Šta je novo?

iOS 12

Kako god , na 11 nisam imao takvih problema


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zbogzato što meni radi odvratno . Konkretno tapatalk mi zamrzava toliko da moram da ga ubijem pa ponovo startujem, i još koješta ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tvoj problem je ocito lokalne prirode jer da nije ovde bi prvi Igor88 krenuo u krstaski rat protiv iOS12. Resetuj telefon, nemoj da vratis bekap i bice sve ok. Ili je problem do TT.
 
Tvoj problem je ocito lokalne prirode jer da nije ovde bi prvi Igor88 krenuo u krstaski rat protiv iOS12. Resetuj telefon, nemoj da vratis bekap i bice sve ok. Ili je problem do TT.

Nije samo TT , i viber me zeza , i još koješta . Nisam imao vremena ove nedelje da ga resetujem , ali vikend je pred nama ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
TT i Viber nikako nisu reper za rad sistema.Uz njih glupi FB i ona nihova app za poruke,kao i sve ono sto ide iz FB kuhinje.
12-ca je stvarno odlicna,za razliku od 11-ce,mada je kod mene solidno radila.
 
Poslednja izmena:
samo da javim da nakon sto sam oslobodio 5.5GB ovo cudo i dalje kuka za iTunes-om pa ostavljam za neki drugi put...
 
Ne moze sa 9 na 12 ota update, mora restore preko itunesa.Skoro sam drugarici radio na sedmici, nije htelo sa 10.3.3 ota na 12.
 
Poslednja izmena:
e verovatno je zbog toga. i ja sam to pomislio ali mi je bilo bas nelogicno...
nista, onda ce jednog dana da se nakaci na komp kad odradim bekape.
hvala na odgovorima.
 
Ja sam uradio ota sa 10.3.3 na 12. Tako da ne verujem da je tu problem.
 
ma naravno nego iPhone-ovi od roditelja nisu nikad bili kaceni na bilo koji komp niti je radjen apdejt kalo bi se izbegli potencijalni problemi pa zato to pominjem jer cu sada morati :)
 
Vazno je da taj iTunes, na koji mislis da ga nakacis, nije sinhronizovan sa jos nekim Apple uredjaju kao i da, sto je jos vaznije, taj iPhone nije pre sinhronizovan sa nekim drugim iTunes-om.

Uvek imas i opciju da u okviru postojeceg iTunesa, ako si na Windows platformi, pritisne Shift i kliknes na iTunes ikonicu i ides na Create Library.
 
Poslednja izmena:
imacu u vidu. nije bio kacen ovaj iPhone na iTunes niti je bilo sta sinhronizovano sa iTunes-om jer sam prestao da koristim iOS.
izbegao bih po svaku cenu da radim eventualni restore ili u najgorem slucaju instalaciju svega iz pocetka ali saznacu sta nudi kad nakacim fon na komp.
 
Prvo ce uraditi sync a onda odstikliraj da ne radi automatski sync kad ga povezes, stikliraj encrypted backup (i zapamti sifru, zapisi) i onda klikni na backup. Jedino tako ce sacuvati podatke kao i na iCloud backup-u.
 
hoce li tim prvim syncom nesto da obrise sa telefona jer mi se to davno desavalo?

mada svakako cu da odradim backup nekim drugim tool-om za svaki slucaj ako nesto iTunes zabrlja...

samo da odradim ovo i ne diram vise iOS.
 
Nece ako ti ne prikaze onaj cuveni prozor gde pise: " The iPhone "ime tvog telefona" is Synced with Another iTunes Library."


sync-itunes.jpg
 
ok, jasno je sve sad. ispao sam iz price nakon 3 godine nekoriscenja iOS-a kao da ga nikad nisam ni koristio.
hvala jos jednom.
 
Nema na cemu, nema sanse da se ne snadjes ako si ga pre koristio.
 
Pozdrav
Imam Iphone 6s plus i hteo bih da instaliram Cydia na njemu,mob mi nije jailbreakovan,niti sam ikada radio,sada trenutno je na mobu 12.0.1 (16A404) verzija. Potrebni su mi neki programi sa Cydia marketa.

Da li je moguce da se ubaci Cydia iako je sad ios 12 na mobu? ja sam nesto pokusavao ali bezuspesno.

Treba mi AklocationX program sa cydia,hteo bih da namestim na iphonu da mi pokazuje drugu lokaciju odnosno spoof location.

Na ovom videu se pokazuje kako se to radi https://www.youtube.com/watch?v=T8t9qDA61k0

Ako ima neko resenje bio bih zahvalan
 
Poslednja izmena:
Skraceno, ne.

U duzoj verziji, takodje, ne.
 
Zbogzato što meni radi odvratno . Konkretno tapatalk mi zamrzava toliko da moram da ga ubijem pa ponovo startujem, i još koješta ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

App ti ne freezuje, ucita se novi view controller ali se ne izvrsi segue. Bug postoji odavno - vise puta sam prijavljivao, a bug postoji jos od iOS 11.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Lukisa , fataš pokemone ?
[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Lukisa , fataš pokemone ?
[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ima mnogo zanimljivije da se hvata od pokemona.

Treba mi da moze da se postavi na mobu da mi pokazuje lokaciju recimo,kada kliknem na google maps da mi nadje lokaciju da onda pokaze tu koju sam ukucao. Treba mi zbog nekih programa koje koristim,nezelim da bude moja lokacija.

A to moze sa programom AklocationX ali on je samo na Cydia. A drugacije ne moze da se promeni lokacija.
 
I to je sasvim posteno od Apple prema developerima - ili ces mi dozvoliti da vidim tvoju lokaciju jer mi treba za neki feature ili mi neces dozvoliti, bas zbog tako nekih stvari kao sto je “cheating”.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@Lukiša
Srećno mačkanje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I dalje isti problem na Ios 12 i X, uradio clean install, promenio karticu i nista. Kad telefon izadje iz dometa wifi-a i prebaci se na lte internet prestanje da radi...
 
Na istoj lokaciji ili na različitim lokacijama? Ja sam imao taj problem sa VIPom dok sam radio u poslovnom centru Ušće. Cenim da je do operatera pošto mi se dešavalo tada i na Androidu i na iOSu...
 
samo da javim da sam upravo uspesno apgrejdovao 6s sa 9.3.3 na 12.1 preko iMazinga.
 
Nazad
Vrh Dno