Šta je novo?

iOS 12

Da li DND i dalje odbija pozive? Ili su konačno mutirani za one koje ne želim da zvoni?
 
Igrom slucaja postavio sam video na prethodnoj strani gde se vidi da radi sve.

 
Stavio sam iOS12 na moj X. Generalno radi korektno. Prvo što primećujem su fluidnije animacije, rekao bih da su malo sporije nego na poslednjoj verziji iOS11. Tu i tamo ume da uspori i zasecka, ali ništa spektakularno. Sve aplikacije rade najnormalnije, za neke sam primetio da se značajno brže startuju (AirMail).
Baterija je potpuno ista kao i na iOS11.

Grupisanje notifikacija je sjajno izvedeno, samo nigde ne mogu da pronađem kako mogu da podešavam parametre za grupisanje istih.
 
Ovo treba srediti,ne znam da li je jos neko primetio,cim je duzi naziv ulice,preklapa se sa temperaturom.

1eff8ca21d2caf677fbfaba663602313.png






Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Igrom slucaja postavio sam video na prethodnoj strani gde se vidi da radi sve.



Sve je to divno i krasno al jos od ios 11 je pun net ljudi kojima split view ne radi :) Tema koliko hoces i clanaka. Ja mogu da probam jos full restore al iskreno mrzi me samo me nervira opasno....
 
iOS 12 [Beta]

Jutros sam imao jos jedan bagic,iskljucio sam alarm,a ikonica (sat) je ostala gore kao da je i dalje aktiviran. Nestala je tek kada sam alarm ponovo ukljucio i iskljucio. Osim toga i ove gluposti sto sam primetio za weather,sve radi perfektno na 6s. Toliko da razmisljam da stavim betu 2 i na X,lakse se zivi sa grupisanim notifikacijama,odlicno su resene,a i screen time je dosta zanimljiva opcija,bas detaljne i korisne informacije daje [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ali nista nije precizan screen on time mnogo puta mi se desi koristim uredjaj sat vremena bukvalno ne ispustam iz ruke screen on time nije mrdnuo :) to sa alarmom je od pocetka... pisao sam feedback za to
 
Ja jutros primetio to za alarm,slao sam feedback i za weather widget sinoc. Ali sve u svemu,zadovoljan sam kako to sve radi,s’obzirom da je beta 2 u pitanju,ako ovako nastave,GM ce biti avion. [emoji1362]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je weather widget skoro pa odlican...
 
Ne kazem da ne radi dobro,nego je vise estetski problem,pogledaj na sta to lici kada se broj ulice “sudari” sa temperaturom [emoji1]

22f5211cd92b0be79d5d83c62bc2a73c.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Treca beta je fantazija... samo mi nije jasno zasto prilikom azuriranja ne spuste brightness ekrana na apple logou sta mislite da pisemo feedback?
 
iOS 12 [Beta]

Svaki put se obradujem ko malo dete kad stigne update [emoji3]

Ali nista nije precizan screen on time mnogo puta mi se desi koristim uredjaj sat vremena bukvalno ne ispustam iz ruke screen on time nije mrdnuo :) to sa alarmom je od pocetka... pisao sam feedback za to

Kad smo vec kod screen on time-a, i na iP i iPadu...

f16428c7f85bc85807ca8586b080affb.png
 
Poslednja izmena:
Ja sam nedelju dana na 12.0 beta 2 i baterija mi je znatno lošija, svega 4 sata screen on, SE je u pitanju. Ok, radi malo brže, oseti se, a jedino baguje Viber. Ali baterija katastrofa. Na 11.4 betama sam imao oko 6 sati. Možda beta 3 promeni stanje.
 
Nemoj da gledas tako gledaj sa tvojim koriscenjem izgura li dan ili ne , inace beta 3 je fantasticna sto se baterije tice.
 
Ma jedva izgura do uveče, bukvalno moram minimalno da ga koristim da bi izdržao do uveče. Curi. Imao sam razlike u trajanju baterija na skoro svakoj beti, i kad su se drugi žalili meni je radila dobro. Ovo je do sad najgori slučaj na mom telefonu.

I ne curi linearno, nego stoji na 97% npr, pa ga koristim 15-20 min, ostavim, on još na 97%. I onda dok stoji padne na 92% u roku od 5 min.
 
Hoću čim mi je ponude, nemam je još uvek za update.
 
Public ili dev? Ako je dev idi proveri, ako je public onda cekas sledecu ned
 
Znam da je dev izašao, na public profilu sam. Čekam... Svakako ne vraćam na 11.4.
 
Bas cudno,jel Samsung ili TSMC A9 cip? Na ovom 6s,koji koristim za testiranje,nista nije losija baterija nego na 11.4,takodje sam na beta 2 verziji. A inace battery health nije bas sjajan ( 82%).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To još nisam provalio kako da saznam koji je čip. Health mi je na 92%.
 
Beta 2 public jos uvek nije izasla... app za cpu lirum lite.

Kod mene tsmc drzi sabija, bolje nego 11.4. 12 beta3.
 
Poslednja izmena:
Samsungov čip. Kako nije beta 2 public izašla? Mislio sam da sam nju instalirao.
 
Iphone SE TSMC beta 3
 

Prilozi

  • 1640C201-68EE-4E49-852A-A43C91AC2F23.png
    1640C201-68EE-4E49-852A-A43C91AC2F23.png
    89 KB · Pregleda: 98
  • 448BA40F-8543-43B9-9A0A-076209AE4416.png
    448BA40F-8543-43B9-9A0A-076209AE4416.png
    86.3 KB · Pregleda: 98
Nazad
Vrh Dno