Šta je novo?

iOS 12

igor88

Slavan
Učlanjen(a)
25.07.2009
Poruke
7,490
Poena
425
Otvaram temu pa ko zeli moze da mi se pridruzi u testiranju beta verzije... za sada na ipadu je potrebno veliko privikavanje... Brzina nije niti brza niti sporija u poredjenju sa ios 11... ono u sta sumnjam jeste da ce ostati ovakav ios postavicu svoj video...

Dev. Beta Profil

https://app.box.com/s/jyrkdg4lzjkepjyq8n34d8b4cnq4yomt





Do sada mi je crashovao safari, ostale app rade fino... javljam utiske
 
Poslednja izmena:
Da li je poznato kada izlazi public beta?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Beta za nekih 2-3 nedelje... Ko je zainteresovan mogu postaviti dev profil ovde...

Postavio sam u prvom postu...

Novi battery meni izgled...
 

Prilozi

  • A20CE931-948C-4C70-813B-3AD183BEB2FD.png
    A20CE931-948C-4C70-813B-3AD183BEB2FD.png
    339.5 KB · Pregleda: 276
Poslednja izmena:
Ako uspem da ozivim 5S instaliracu na njemu. Ne bih se bas zezao sa prvom betom na primarnom telefonu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvale čak i prvu betu... Izgleda će ova 12-ica raditi kako treba
 
Ja sam zadovoljan kako mi SE radi... veoma

Novine u ios 12 koje sam pronasao

Podesavanje za USB, i paleta boja u editoru...
 

Prilozi

  • 5F33C828-6928-445C-93BA-37544D7E811B.jpeg
    5F33C828-6928-445C-93BA-37544D7E811B.jpeg
    239.8 KB · Pregleda: 231
  • 5322E52E-8B50-4644-A9DA-F24D7D4F1579.jpeg
    5322E52E-8B50-4644-A9DA-F24D7D4F1579.jpeg
    149.8 KB · Pregleda: 210
Poslednja izmena:
Stavio sam 12, sad cemo videti...

Samo zbog notifikacija vredi [emoji3]
 
Generalno cini se da je ceo os fluidniji...

Ufff sta je bre sa ovim weather widgetom vise???

Primetih uredjaj (SE) mi se DRASTICNO manje zagreva prilikom pojacanog koriscenja koje upravo konzumiram :-D...

Cam app... AU otvara je nije ni animaciju odradio :-D
 
Poslednja izmena:
Generalno cini se da je ceo os fluidniji...

Ufff sta je bre sa ovim weather widgetom vise???

Primetih uredjaj (SE) mi se DRASTICNO manje zagreva prilikom pojacanog koriscenja koje upravo konzumiram :-D...

Ni na 12 ne radi weather widget?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala Igore, živ bio. Konačno sam čekao da neko instalira i javu utiske.... Ja sam očekivao veći redegisn, ostalo je isto bukvalno.... Ali dobro, samo da bolje i brže radi, nadam se, ono najbitnije


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Pola stvari sa ios 11 nisu sredili, tastaturu na ipadu dodatno zakomplikovali promenom rasporeda (odabira jezika) i simbola... uzas


Widget:
 
Ma i ja cu ga na SE pa nek ide zivot


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Postoji bug tu i tamo :) da znas nije savrsen :-D
 
Normalno je da ima bagova. Zato i jeste beta. Uostalom i iOS 11 je pun bagova [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Radi super na SE. Za sada jos nisam naisao na neki bag


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sada i yt podrzava video u pozadini sjajno, iiii daaa ios 11.4 kao traktor naspram 12

6s puca....;-p

 
Kako ti yt radi u pozadini?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Picture in picture (ipad)
 

Prilozi

  • 14BB49CB-1755-4CD2-A6B8-39A9BC9B693B.jpg
    14BB49CB-1755-4CD2-A6B8-39A9BC9B693B.jpg
    249.1 KB · Pregleda: 182
Poslednja izmena:
Evo mojih utisaka nakon sto se sve “sleglo”

iPad Pro 9.7:

Ne cini mi se ipad je drasticno brzi, odziv na komande trenutan, otvara app poprilicno brze.
Animacije u toku rada su pristojne i za nijansu bolje nego sto je bilo na ios 11.4.1.

Potrebno je navici se da je CC gore kod baterije i to me veoma smara, ne radi mi timer za gasenje muzike nocu i to me malo smara jer ga aktivno koristim.

Novi gestures kao na ip10 hmmm sta znam nisu mi nesto prakricni jer sam navikao da mlataram prstima za app switcher, a ovde za to moras polako , isto vazi ako zelis da orvoris drugu app za multitasking...

Grupisane notifikacije napokon vracene, generalno lepo ali ja nemam pretrpan notif centar istim te mi to nije bas prioritet :-D svakako sjajna stvar.

Krajnji utisak, hmmm s obzirom da je prva beta i nije toliko losa, cak sta vise odlicna je, jer zapravo bolje radi od finalne 11.4. Desavao se tu i tamo po neki crash ali Boze moj... idemo ka boljitku svakako (napokon)..
 
Poslednja izmena:
Pa to sa gestures i CC je samo najava za faceid na novom iPad Pro-u,bolje da se navikavamo na vreme.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema neke logike da ipad ima notch pogotovo u landscape poziciji... druga stvar i prethodni gestures su bili sjajni, ali dobro navicice se , voleo bih da vrate sat u sredinu i datum mi dozvole da iskljucim jer prvo vidim datum, a vreme jurcam po ekranu. Zbuni me :-D
 
Ja verujem da ce imati,kao i okvir oko displeja bez bezela,a verovatno ce ga gurati A11 ili A11X,tako da tu nema dileme da li ce podrzavati faceid. [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema potrebe za notchom ima prostora da mu stave kamere gde zelis, ne mora sa svih strana sa bude bezelless ... a sto se cpu tice pre ce biti tamo u novembru sa A12X inace jel ti radi fid u landscape rezimu sada :-D tacno zbog ipada to rade.. :)
 
Nazad
Vrh Dno