Šta je novo?

iOS 12

Sreca pa je AMOLED, kod drugara se na iP7 jedva ista vidi na ekranu kad dodje do toga.. Inace mi je ovo jedna od najvecih mana iOS-a za sad.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Desilo mi se skoro prvi put, ni manje, ni više, nego uveče u krevetu, listao sam instagram, ne znam kako. Osvetljenje se pojačava do pola, a kada idem od polovine ka gore, nema razlike.

Je l se nekom dešava da mu se telefon sam od sebe restartuje? U poslednja dva dana, uzmem telefon u ruke i da ga otključam, on traži da otkucam passcode, ne može touch ID jer je isključen bio a pritom ga ja nisam dirao. Takodje, izvadim iz dzepa da fotkam nešto jer sam na putovanju nekom, samo vidim Apple logo. Nekoliko puta mi se desilo, nije pregrejan, jer nije vruć u tom trenutku....
ba742633453831375c23fa781bcb939c.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Tek sad sam video tvoj post. Nema, gledao sam a i nije se više dešavalo


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kako vam radi iOS 12.4?

Meni 12.3.1 radi stabilno pa razmisljam da li da pustim 12.4 update


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kod mene posle 12.3.1, baterija bolja na 12.4. Iphone SE..
 
Ne znam jos kakva je baterija na 12.4 ali primetno brze otvara aplikacije na X
 
Meni baterija nije neka , kontam da uradim clean install .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cekaj iOS 13,greota sad raditi clean kad bi trebalo i za mecec(manje ,vise).

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
Cekaj iOS 13,greota sad raditi clean kad bi trebalo i za mecec(manje ,vise).

Sent from my SM-T585 using Tapatalk

Kad bolje razmislim - upravu si ! Taman mi je i baterija na izdisaju ( 86% ali baš dugo ) pa onda da uradim sve o jednom trošku .
Kad smo kod baterije , može li neko da mi kaže gde u NS mogu da je promenim (za originalnu naravno ) , koliko košta ( za iPhone 7 ) i za koliko vremena bude gotovo (ASAP) ?
Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A ti si moj sugrađanin? U promobi,negde oko 30,40e . Taman sve obavis odjednom. Moras im poiskljucivati sve kad ga predajes a to mi je bezbednosni rizik veliki tako da sam planirao to obaviti za ios 13. Odustao od plana jer sam ga prodao juče [emoji23][emoji23]

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Uradiš clean na 13 i onda im ga daš ćelavog? Da li je promobi ovlašten servis ( tel je još 7-8 meseci u Vip garanciji ) ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mozes odneti i u iStyle u Promenadi, imaju servis i tu. [emoji4]
 
Svaka čast novosađani - kratko i jasno !!
Hvalaaaa


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uradiš clean na 13 i onda im ga daš ćelavog? Da li je promobi ovlašten servis ( tel je još 7-8 meseci u Vip garanciji ) ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Upravo tako,celavog. Promobi jeste ovlascen a za istyle nisam znao da rade servis i u Ns. Mislio sam da sve ide u BG.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Jel to 100% provereno za iStyle u NS da menjaju baterije?
 
Ja mislim da oni šalju u bg na servis. Pa ćeš verovatno čekati malo duže ali bolje od cimanja po bgd


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Na sajtu servisa imaju među lokacijama navedenu i onu u Novom Sadu.
A takođe sam pre par meseci bio i pitao nešto za telefon, momak koji radi mi je rekao da mogu da zakažem termin i donesem uređaj u prodavnicu u Promenadi, da ne mora da ide u BG.
EDIT: Sad vidim da pise za Novi Sad: "Trenutno samo pružamo podršku" što verovarno znači da servisiranje rade u BG-u. [emoji3]
 
Poslednja izmena:
Un0ver je update-ovan za 12.4, ko ceka jb...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kada me neko pozove dok mi je ukljucen do not disturb while driving jel njemu stiže poruka koju postavim ili je klasika kao i sa običnim do not disturb, samo izbaci onom kom zove?
055359c6e7e7a58b181579f529413f52.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
12.4 mi je najgora verzija do sad , gadno sam se pokajao ! Baterija je jeziva , a ekran mi se povremeno zakuca .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da ga podesim kao novi uređaj , ili ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno