Šta je novo?

iOS 12

Morao bih da se pridruzim cestitkama :d...no ipak bih morao da pitam, a cemu iMazing?
 
laksi je i brzi.... iTunes koristim samo za radio... dok sam koristio iPhone i iOS radio sam sve preko iTunes-a ali sam resio da ga ovog puta preskocim...
 
Kako da namestim da mi otvara fotke na mobilnom sajtu kupujemprodajem? Kad kliknem na fotku nista se ne desava, kao ni kad svajpujem da vidim sledecu.
 
I meni je bilo do pre neki dan. Sad nesto nece [emoji51]
 
Неће ни код мене, већ 20ак дана...
 
Koji telefon imas i koji ti je iOS?
 
Ja probao upravo,otvara fotke skroz normalno. iOS 12.1.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobio sam ažuriranje za Ios 12, Iphone Se je u pitanju. Šta preporučujete? Hvala
 
Danas bi mozda mogli pustiti 12.1.1,obicno ponedeljkom vole,a dugo vec nema nove bete. Imam osecaj da se "kuva" nesto,visi u vazduhu. [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja mislim da se sada fokisiraju na iOS 13 i da vise bitnih unapredjenja u 12 videti necemo.
 
To smo se nadali i za 11 i 12 [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Juce ujutro umalo srcani udar nisam dobio(skoro bukvalno)!!!!!
Telefonce sa iOS 12.1 poceo da ispusta po prvi put nepoznat zvuk alarma kao i JACINA(strava koliko je glasno bilo), da sam mislio da od suseda dolazi( zidovi su inace sumnjivog zvucnog kvaliteta)(telefon bio na punjacu).
Naime kad je takodze pocela gradska sirena da svira(koja se oglasava skoro svaki mjesec-rekao bih svaki drugi) za slucaj nuklearnog ili pak elementarne nepogode,
znao sam sta posredi....i posteno sam im se ................................................ !!!
Mislim, koji mongoli .... da im je ovo palo na pamet.
Uostalom ovo je prvi put da se iPhone aktivirao.

Da nebi opet dozivljavao traumu, gdje ovo "......" da iskljucim???

Naime po mahinalnom sam ga iskljucio i sad ne znam gdje da ga nadjem, znam da je bila nekakva nevidjena ikona.
 
Poslednja izmena:
Nakon prelaska na iOS sa Androida iskopirao mi je kontakte svaki po 4-5 puta, stoje mi na Gmail po deaultu...moze li se nekako sklopiti da imam po jedan kontakt, da ne moram rucno da ih linkujem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na gmailu sredi da ti ukloni duplikate , pa oondak ..,


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bedtime alarm je obično vrlo prijatan, ne zvuci kao sirena za opasnost. Probaj da svajpom na levo proveriš na “up next” da li ti je upaljen neki alarm
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno