Šta je novo?

iOS 12

Ne razumen, pa ja sam to uradio telefon je posle ios 13 avion ... u smislu baterije...
 
Ne lozi te, najbolje da erasujes sve i setaupujes kao new. Meni je 12.4 super
 
Meni 12.4 radi najnormalnije. Hteo sam da stavim 13 betu, medjutim posle svega sto čitam ovde, čini mi se da ću sačekati zvanicnu 13.1 :D
 
Koliko ja vidim,samo jedan clan kuka,meni na Xs poslednjih par beta radi gotovo savrseno. Burazeru na X takodje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
dešava mi se stalno da mi u kameri nestane opcija za video, pa moram hard reset. Jel se dešava još nekom?
2a90931cb856428cefec9b6d6ab5a12b.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Jutros skinut sa punjača , baterija 26 % -potpuni debakl ! Juče jisam stigao da uradim restore ali danas će ga popiti sigurno ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uradio clean install , postavio kao novi fon - skinuo ga sa punjača jutros u 4:30 sada je 9:43 a baterija 61 % . [emoji2959][emoji2959]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mozda je do baterije,a ne do iOS-a,to nisi pomislio? Ne bi bilo lose da ti odrade dijagnostiku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pomislio sam ja svašta, ali reko' da isprobam ono što mogu sam . Za bateriju moram da se cimam u servis , a ovih dana nemam vremena da odem do servisa . Ako mi ga zadrže , moram da nađem bekap varijantu itd... Osobito nije trenutak da ga šalju u BG .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ništa intenzivnije nego inače ( pre update-a.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koji je health baterije shotuj sve u battery sekciji
 
Upozorio bih da je izasao 12.4.1 koji onemogucava jailbreak. Uradjena je zakrpa. Ko hoce jailbreak, neka ostane na 12.4.
 
Da li neko zna šta je ovo kog djavola!? Uopšte neće da mi prizna karticu, a kartica je u važećem periodu...... Treba mi da bi mi prošao iCloud a ja ne mogu da dodam svoju karticu...
717095ab33963b0a1d5d3b121e4c7680.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
A da ne traba kontra da uneses broj 20 /10 ? Format YY/MM ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ne, ne. Prvo mi je mesec. Naravno, pokušavao sam i obrnuto i naravno opet greška, samo nova. Da mesec mora sa bude izmedju broja 1 i 12.....


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
  • Like
Reagovanja: M J
Malo si ćorav. :) Godina se unosi u YYYY formatu, u tvom slučaju 2020.
 
Nikad u životu tako nisam unosio, prvi put još otkad, tkao sam sam i namestio i nije hteo. Uvek do sad sam pisao sa dve cifre. Sad ću da probam


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Hbg, dešava se kad najviše žuriš [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Omg ahahahahha radi sad. Hvala puno ali i dalje ne prihvatam činjenicu da sam ćorav[emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Eno guraju i 12.4.7 ne predaju se. [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nazad
Vrh Dno