Šta je novo?

iOS 12

Zavisi da li ti je public ili developer beta profile. Sigurno ti je public, jer da je developer, mogao bi na beta 6 da dignes, ali nemoj, baterija je uzasna.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja jos cutim na dev beta 5. Zar moze baterija biti gora od ovog?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije ni na 4 baterija bila bog zna sta, ali znacajno je bila bolja od ovog sad


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobro, to ne mora nista da znaci, verujem da se te stvari desavaju svaki put nevezano za to valja li ili ne.
 
Meni je danas jedno 10 min na beti 6 radio ko 3 godine star Android. Stekao kao blesav, vecnost mu trebala da otvori app, strkao prinotvaranju, tastatura lagovala...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Update je prošao bez problema. Sad ćemo videti kako će biti u nastavku... 6S je u pitanju
 
Za sada baterija deluje primetno bolje. Videćemo sutra po vrućini
 
Kada odem na update software pise mi da je up to date, a imam dev 5. Kako da dignem na 7


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iOS 12 [Beta]

Verovatno onda imas public 5,sto je isto kao dev 6. A sto se dev 7 tice,procitaj post iznad tvog i sve ce ti biti jasno [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na svu sreću do sada nisam primetio ta usporenja, ali je baterija značajno bolja od prošle verzije
 
Najbolja beta do sada, rekao bih da su je povukli da je pokvare, nije OK da radi ovako dobro [emoji3]
 
Ovu ću sačekati pre nego što je instaliram. Sedmica meni radi odlično
 
Pustili i public beta 6,jel sve ok na dev osmici? [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cini mi se da je ovo najbolja beta do sada,bar sto se tice fluidnosti i animacija,bas obecava. Dev 8/public 6


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iOS 12 [Beta]

Zar bih ja lagao...

I baterija je dobra. Mene samo jako nervira sto vise ne moze da se vidi koriscenje od poslednjeg punjenja vec samo za zadnja 24h. Ovo je tako mislim od pocetka na 12.
 
Poslednja izmena:
Odlična je ova beta zaista, jedino me nervira što mi stoji notif bedž na settings ikoni koji ne mogu da sklonim. Fluidnost i baterija su prva liga
 
Takodje da potvrdim, Public Beta 6 leti.. Jedva docekao da se vratim sa odmora da je instaliram. [emoji4]


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno