Šta je novo?

iOS 12

Nije mi jasno ja sam instalirao onaj profil ali i dalje je neka 11 beta? Jel ista procedura za Ipad?
 
iOS 12 [Beta]

Moras da imas novi profil za iOS 12 beta verzije [emoji4]
Za iPad isto funkcionise posto je iOS i na njemu [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Nije za ovde pitanje ali me interesuje gde nestade tema o iPhone SE?
 
Zna li se da li je identicna za developer 2 ili ima kakvih promena?
 
Skineš a on pun reklama.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nemam taj problem nikad mi nista ne isace imam neki calculator pro...
 
Postoji li neko razumno objasnjenje sto ipad nema calculator i weather?
 
Navodno kolko sam ja citao ne znaju apple developeri da kalkulator i weather dizajniraju za velike ekrane. Bas sam seo da ucim ovaj njihov swift da napisem sam aplikaciju za kalkulator jer ove free verzije dolaze sa reklamama, a ne da mi se 10$ za pro verzije... Ili nema ads al ako hoces neke jace funkcije za obradu plati.

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja svoj iPad svakodnevno koristim i nimalo mi se ne svidjaju ove promene u gesture komandama koje vidim. Da li postoje neke naznake da ce vlasnici iPada mozda moci da eventualno biraju u podesavanjima da li zele stare ili nove gestures?
 
Pa možeš i stare i nove gestures da koristiš, ako si mislio na multi-finger gestures.
 
Na ipad-u mi je sad dosta cudno, ne znam da li je greska ili sta, ali kad hocu da uradim ono swipe od dole pa da vidim sve aplikacije nesto se cudno ponasa, nesto moram gore pa u desno, ne znam...nije isto. SE sa druge strane radi kao zmaj.
 
Ne moras da pomeras desno samo dodjes do pola i zadrzis

 
Poslednja izmena:
Vrlo zanimljiva stvar kada se DND deaktivira :)
 

Prilozi

  • 1.png
    1.png
    810.2 KB · Pregleda: 171
  • 2.jpg
    2.jpg
    37.5 KB · Pregleda: 165
Kako da namestim da mi tako bude na ekranu? Da li može na 5s?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uključi ‘Bedtime mode’ u Settings - Do not disturb
 
Jel iko ima problema sa Split View na Ipad? Probao sam sve osim potpunog brisanja svih podataka, cak i reset all settings... Nije radio ni na Ios 11 ni sad na 12.
 
Nazad
Vrh Dno