Šta je novo?

iOS 12

A šta li rade oni koji koriste čist 12 ( ne vole bete) [emoji848] ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam sta da kazem, osim samo da ne upropaste nesto... baterija je bukvalno za 1h sot bolja na SE...
 
Jednostavno ne mogu da zamislim svoju reakciju da telefon , za koji sam upravo dao 1200 + € neće da se puni .
Grom i pakao , odlepio bih ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Puni se samo mora da je ekran ukljucen... izdrzao bih do update-a ili mozda bas ja licno ne hahahah ali svakako nije strasno, mene vise brine wifi na koji se svi zale kada se uhvati telefon sa obe ruke i prekriju se antene...
 
Puni se samo mora da je ekran ukljucen... izdrzao bih do update-a ili mozda bas ja licno ne hahahah ali svakako nije strasno, mene vise brine wifi na koji se svi zale kada se uhvati telefon sa obe ruke i prekriju se antene...

Kod mene na X se to desava. Cim prekrijem prstom prednju stranu gubim kompletno signal. Naucis da zivis sa tim ali ako ga platis 1.150 eur ume malo zivce da izvuce.
 
ios12 je jos gore smece od 11
odem na posao sa 100% baterije, vratim se sa 30%, a samo mi stoji sa upaljenim internetom, mozda 20min sota(jer pogledam notifikacije i poruke), ako i toliko bude
 
Daj ga na oglas ljubi te brat
 
Ne prodajem defektne stvari. Ovo je uzas, moracu da zamenim bateriju u macoli dok jos mogu.
Ali ne znam koliko ce mi to pomoci. Sa 10.3.3 je bilo skroz ok, onda sa 11 uzas, onda sam se vratio na 10.3.3 i opet sve ok, onda uzas na 11, a na 12 katastrofa.
 
Potvrdjujem da je na X sa ios 12 baterija uzas.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja stvarno ne znam kako smo do sad živeli bez emoji : jastog , guska, paun , kovrdžava žena ... Ovaj update iz korena menja komunikaciju... Br’ao !!!

[emoji146]
 
Poslednja izmena:
Realnost je da se neki stvarno odusevljavaju tim stvarima. Za mene su to nevidjene gluposti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne prodajem defektne stvari. Ovo je uzas, moracu da zamenim bateriju u macoli dok jos mogu.
Ali ne znam koliko ce mi to pomoci. Sa 10.3.3 je bilo skroz ok, onda sa 11 uzas, onda sam se vratio na 10.3.3 i opet sve ok, onda uzas na 11, a na 12 katastrofa.

Ako ti vuce struju na standby postoji velika sansa sa imas problem sa plocom i da zamena baterije tu nece puno pomoci... koji ti je health, shotuj battery usage skalu
 
I kod mene na 8 vuce vise baterije na standbaju nego na ios 11. Nije nesto puno ali primetim. Health na 96%, proveravao sam i pise da ne podleze programu zamene baterije. Kad pogledam sta trosi bat pise siri 100% a siri mi je skroz iskljucen. Na ios11 se to nije desavalo. Probacu restore pa cu da vidim kako se ponasa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Obavezno restore. Ako moze i “set up as new” bilo bi idealno. Bez vracanja backup.
Onda proveri kako se ponasa.
 
Šta je ovo? Memorija puna a svud piše da ima slobodnog prostora
f92525dcee9dc9b8266bd80547841488.png
193608a8ad240579c9fbe45a991744f2.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kod mene na 12.1 beta 2 užas. Baterija curi na očigled. Ima neki lag u WA i Viber kad izlazim iz chata. Rado bih se vratio na beta 1, ali ne znam kako :(


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Radjena mi je vec dijagnostika, dzabe sam gubio vreme.
Svi se zivi zale da je baterija uzas.
Ne moze ona da bude super na 10.3.3, a onda posle 15 min da bude uzas na 11, pa onda opet super na 10.3.3 i posle toga i jos gora na 12 kad je izasao.
Cak se plasim i da zamenim bateriju, ako ce i nova ovako da mi se ponasa.
Moguce da mi je ovo poslednji iPhone. Sta ce mi telefon koji ne moze da izgura ni jedan ceo dan sa upaljenim internetom.
 
Ali to imas ti takva iskustva sa SE. Meni je baterija na 87%(health) i baterija izgura ceo dan bez problema. Nikad ne gasim internet i mogu reci da bas koristim telefon preko celog dana i to uglavnom internet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo,ja se ne zalim.Baterija je odlicna.Sam iOS 12 je ispeglao sve sto nije valjalo na iOS 11. Koristio sam 12 betu do zvanicnog pustanja i onda uradio restore na 12. Radi kao sat,a baterija je nestvarna.Ni jedan ip mi do sada nije ovako drzao bateriju.
 
Radi 12.1 bez greske.

Ako nesto vuce bateriju, treba videti da nije neka aplikacija u pozadini
 
Meni baterija nije toliko bitna. Gledm samo suve performance. A tu 12-ica briljira [emoji4]
 
Ja imam SE sa 84% izgura komotno dan... ukljucim lpm na 10%
 
12 je bas i predvidjen da radi dobro na starijim uredjajima. Sigurno da nece raditi isti na ip6 i ip x i ostalim novim telefonima,ali ce svakako bolje raditi od ios 11.
 
Nazad
Vrh Dno