Šta je novo?

iOS 12

Ides na Settings/General/iPhone Storage i nadjes iOS fajl i obrisess.
 
Da bi bio siguran da ti ne skida vise OTA update, trebao bi da instaliras tvOS 12 beta profil.
 
ma ja sam slučajno pritisnuo da skine update...svaki put čim ima novi on ka postavi
 
Stigao je.[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

3f50153ccfff5d1b15e79067ca0715a9.jpg
 
Jailbreak.
 
Znam da je JB.Vidim Cydia ikonicu. Pitam da li je beta verzija ili finalna.
 
Poslednja izmena:
Beta. Ali odlicna. Upravo instaliram meni najvaznije tweak-ove. [emoji3526]
dcdc0ecd5d80cb314debab5afe584926.jpg
 
Verovatno si imao vec skinutu ali ne instaliranu noviju verziju update pre jailbreaka. Izbrisi je iz storage pa onda uradi jailbreak opet.
 
Verovatno si imao vec skinutu ali ne instaliranu noviju verziju update pre jailbreaka. Izbrisi je iz storage pa onda uradi jailbreak opet.

Nema veze sa tim vec je to poznata stvar za tu beta verziju. Da je imao OTA update, a nije ga obrisao, ne bi mogao da prodje jailbreak bez prethodnog brisanja fajla sa telefona.
 
Moze to dosta bolje [emoji1] Mrzim vas,kada ce i da li ce biti za A12 masine... [emoji22]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa polako,nisam imao JB od ios11. Treba se prisetiti svega. Videti sta radi na ios12.
Taj wall sam koristio,ali mi je bilo bas ruzno.
e92e982c7bea5573727f02c6f5537dab.jpg
 
Poslednja izmena:
Ma ima raznih za sakrivanje dock-a,ali je to svakako besmisleno kada imas JB,pored svih silnih tweak-ova. [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma nije to vise uzbudjenje kao pre,ali poigrao bih se malo dok cekamo iOS 13. Postalo je dosadno koliko 12-ka dobro radi,ova 12.2 beta 3 najbolja do sada. Bas su je vrhunski optimizovali,pogotovo za A12,bolest kako sljaka. [emoji15]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imate Jailbreak temu pa tamo kačite slike i modove.
 
Samo jedna vazna informacija za sve koji su odradili uncover b32.
Ovo sam napisao u temi o cidiji i tvikovima,ali samo da okacim ovde SS da ljudi vide.
Modovi kasnije mogu da obrisu.
fcf0d8f57c398a4084cc74a9826967fc.jpg
 
Poslednja izmena:
Imam jedno pitanje. Nikad nisam radio jb, jesam na starom iP4 još otkad. Na novijim nisam nikad, pa me zanima da li je moguće da se telefon nekako brickuje da mu nema spasa? Tj. da iTunes ne može da ga spasi? Napraviću backup, skinuo sam ipsw za 12.1.1 pa rekoh da probam


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ne mozes turis ga u DFU i restore ,na ono sto potpisuju...
 
Ma ja sam samo isključio fmi i išao ctrl+restore i odradio, sve je full


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno