Šta je novo?

iOS 12

Fino telefoniras sa viberom 2.7h obican poziv popije za 2h oko 20%
 
Zapravo ne znam kako je ovoliko u backgroundu, ali ne koristim poziv samo za chat. Jedan deo posla je na viberu jedan na whatsappu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo kada sam ja u pitanju za sta mi sluzi telefon.
Mesecno ne pricam vise od 150-200 minuta. Onda malo sms-a, Viber poruka, muzike dok se vozim u GSP-u. Na poslu koristim Wi-Fi a u prevozu 3G internet a kuci koristim PC pa mi tada telefon ne treba. Ne igram igrice uopste.
Nadam se da bi tada ceo dan izgurala baterija.
Na prethodnom 6s je bilo vise od dana mada je bila 10.3.4 verzija iOS-a.
 
Poslednja izmena:
Skoro 3h razgovora pojede oko 30%, btw ovo je iOS11 ali toliko razgovor prosečno troši. 10% po satu otprilike
080d9e7f430175045b03504bb9d97468.png



Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Svaka cast ja toliko u zivotu nisam razgovarao na telefonu. :) A mobilni koristim od 1999.
 
Pa meni svakako nije jasno odakle viberu toliko vremena u backgroundu. Sad je na 8% , a skinut sa punjača u pola 12.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako imaš grupe na Viberu i bude dopisivanja u njima, zbog toga ti je toliko u backgroundu.
 
Zavise i od os-a bolja upotreba memorije, procesors itd.. itd

Desktop masina i7 na njoj mac i windows redner zavrsen 12% brze na macu...

Porediti win i macos nije isto kao porediti iOS 11 i 12.
Source code od win i mac os se ne kompanjlira identicno i sem razlike u tome, ima razlike u arhitekturi, ali u tim situacijama jos bitnija je razlika u samom app-u koji koristis. Premiere Pro za win i mac npr nisu isti kod, niti su ga pisali isti developeri...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stigla i public beta 4





Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni dosta brže radi public beta 4, ne vidim bagove, ali opet baterija brže curi.
 
Pitanje jednog korisnika Androida, da li su ubacili u galeriji da moze da se vidi velicina slike ili videa?

U11 via TT
 
Nisu a mislim da i nikad nece, s obzirom da je 21 vek


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baš je brzo izašla ova beta, nisam je očekivao još 7 dana.
 
Nije losa ali pojavili su mi se novi problemi koji mi veoma smetaju sa sms porukama... prvo sporije aktivira quickreply prikaz drugo sms ne daje cesto zvucne notifikacoie dok ne podignem telefon... bas sam se razocarao... jer to zaista koristim... generalno lepo radi ostalo
 
Stigla i public beta 5.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam Zadovoljan... i to bas kada putujem uvalise mi djubre betu :-D
 
Znaci da je preskacemo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma svaka verzija ima svoj bug ali ovog puta je bug tamo gde ga najvise koristim :-D ali boze moj pola ljudi nece primetiti to :D
 
Jel se bar baterija popravila?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma svaka verzija ima svoj bug ali ovog puta je bug tamo gde ga najvise koristim :-D ali boze moj pola ljudi nece primetiti to :D

I to si u pravu. Vecina ljudi vise ni ne salje sms pored im aplikacija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za sada sam primetio da su neke aplikacije malo povilenele, nedostaju neki natpisi, ne ucitavaju se svi komentari i sl...

Sto je najgore, osim tih par sitnih novih nedostataka, ne primecujem nista novo korisno. Cak mi se cini da ponovo zna malko i da zapne (ni bilzu kao na iOS 11, ali pomalo secne).
 
Od prošle bete mi ne radi titlovi na HBO Go aplikaciji, odnosno krenu pa posle par sekundi nestanu, isto mi se dešava i na Apple TV 4, mislio sam da će beta 6 da ispravi to ali ništa, i dalje se to dešava.
 
Da da animacije nisu vise fluidne kao nekad :-D
 
Do finalne verzije ima da zapinje ko 11 [emoji3]
 
Nazad
Vrh Dno