Šta je novo?

iOS 12

Ma imam sve samo sam hteo sto bezbolnije to da odradim..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za sada u beti,ako se ne varam. Gledao neki dan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo je beta verziji iOS 12.2 i lep novitet koji su ubacili.
 
Cemu to sluzi, tj sta je prednost u odnosu na click na text koji ce odmah odraditi i search?
 
Razlika je u tome sto, kad kliknes na taj deo gde su plave strelice, on ubaci te reci i ti nastavljas da pises a ne radi odmah pretrazivanje samo po tom pojmu.
 
Lepo je sto su konacno ubacili
 
iOS 12.1.3 public beta 4 software update sam odradio preko cellular network, nije zahtevao wi fi ?
 
Ne znam za software update,ali kazu ljudi da u poslednja 2-3 meseca instaliraju i aplikacije “teze” od 150 mb. Meni je takodje prosao jedan app update od skoro 200 mb. Moguce je da su ukinuli taj limit za cellular konekciju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako za koga,za mene super jer ne mogu da potrosim GB iz paketa,dok ce nekome biti “kuku lele” Apple je kriv,kada mu slucajno povuce zahtevniju igru od par GB,koliko i ima u paketu. [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako kontaktirati podršku? Onaj chat ne radi danima,mail neki ne postoji. Imam neko specificno pitanje i zahtev. Mogu i vas pitati za mišljenje ali sumnjam da se neko susreo s tim. Radicse o tome da sam promenio Apple ID i volio bi kad bi mogao sa staroga da koristim mail sa iCloud domenom. Kad pokušam da ga dodam ,pise da.je već zauzet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako si ga tad aktivirao, dok si koristio stari Appla ID, onda ne mozes sad da ga koristis. Mogao si da promenis da ti Apple ID bude upravo sa tim iCloud domenom ali onda vise nikad ne bi mogao da menjas taj Apple ID.
 
Svestan sam da ce to tako biti ali sam se ponadao da bi mogao s njima da popricam pa da.mi ga prebace. Prebacuju sve podatke sa jednog na drugi Apple ID ako neko n ce da se zamajava pa kontam da je ovo moje manji problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
E hvala ti puno.[emoji1666][emoji1666]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
12.2 gadan fail ne zeli nikako da se konektuje na unifi mrezu...
 
Jel se nekom dešavalo da tokom koristenja tapatalka u landscape telefon zamrzne sliku i nece da se vrati u potret?
Meni danas 2 puta - [emoji2959][emoji2962]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
RAM menadzent je fantazija... odlicna beta... veoma sam zadovolian samo jos unifi da srede poslao sam im feedback za to i batt drain.
 
Tek sam juče provalio u kafiću: sedeo sam s drugaricom i njen iPhone je bio na stolu a meni je od kuće ostao uključen wifi i kako su nam telefoni stajali na stolu, kod nje samo odjednom izleti ono da mi podeli wifi i moj naziv kod nje u kontake. Ja sam ono prvi put video i kasnije skontao da u podešavanja to i piše ALI nikad ne radi. Samo izbaci neku grešku i nikako neće da mi podeli password, pokušavao sam i druge iUredjaje


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Meni to radi savršeno, koristio sam milion puta.
 
Ima li neko ovaj problem na X. Settings ikonica ima badge sa oznakom 1 a ne provaljujem do cega je.
042fcf408706d82c2db3b1dd39b04d2c.jpg

Imao isti problem, odjavio se i prijavio na icloud i reseno.
 
Da li je moguce da su napravili jedan propust koji me mnogo iritira. U Viberu kada mi neko posalje telefonski broj, ne mogu da kopiram samo broj vec celu poruku moram. Dosta poslovno koristim viber i svaki put moram da prekucavam broj kao da imam nokiu 3310.
 
Pa ne moze ni u sms aplikaciji. Samo cela poruka moze, a deo teksta ne. Za tako napredan sistem veliki propust.
 
U viberu mozes da editujes poruku i da kopiras deo koji zelis.
412d6e1e440236639fb4a623502dda42.jpg

43cfc975ad47832ef4476be90884be67.jpg

85b02fffd429f61a5e439db6979be618.jpg

cd407e0267edc2d8b0f04b47d04a5439.jpg
 
Poslednja izmena:
Evo sad sam probao. Moze tako za poslate poruke, a za preimljene ne. Za primljenu mi uopste ne izbacuje opciju edit.
 
Uradi forward primljene poruke sebi i onda edit. [emoji2]
Fiskultura je,ali radi.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno