Šta je novo?

iOS 12

iOS 12.1 beta 1 baterija extra, odlična u odnosu na 12.0


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nadajmo se da nece da pokvare do finalne verzije.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Kad se moze ocekivati 12.1 za javnost?
 
Tek je beta 1, ima jos dosta vremena do finalne verzije. Beta 2 verovatno uskoro a mozda, u medjuvremenu, bude i iOS 12.0.1 zbog problema sa prekidanjem veze i slabijim prijemom signala na telefonima.
 
Posle 20 oktobra ce izaci finalna 12.1 najverovatnije 29 oktobar...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Igor je glavni tester za iOS. Ako on ne zna onda neznam ko zna. :D
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jel neko primetio da je baterija slabija na ios 12? I da apllikacije zakucavaju ponekad. Ja sam preso sa 10.3 na 12 i aplikacije mi zakucaju u proseku jednom dnevno da moram da ih kilujem pa opet da udjem.
 
Jel neko primetio da je baterija slabija na ios 12? I da apllikacije zakucavaju ponekad. Ja sam preso sa 10.3 na 12 i aplikacije mi zakucaju u proseku jednom dnevno da moram da ih kilujem pa opet da udjem.

Uradi restore,pa “sat up as new”. Nemoj da vracas backup,moguce je da vuce neke repove.
 
Uradio sam backup na zeninom 6s preko itunes. Resetovao ga i vratio backup ali svega ima osim viber poruka. Njim nisam rucno isao kroz aplikaciju, zaboravio sam. Ponadao sam se da ce itunes vratiti sve ali nije. Ima li spasa porukama ili me zena besi?
 
Nema ti spasa... :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odradis iCloud backup i OTA update, pa nece biti tih problema.

A i viber ima backup (samo text poruka) (u viberu na settings > account > backup)


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Konacno! [emoji3]

Edit: vala za Xs Max je jos nema...
Za iPad mi daje.
 
Baterija, fluidnost? Obično odmah instaliram, ali sam sa betom 1 stvarno prezadovoljan...
 
Baterija moze da se proceni za nekoliko dana :), a ono sto je vaznije je ispravka za prekide u punjenju i verovatno za slabiji prijem signala na novim telefonima.
 
Novi imoDŽi,kojekakvo kliktanje na lampu ...a za sve ove godine nisu mogli da skinu ono odvratno sivilo na dock-u. Bar da su stavili da moze da se on/off. Najruznija stvar na iOS oduvek. Fuj.
 
Koji OS ima bolji bateriju? 11.4.1 ili 12.1 beta 1?
Putujem i zanima me da bih znao koji da stavim. Zanima me iPhone 7 i iPhone 6
E da, beta 1 12.1 mi radi odlično, prezadovoljan sam ali odrekao bih se toga i vratio na 11 ako je baterija bolja

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Za ip6 stavi ios12. Bolje radi. Meni je bat na 8+ sa ios 12 bolja nego na prethodnom ios.
 
Ma iP6 mi manje više nije toliko važan. Kad kupim karticu od njega ću deliti internet i on mi služi za deezer jer sam preuzeo muziku. iP7 za sve ostalo, na njemu mi je baterija važnija. I mislio sam na 6 da ostavim 12[emoji848]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ipad pro fantasticna batt cak i nakon stress testova, mnooooogo bolje nego sto je bilo sa gm verzijom, a mislim da je bolje i od prve bete mislim da su nijansice u pitanju....
 
Zabola mi notifikacija na settings posle apdejta, u settings ne pokazuje ništa.
 
Ovo mi je omiljeni bug [emoji23]
f74cf36339971622068972431ad39d9d.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Jel tko uspio kakav koristan shortcut napraviti?
Ja bi volio da mogu, al šupajuci nisam vidio da mogu, napraviti neki shortcut kao na androidu, zvao se tamo caffeine, i bio mi je kao dugme u notifikacijama gore.
Radi sljedeće, kada stisnem to auto-lock ekrana bi se sa zadanih 1min produžio na na recimo 5min, dok ne isključim to ponovo klikom, dali netko zna može li se uopće to napraviti u ovoj shortcut app?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno