široku potrošačku masu :d
Sklopili bi fon za 2000e ko konfiguraciju za PC, a očekivali cenu od 200e :d
 
Poslednja izmena:
Meni lično Nex rešenje bolje, ionako ljudi prednju kameru koriste retko ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Hahaha. Si lud? [emoji23]
Ne da koriste, nego razbijaju [emoji14]
I ja sam koristim dosta otkad je došao GCam, jer selfi slike zaista izgledaju kao da su slikane zadnjom a ne prednjom kamerom(sa fabričkom app selfi žasu).

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno