Šta je novo?

iOS 12

Hahaha usage mi je 5h ali sa razgovorima... dok plus to gura na 7sati i preko. Mozda me 4g kolje wifi ne palim od kad imam neogranicene gb haha, samo kada nece da azurira teze app moram :-D
 
Poslednja izmena:
Kakva je situacija sa obicnom 8 sa baterijom na 12.2? Nesto se mislim da ga uzmem. Trenutno sam na 8+ ali sto rece neko, gabariti pomalo nerviraju...

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока
 
Mene jako brine dizajnerski tim apple-a previse uzaludno bacenog prostora koji kada se npr kuca poruka je neupotrebljiv...

A kada se juca npr poruka gde je vazno da se cidi tekst naprosto je sicusno i ne povecava se kako se kuca poruka jad i beda ios je od 10 nizbrdo krenuo po tom pitanju nacisto...
 

Prilozi

  • 34B84B12-42F8-4327-B366-7615A958DC4B.jpeg
    34B84B12-42F8-4327-B366-7615A958DC4B.jpeg
    261.8 KB · Pregleda: 136
  • 87EDE3F7-6DA1-4A6B-B4FE-954904C96828.png
    87EDE3F7-6DA1-4A6B-B4FE-954904C96828.png
    139 KB · Pregleda: 131
Poslednja izmena:
12.3 beta 3 je izasla update 300mb nadam se pozitivnin utiscima.
 
Apropo tastarure, ja ne znam nikog da kuca tako i meni je nezgodno. Evo bas sad pokusavam i meni licno za moje sake to presiroko a samim tim i ta tastarura mi je presiroka pa moguce da zbog nas sa manjim rukama nisu razvukli tastaturu celom sirinom. Ip7 je u pitanju. Inace meni se se text box podize nagore kad se ispuni ceo red.
 
Isto ip7 ne znam ja volim tako da kucam, text box u portret modu raste ali ladscape ne.. bar kod mene... vidi se na screenshotu dizajn nula
 
5bc15002fc028a2f89911508162cf71c.jpg


Povecava se se kod mene normalno.
 
Ma svakako ios je daleko od dizanjerski ispeglanog sistema, pocevsi od quick reply notifikacija sa sve putacicom gore koja zauzima 1cm ekrana... nadam se da ce ios 13 da radi i izgleda bolje od 12 ... ajde 12 radi ok ali srce baterije kao sumanut 12.3 videcemo
 
Meni je ovako užasno nezgodno da pišem. Sve je prestino. Mogu da zamislim kako je tek na X i novijim koji imaju notch. Nikad ne kucam tako jer se mnogo nezgodno. Ako vam je za utehu kod mene izgleda još gore........ Kod mene takodje, lepo spušta nov red
05a058e2bd31c681828f8ce71b558437.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Pa ne smeta notch jer je tastatura vise razvucena,pa je jos komotnije kucati i donekle je popunjen taj prazan prostor sa dve ikonice.

Evo kako izgleda na Xs:

IMG_0052.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jeste okej za notch ali vidiš kako su slova još tanja nekako i razvučena


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
12.3 Beta 4 update je oko 100mb... dakle uskoro nam se suska GM mozda sledece nedelje :-D
 
Kako vam se čini baterija na 12.3?
Igore, šta kažeš?[emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kod mene je ta app vec duze vremena... naterija na beta 3 je bila solidna...
 
Ja sam još uvek na 12.1.3 Čim skinem s punjača low power mode [emoji24]. Evo skinuo sam danas u 11 i evo imam 11%, 12h tačno...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ubija me sto sta god na ovom svetu da slusam a bude reprodukovano putem plejera (makar to bio Youtube), mogu da se oprostim od poslednjeg slusanja pesme na Dizeru, ne postoji mogucnost da se nastavi gde si stao nego ce mi pisati samo Music bez ijedne pesme i to je to.

Ako neko zna da ovo moze da se sredi, neka me ispravi. 4 godine koriscenja ajfona i ne mogu da se naviknem na ovo
 
Ovo mi se stalno vrti, šta li učitava? Radio hard reset, ništa. Kad isključim internet prestane i čim uključim opet kreće....
371a31a170f8deebabc778b50bc08f82.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Reset network settings pa vidi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I meni se to pojavljivalo ranije, pojma nemam zasto.
 
Nije. iTunes ikunica su dve strelice. Rešio sam i ja. Fora je bila što sam rekao siri da me podseti da pokupim nešto kad stignem na odredjenu lokaciju i ono se vrtelo non stop verovatno zbog toga. Tek kasnije kad sam markirao "show as completed" prestalo je...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Od skoro pocelo da mi se desava kad je ugasen ekran da mi se diskonetukuje wifi, bukvalno na sekund pre nego da otkljucam telefon mi stoji 4G pa prebaci na wifi iOS 12.2 iP6 je u pitanju jel imao neko slicnih situacija?
 
To se često i meni pre dešavalo. To rutera je, ima neka konfiguracija za to. Ja je se iskreno ne sećam ali nije do tebe. Pokušaj da uradiš resotre rutera ili restore network settings na telefonu


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nije do rutera do 12.2 je na 5 rutera mi se isto desava, baterija nula... opasno razmisljam na tel da cepim betu...
 
Meni sto dešavalo od iOS 9 pa čak i danas na 12 nekad. Na svakom iOS mi se dešvalo, samo na mom ruteru


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Na poslu je pocelo od 12.2 pisao sam feedback pitali su me da li je reseno, i nisu resili problem samo su resili da radi unifi jer nije hteo da se konektuje na tu mrezu.. dok recimo ios 6 nema tih problema uopste cak mislim da ni ios9 nema downgradeovao sam ip5 i 4s na starije verzije i znam da 8.4.1 i 6.1.3 nemaju tih problema... eto ni na 12.1.x nisam imao problem sad katastrofa ...
 
Od skoro pocelo da mi se desava kad je ugasen ekran da mi se diskonetukuje wifi, bukvalno na sekund pre nego da otkljucam telefon mi stoji 4G pa prebaci na wifi iOS 12.2 iP6 je u pitanju jel imao neko slicnih situacija?

Ovo se i meni desava na IP6s, pocelo skoro tako da je vjerovatno do IOSa.
 
Nazad
Vrh Dno