Šta je novo?

iOS 12

da 12.2 (16E5212f)
 
Izasla beta 6,verovatno je to i final 12.2.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Čekamo Igora [emoji1787][emoji1787][emoji1787]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ema sanse da testiram danas tek sutra :) mnogo obaveza imam :)
 
Veceras pustaju 12.2 posle event-a.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li se azurirati :-D?
 

Prilozi

  • BF7BB98E-2E26-43FE-922C-65F477C74D98.png
    BF7BB98E-2E26-43FE-922C-65F477C74D98.png
    43.5 KB · Pregleda: 145
Apsolutno[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zrtvovati JB ? :-D a clean install uradjen na 12.1.2 :)
 
Planiram da nabavim nove AirPods 2,a nova opcija/feature “Hey Siri” zahteva iOS 12.2,tako da nemam izbora. [emoji39] Sutra krece isporuka sluski,morali su danas da puste update svakako. Bas me zanima da li ce biti isti build number kao i beta 6.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da ce samo ukloniti 5 i a na kraju znaci 16E227 build
 
Izasao

IMG_0099.jpg

Bilo bi cool da neko otvori temu gde mozemo da diskutujemo o novim servisima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
25bb5ee4906535b3980ab920ff1290b3.jpg




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
News+ je uskljucen u update, sto je sjajno.

Manje sjajno je da izgleda ne radi van Amerike cak iako je regija podesena na US. Prikazuje casopise ali subscription ne uspeva da se odradi. Ili je neki bug ili verovatnije je uzrokovano pogresnom regijom. Malo je reci da sam po...o zbog toga.
 
Za sada zvanicno radi samo u US,UK,Canada i Australia. Pre je prolazila ta fora (Language & Region) staviti na US,nisam skoro pokusavao. Jel ti se pojavi ikonica za News kada promenis?Ako ne,odradi restart pa vidi. Mada,procitao sam negde da ce biti zvanicno i u nekim zemljama EU do kraja godine,videcemo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma daleko ja doguram, ali ne mogu do kraja [emoji3]

Kad malo razmislim, ta fora nikad nije radila za placene stvari, tako nece ni sada jer zapne kod placanja.


Kasnije i kad uvedu u CH npr, tad ce mi nametati verzije na nemackom posto oper nigde nece biti opcije da se odabere jezik, strasno.

715f233d4d60c9d5064319d93a833498.jpg



Ako kliknem na neki clanak sa naslovne strane...

c65eeaedcfd43c5727c4d310394ef544.jpg
 
Poslednja izmena:
Bas deluje dobro odradjena,a i cena je super,s’obzirom da je ukljucen family sharing. Plus je prvi mesec free ako sam dobro skontao. [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uspeo sam da kupim pretplatu kad se ulogujem na US store sa US nalogom.

Nije optimalno resenje, ali mislim da mi je prihvatljivo da na iPadu budem ulogovan trajno na US store (i na moj standardni iCloud nalog).
 
Uz 12.2 - "Includes information in Settings on how much time remains on your device’s warranty period"

Jel neko nasao ovo?
 
92ab2b3400afb61918ea5b0811915aac.jpg


Iscimami su se u tri lepe baš.

General, about, legal, warranty.
 
To valjda vazi za AppleCare.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baterija ista. Mozda malo usporio telefon ali treba sačekati koji dan da se slegne[emoji16].


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ono bar sto se beti tice jeste sa
Je brzi od predhodnih verzija sistema i da je animacija fluidnija ... baterija je bolja, ne drasticno ali je i to malo bolje... a sto se tice finalne ne znam sinoc sam je instalirao na ipad pro radi prelepo kao i sa betama :-D
 
Nazad
Vrh Dno