Šta je novo?

iOS 12

Za muziku da prebacis koristi Waltr2. Najbolji program za iphone samo dropneš mp3, flac bilo sta i on ga ubaci direktno u Music app sve sa coverom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
i na iphone 8+ i na ipad mini 3 (dvanestica ios naravno) mi svaki dan maltene izbaci obavestenje o two factor authentication i svaki put mu kliknem not now do sledeceg dana,prosto,probao sam to,smorilo me,i za sada me ne zanima,dal je to "silovanje" obavestenjima neki bug ,desava se jos nekom ili me apple uzeo na zub :D, to je samo na ios 12,ranije nije toga bilo .
 
To je bilo ranije na nekoj beti,pa je sredjeno. Cudi me da se pojavljuje.



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Jeste,u pravu si. [emoji1303]Moja greska.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Има ли неко проблем да му се нотификације не групишу него су исте као раније? Такође сам приметио лаг при покретању SwiftKey тастатуре, чини ми се да га није било на iOS 11.
 
Grupise kada ih vise primis mislim da je 3 minimum
 
Није хтело да их групише док нисам променио у подешавањима на Grouping by app. Хвала ма одговору у сваком случају
 
Da li je realno da su ukinuli “Usage” za bateriju... pa nije valjda da moram rucno da sabiram od poslednjeg punjenja baterije na 100%...

Boze...
 
Ukinuli. Nemoj ni da se trudis da sabiras i zezas se sa tim. Totalna glupost.
Znaju oni bolje od nas sta nam treba. [emoji2]


“iPhone je primarno nakit.” by morbius
 
Da li je realno da su ukinuli “Usage” za bateriju... pa nije valjda da moram rucno da sabiram od poslednjeg punjenja baterije na 100%...

Boze...

Uveli su zato Screen time za ove koji su optereceni SoT-om.
 
Jel zna neko kad prestaje potpisivanje za iOS 11? Mislim ne zna se ali neće li valjda do kraja sledeće nedelje? Idem na put i neću moći da vratim 11 pa zato pitam


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Waze izbacio update. Sad radi carplay.
24c0639b0ac1446047c2b53eef5d0eab.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Upravo tako. Totalno beskorisna finkcija.
Jedino sto moze da se isprati potrosnja od zadnjeg punjenja.
eb6bdf07f36856a8c59a3ce5abd4b457.png



“iPhone je primarno nakit.” by morbius
 
Samo pokazuje relevantnost istog i koliko se time treba opterećivati.
 
Upravo odradio ota update na malenom SE sa 10.3.3 na 12 i prijatno sam iznenadjen ubrzanjem i fluidnoscu. Definitivno se vidi napredak u radu telefona. Baterija se prazni istim intenzitetom kao na 10.3.3.
 
Cudi me da si se odlucio na to :-D ali da odlican je :) koji je health na se? Jel znas da sa 12 pomeras kurzor na hold space (uredjaji koji nemaju 3d touch)? :)
 
94% je health.
Eto, nisam se pokajao [emoji6]
 
Uuu tebi je top batt :) ma najjbolji tel uparen sa sada najboljim OS:)
 
I meni je 94% na ip6, al jedva izdrzi dan ako se ne koristi. Ako se koristi, curi samo tako :(
 
Meni na se je 84% sa 12.1 izgura glat dan dosta su sredili batt sa 12.1 beta 1
 
Izvinjavam se ako je vec bilo, ali imam problema na iPadu Pro 10.5" sa app-switcherom. Pre sam sa 4 prsta nagore lako aktivirao isti, a sad mora da se nekako jednim prstom na pola povuce, stane pa vuce jos a i onda cesto ne ukopca. Da li je jos neko imao problema sa time i kako se izboriti sa njim? Da li postoji neki trik? Bilo bi super da se mogu u meniju izabrati "old gestures".
 
Izvinjavam se ako je vec bilo, ali imam problema na iPadu Pro 10.5" sa app-switcherom. Pre sam sa 4 prsta nagore lako aktivirao isti, a sad mora da se nekako jednim prstom na pola povuce, stane pa vuce jos a i onda cesto ne ukopca. Da li je jos neko imao problema sa time i kako se izboriti sa njim? Da li postoji neki trik? Bilo bi super da se mogu u meniju izabrati "old gestures".

Probaj umesto svajpa na gore i zastajanja da napraviš prstom luk ili (polukrug) na desno. Ja taj pokret koristim na X i radi svaki put...
 
Pa a9 ne oseca lpm bukvalno mala razlika sa ios 12 dok je sa ios 11 to bilo bas bas lose ... jedina zamerka je za viber brze notifikacoje kada zelim da odg iz nje otvara je duze nego sam viber :-D inace lpm ukljucim na 10% kada nisam bas ni blizu kuce onda 20% ovako nema potrebe sot bez lpm sada oko 5h...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno