Šta je novo?

iOS 12

Meni na 8ici od 06:45 do 18:00 sa 100 na 55%, ali nije bilo puno koriscenja. Screen on mozda 1:40, znaci oko 3.5h usage za celu bat, malo jace nego na ip6 11.2.6, ali je brzi telefon. Ekran je na 100% osvetljenja stalno.
 
Poslednja izmena:
1:30h sot na SE i jos 56% baterije ostalo... katastrofa
nista bolje nego na ios11
 
Ja sam zadovjan baterijom na iP6, odlična je


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Bug fixes...
 

Prilozi

  • 9F965F36-BD67-4172-AC26-3C8A04C7C36B.png
    9F965F36-BD67-4172-AC26-3C8A04C7C36B.png
    107.1 KB · Pregleda: 156
Na SE nisu ispravili jbni bug u iMessages. Swipe da brisem poruku, delete, onaj popuo doke za potvrdu nestaje sam. Moram tri puta da uradim to da bi obrisao.

Inace lepo radi, malo brze od 11.
 
Taj bug je na svakom uredjaju jos od ios 11.3
 
Hteo bih da skinem iOS12 ipsw za iPad Air 2, tj skidam ga vec dva puta, dodje do nekih 1.6Gb i ondaa jako uspori. Da li postoji negde da se skida preko torenta?
 
Nisam znao da je to pravi sot kao na Androidu. Meni je onda sot odličan. 2,5 sata a 67 % baterije


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
[WIKI][/WIKI]Ali to nije od poslednjeg punjenja hzhahha vec u poslednjih 24h
 
Pa onda nije pravi sot, ko zna šta je onda :D ja telefon isključio sa punjača danas oko 1 i evo sad 67 %


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
Pa na zalost moras rucno racunati pd dela gde je obelezeno punjenje...
 
Tako je. Ima linija koja pokazuje kad je skinut sa punjaca i onda posle nje klikas na ostale i sabiras. Skroz bzvz, konkretan usage time nakon 100% je bio bas dobar parametar za pratnju.
 
KONAČNO!
7d10a0f6c230bd23adad129e4b29cdc2.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Oooo ljudi iphone se strikes again baterija je fantasticna... TSMC cip
 
Poslednja izmena:
Jel se desava jos nekom ili samo 5S ima problem da Viber ima lag pri kucanju, kapiram da je do aplikacije ali nervira...
 
iPad Air se preporodio sa iOS12, animacije mnogo fluidnije, kao da je neko spustio ručnu :D
 
iPad Air se preporodio sa iOS12, animacije mnogo fluidnije, kao da je neko spustio ručnu :D

E jos da se zeznu pa da omoguće 5 ili više ikonica u redu na iPad-u, to bi bilo fantastično.
 
Jel sad na ios 12 ima realno screen on time da se pogleda a ne kao pre samo usage?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Da, iPad Air ponovo moze da se koristi, sa iOS11 je bio neupotrebljiv prakticno :)
 
meni se ni malo ne svidja ios12 na tabletu.... sve je nekako prilagodjeno uredjajima sa notchom, a moj tablet nema notch.... potpuna glupost
 
Probao sam jutros Google Maps na Carplay, radi savršeno, konačno.
 
Po prvi put sam u iskusenju da kupim Car Play [emoji3]
 
Kako da ga kupis?
 
Pa lepo :)

Moj auto ima cak wireless Cardrive, ali BMW jede g..a i naplacuje koriscenje oko 100 Evra godisnje...
 
Nazad
Vrh Dno