Šta je novo?

iOS 12

Imam iphone 7 i zadnja 2 dana u app storu kad update-ujem aplikacije sve ok samo skpe kad update-ujem , uradim refresh da vidim jel ima jos neka on opet izbaci da skype treba da se update-uje, obrisem skype skinem nov...opet isto... non stop kaze update , imo neko slican problem?Vidim da je uvek isti update u pitanju
 
Jel može nekako da se namesti da kad mi stigne obaveštenje neko da mi stigne i na telefon. Ne samo na Apple watch. Jer telefon se ne čuje, ne uključuje. Već samo sat


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Imam iphone 7 i zadnja 2 dana u app storu kad update-ujem aplikacije sve ok samo skpe kad update-ujem , uradim refresh da vidim jel ima jos neka on opet izbaci da skype treba da se update-uje, obrisem skype skinem nov...opet isto... non stop kaze update , imo neko slican problem?Vidim da je uvek isti update u pitanju

AppStore bug je bio u pitanju, Telegram i Skype nisu hteli da se ažuriraju.

Trebalo bi da je to sređeno sad, meni je prošao update bez problema.
 
Kako kontaktirati podršku? Onaj chat ne radi danima,mail neki ne postoji. Imam neko specificno pitanje i zahtev. Mogu i vas pitati za mišljenje ali sumnjam da se neko susreo s tim. Radicse o tome da sam promenio Apple ID i volio bi kad bi mogao sa staroga da koristim mail sa iCloud domenom. Kad pokušam da ga dodam ,pise da.je već zauzet.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa ne vidim problem? Ja koristim mejl sa dva Apple ID-a i to oba su sa iCloud.com domena. Prosto samo dodaš mejl u mejl aplikaciju.
 
Au,prijatelju,al sam glup[emoji33]. Radi. Ponekad su rešenja stvarno jednostavna,samo ih treba probati.
Hvala ti do neba[emoji1666].


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Beta 2
 

Prilozi

  • 545FD8F1-4878-4542-8E1E-3A137EB6D419.png
    545FD8F1-4878-4542-8E1E-3A137EB6D419.png
    128.4 KB · Pregleda: 139
4 nova Animoji-a

6e7677a06293d99298bf8b654174d085.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bitno je da se nesto desava,doci ce valjda i do neceg pametnijeg [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta ce nama dark mode kad imamo ovo... Samo da ubace jos koju zivotinjku i nista nam vise nece trebati.
 
Sumnjam da ce biti bilo sta korisno do Juna i iOS 13.

Cuvaju sve pa da objave na sva zvona kao veliki upgrade.
 
Iskreno se nadam da ovu glupost od indikatora baterije umesto datuma nece ostati bas me nervira
 

Prilozi

  • 01ADF176-8361-4684-B1D1-0F0B613EE530.jpg
    01ADF176-8361-4684-B1D1-0F0B613EE530.jpg
    414.4 KB · Pregleda: 157
Bas to i ja gledam. Sve se mislim jel ovo bilo ovako ili sad neka glupost.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jaoj jos jedan detalj koji mi se Uopste ne svidja.... inace neophodan je two factor icloud za uspesno uklanjanje toga sto ja ne zelim...
 

Prilozi

  • 1B0D2A41-8237-4C66-88BA-8D493EED4696.png
    1B0D2A41-8237-4C66-88BA-8D493EED4696.png
    43.6 KB · Pregleda: 164
Poslednja izmena:
Ko nije downgredeovao na 12.1.2 vise ne moze ovog trenutka je apple prekinuo potpisivanje 12.1-1-2 ko jeste jb stize uskoro.
 
Sumnjam da ce biti bilo sta korisno do Juna i iOS 13.

Cuvaju sve pa da objave na sva zvona kao veliki upgrade.

Verovatno će iOS 13 dobiti Dark Mode zbog nedavnog STP updatea koji podržava Dark Mode CSS.

To najverovatnije znači da ćemo moći da izaberemo Dark Mode unutar uređaja u opcijama, a sajtovi koji su optimizovani za to kroz će prefers-color-scheme CSS da se invertuju. Verovatno će biti i neko podešavanje tipa sunset to sunrise, tj. automatski Dark Mode nakon zalaska sunca.

Sve ovo ima smisla i zbog nedavnog šuškanja da novi telefoni će biti isklučivo OLED.
 
Da li neko ima problema sa baterijom na 12.1.3? Sinoc je baterija bila oko 40% a jutros me je docekala na 6%. Telefon je iPhone 8 i battery health je 94%

20561.jpg
 
^ Ovisi o tome kakve su ti sve postavke ukljucene.
Ja odkad znam za sebe, uvijek pred spavanje stavim telefon na punjac pa cak i ako mi je na 95% .
 
Ko nije downgredeovao na 12.1.2 vise ne moze ovog trenutka je apple prekinuo potpisivanje 12.1-1-2 ko jeste jb stize uskoro.

Sta se dobiva JB-om u ovom slucaju??
Mislim, znam za sta "sluzi" JB, ali konkretno?!
Da li bi to meni pomoglo kao sto sam spominjao prije neki dan u temi iP 5S / SE u vezi iOS-a i aplikacije za banku i podrzavanje(update) ?
 
Odmah da ti kazem da sto se app za banku tice,u mom slucaju nije radila. Od iOS 8 do iOS 11 sa JB. Takodje je bilo problema i sa PP. Isto nije radio.
 
Baterija je DRASTICNO pobojsana sa poslednjom betom... ali Unifi i dalje ne radi,hajde ne bilo vam zapovedjeno betasi pisite feedback ...
 
Ček malo.ja sam na 12.1.3. i sve šljaka super , jel se nekom javlja neka falinka na ovoj verziji ili downgrade samo zbog JB?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno