Šta je novo?

iOS 12

Bt slušalice i kad je povezan u autu mi nije problem,naprotiv. Trosi ovako,redovnom upotrebom.

Definitivno bolja bila prethodna verzija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa ljudi normalno je da ce stariji modeli da rade sve losije na svakom novom vecem update-u... pogotovo 6 i 7, 8 onako...
X a pogotovo Xs mora da dozivi svoj vrhunac u ovom periodu jer vec za par meseci izlaze novi...


Sent from my iPhone Xs using Tapatalk
 
To svakako stoji ali ne može na telefonu od 2800mAh sa 98% health za 20 minuta da ode 10%, nije realno


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pošto nemam ama baš nikakvog iskustva sa iOS, na ipad mini 2 je instaliran iOS 12 i pošto se vuče kao prebijena mačka, postoji li ikakav način, regularan ili pomoću hacka da se stavi iOS 10.x?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ne postoji, ne možeš


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nisam ja rekao da je baterija loša? daleko od toga. Imam po 5,6 sati SoT . Rekao sam da mi se čini losija od prethodne verzije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel postoji mogućnost za alarm clock da postepeno pojačava ton kada se aktivira? Ne mogu da nađem opciju nigde.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Ne. Verovatno ima na itunesu neka takva da se skine, ali tamo se sve plaća :/
 
Sem ako umeš da je napraviš ( skineš) sam ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je baterija dosta bolja na 12.3. X je u pitanju. Pustao muziku dobar deo dana u kolima preko 4G, koristio navigaciju i trenutno je na 14%.

9D0997BC-1C53-4813-8F91-BF8F2306BAD0.png
 
Poslednja izmena:
XS isto bolja autonomija na 12.3.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Slazem se, pogotovo za budjenje. Onaj alarm mi probusi glavu ujutru.
 
Gde da onemogucim neki restriction code?
Kad hocu ds uradim reset i ukucam svoj pass, trazi mi i restriction sifru?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Koji krs ovaj 12.3 sto se tice baterije, da li je moguće da ovo namerno rade. Ajd sto je za nijansu usporio ali zasto oko baterije rčkaju. Ne znam kako je na Androidu ali bas mi ide na xxxxx ovo uvaljivanje na finjaka od strane ovih iz Kupertina, mozda se opet vratim na neki drndroid...
 
Meni svakom verzijom telefon bolje radi, iskreno ali baterija sve gora...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Meni na Ip7 malo usporio, vidim kada skidam programe sa prodavnice , koliko mu treba vremena da otkljuca otisak, pre je to bilo u trenu, ni ne vidim lepo potvrdu, sada se bas lepo vidi potvrda otiska ali to mi nije frka, frka oko ove baterije, nije bila ovakva...
 
Dodao sam karticu u payment method i kada hocu da kupim 50gb prostora, nista se ne dešava, kaze try again later in settings. Sta da radim?
 
Kod mene, 6s, sve je bilo grozno na 12.2 ali sada je kao i ranije sa ovim 12.3.... Posebno baterija.
 
Ja 6s Plus danas punio dva puta :). Skinuo sa punjača u 08:45 i ispraznio se oko pola 5 popodne. Napunio se do 8. Evo od 20:00 do sad 00:45 imam 32%, u ž a s. Sistem kao sistem meni radi puno bolje i stabilnije. Pogotovo multitasking. Udjem u aplikaciju koju sam koristio pre 7,8 sati i on nastavi tamo gde sam stao, ja u fazonu wtf ja sam zaboravio da sam ovo uopšte i radio a on čuva u pozadini


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Vidi da ti viber u pozadini ne jede bateriju... drugar je imao isti problem na X... ne koristi ga ode baterija :-D pomislih ode u2 na x sreca u garanciji, ali nakon restarta sve je kul :)
 
Meni radi Viber u pozadini, a isključen je Background App Refresh, odnosno uključen je ali je za aplikaciju isključen. Šta da mu radim?
 
Nemam viber[emoji853]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
@savudin Ovisno od telefona gasis telefon dok se ne pojavi opcija za slide pa onda drzis home dugme .
 
Kucaj na youtube how to clear iphone ram memory...
 
  • Like
Reagovanja: M J
12.3 Ima dobru bateriju ako vam je low power mode uključen 24h...... 6h SOT, solidno....
1a7f2bd668a43da16bf7027c36d319f1.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
  • Like
Reagovanja: M J
Svi se nesto zale, meni je ovo najbolji iOS do sada. [emoji102]
Xs.
 
  • Like
Reagovanja: M J
12.4 beta 2 totalno sam nezadovoljan baterijom boze koje djubre... ipad pro.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja sam juce azurira na 12.3 jer mi brat rece na 7 da mu baterija drzi bas osetno bolje, ja na x za sad razliku ne vidim.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nazad
Vrh Dno