Šta je novo?

iOS 12

Gde čovek iskopa sve te features-e da mi je znati.. Skidam ga na X upravo najviše zbog ovih FaceID promena, pa ćemo da vidimo jel čemu. Nadam se da nije komplikovano vratiti pošto nisam nikad stavljao te Public Bete i slično.
 
iOS 12 [Beta]

@igor88Nisam ni znao da postoji nešto ovakvo i na 3D Touch [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Jel sam ja jedina buda*a koja ne kapira
ovu promenu u battery? Samo hoću ljudski sa vidim vreme pre koliko sam skinuo telefon s punjača i koliko mi je usage, ovo sad neki statistički prikazi, gledam, šta je bre ovo!?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Korostio sam danas malo iOS 12 na 5S. Telefon malo lepse, bolje i brze radi, ali ne tako drasticno kao sto pricaju. U svakom slicaju bolje mu lezi nego 11


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Polako prva beta mada utisci po netu su bas bas pozitivni...
 
Meni je ista kao i 11. Imao sam neki downclock ali kad sam uradio hard reset nestao je. Ono što je najgore nema nikakvih promena, nemam utisak kao da koristim potpuno nov IOS i to baš smara, osim šugavog wallpapera. Radi okej, za nijansu brže od iOS11 što se primećuje samo pri korišćenju stock aplikacija, ovako sve isto....


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Nisam rekao da je lose. Vidi se da je brzi, ali nije toliko fluidniji koliko sam ocekivao. Ali svakako ne mozemo ocekivati da radi kao iPhone 7


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jedno pitanje za vas sa 5S i SE. Jel vam je touch ID sporiji? Na iP6 Touch ID radi duplo sporije, treba mu mnogo više vremena da pročita otisak


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Ni na 5s mi se cini da je cak brzi. Na SE mi je odprilike isto


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni su otisci ostali isti koje sam koristio i na iOS 11 i sada mu treba duplo više vremena da ih pročita i dosta greši. Nema veze, sutra se vracam na 11.4 i to je to, probao sam, ništa specijalno


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Mene zanima jel ima promjena na tastaruri kad je na tzv. landscape? Glupo mi je ona praznina na krajevima:
e93a9f389bb5c3988e32629a9eb888b5.png




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Malo cudan bug na iOS 12 imam. Pozadina mi bude svetlija nego sto treba iz nekog razloga i ne vide se lepo natpisi kod ikonica. Ako moze neko sa X ko je azurirao da proveri samo, da ne radim restore za dzabe.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel beše ne mogu na iTunes da idem update + shift i ubacim ipsw od 11.4 ? Jer mi se ne radi restore jer ne mogu da ubacim u 11 backup sa 12 .....


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Znam..... Nego moram li restore ili mogu možda update + shift ? Pa da spustim na 11.4


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Mislim da sam ja jednom uspeo update + shift ali sam spustao sa iOS 9 na 8


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iOS 12 [Beta]

Uspeo sam i ja. Radio sam update + shift i lagano se vratio iOS 11, ali sam ipak uradio restore jer sam vukao backup jedno 3 meseca i kočio je telefon po malo. Inače, ne znam jel neko provalio. Na iOS 12 u health aplikaciji su dodali merenje potrošenih kalorija. Ovo je moglo i pre ali uz dodatne aplikacije a sada i bez njih. Ušao sam sad u health app i video ovo i stao gledam, ne znam otkad ovo. Vratin datume da vidim otkad meri kalorije i meri od datuma kad sam instalirao iOS 12, dobra stvar, korisna.
5ab13110e45863918c727bd056a86d01.jpg
Ne kapiram samo ovo, kao "energija prilikom odmaranja" - 2248kcal


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Meni ne radi. Crash-uje prilikom otvaranja


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni ne radi deezer. Kad otvori app samo se zamrzne i to je to, ništa ne pomaže


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Deezer mi radi odlicno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Deezer mi radi odlicno


Sent from my iPhone using Tapatalk

Meni ne, otvorim app, stoji ona bela pozadina na kojoj piše deezer dve sekunde i učita mi početnu i to je to, zamrzne se i ne mogu ništa da uradim


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Мени Дизер ради а Скајп неће...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da mi deezer ne radi iste sekunde bih se vratio na 11. Bez muzike ne mogu [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I meni bi deezer bio dealbreaker. Ipak ću sačekati barem Public Betu
 
I ja sam se vratio, krenuli bugovi da se pojavljuju iz dana u dan. Na kraju mi nije radio ni Deezer ni Telenor Banka..


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno