Šta je novo?

iOS 12

Izasao 12.1.4,fix za FaceTime bug

IMG_0143.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne bih rekao da je od ranije,cini mi se da je prijavljen proslog ponedeljka.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dostupan je JB za dev. Bez cidije i tvikova.
https://youtu.be/7mRSrqk9h-Q
Nije potreban PC ili Mac. Sve ide preko Ingnition.
4f7e10019f1569c6633ce69a28991331.jpg
 
Ne kasnim. Prethodna informacija je bila kako se radi preko impaktora na PC,a ovo ide preko mobilnog.
 
Ne pisao sam o ovom rootless jb-u :) pre tri cetiri dana :) koji je za izbegavanje...
 
Ovo je nije finalna verzija i to sam naglasio. Samo za dev. Nema cidije.
Kada izadje final to je deuga prica.
 
Pa to ti pricam iOS i ja smo komentarisali JB :-D i podrzani su trenutno samo a9-10-11 soc
 
OK
Neka brisu admini ove moje postove.Ja stvarno nisam video da je neko ostavljao linkove za ovaj JB koji moze da se odradi direktno na telefonu.
 
Poslednja izmena:
Salim se bre :-D nije na odmet uci u polemiku oko jb cisto ljudi vise malo da udju u tok vezan za jb, dosta ljudi ne zna sta je Jb... nije na odmet uvesti ih u svet JB... jos samo kada bi nam se vratili untethered jb bilo bi prelepo eh ti dani JB-a :-D
 
Ma sve OK,samo nzm kako mi je promaklo,ako je neko objavio. Sto se JB tice,nije to vise to,ali svejedno,bitno da se radi na tome.
Mozda bi trebalo pisati u posebnoj temi o JB,a ne ovde.
 
Ne znam da li bi smeli da otvorimo temu o jb jer ne verujem da ima interesanata bas toliko kao pre sto jas je bilo :-D
 
Rootless čitaj useless. Čekam pravi samo zbog Carbridge tvika. Ostalo mi ne treba.
c88d38eb742c262f51a768a5752821e8.jpg
e37f94f9e2101f1ef749b125edd6970d.jpg
 
Imao sam oko 76% kad sam sinoć lego da spavam, budim se sad i uzimam telefon on je vreo, ja pogledam cpu dasher x, imam šta i da vidim a baterija spala na 23%. Ovo mi se nikad do sad nije desilo... 12.1.3
86e503d316098c968b265d1c4ed0042b.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Mogao bi prvo da ukloni sve aplikacije i uradi hard reset jer mu nesto radi u pozadini.
 
Javljaj utiske,sad mi je bas krivo sto trenutno imam samo A12 uredjaj [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za iOS 12 nema jailbreak gde je i Cydia ukljucena.
 
I , šta nam lepo donosi 12 .1.4 ?
Malo pre mi izašlo obaveštenje...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ispravku za Group FaceTime bug kao jos jedan bug vezan za Live Photos u okviru FaceTime.
 
Na iP7 imam iOS 11.4.1, razmišljam se da uradim update na 12.1.4. Razmišljam se jer mi 11 radi odlično, nemam nikakvih problema.
Mogao bi prvo da ukloni sve aplikacije i uradi hard reset jer mu nesto radi u pozadini.

Planiram da uradim restore ovih dana jer mi je dosta spor telefon ali nikako da stignem.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nisam mislio restore a na iOS 12 sigurno sedmica lepse radi.
 
Osim sto lepse radi,grupisane notifikacije su dovoljan razlog da predje [emoji1] Ne znam kako se bori sa onim kupusom...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iOS 12 je suvo zlato za prethodnu verziju :D
 
Nazad
Vrh Dno