Šta je novo?

iOS 12

Ma jok meni baterija jednako dobra ako ne i boljana ios 12.
 
Dve sedmice ios 11.4.1 i druga 12.1.2 health prve 84 druge 91% sa prvom do 1 ujutru komforno izguram na btateriji bez low power mode-a dok to sa 12.1.2 je nemoguca misija :)
 
Abe to je tvoje licno iskustvo kod mene a i jos kod nekih ljudi na ip7 baterija odlicna na ios12. Svakako ti ne mozes identicno da koristis oba telefona pa da poredis tako.
 
Opasno se varas ne nosim zajedno oba vec jedan dan jedan drugi dan drugi telefon s toga mogu sa izuzetnom preciznoscu da procenim bateriju. Sa identicnim koriscenjem baterija ni da prismrdi onoj na ios 11 ti mozes da pricas jer nemas sa com da uporedis ja imam i kazem iz licnog iskustva tvoje je da li ces da budes ubedjen da je bolje ili losije. Iznosim cinjenice ne koristim te telefone od juce :)
 
Ne da ne mozes da repliciras identicno koriscenje dan za danom nego nema sanse tako da ti taj argument sa izuzetnom preciznoscu pada u vodu.

Cinjenica je sledeca meni drzi isto ili bolje i tacka. Ti na osnovu svog licnog iskustva mozes da kazes da tebi drzi bolje i nista vise!

Kad budes uzeo bar 1000 ip7 na ios11 i 1000 na ios 12 i koristio ih potpuno identicno mozda ti poverujem da ima drasticne razlike u bateriji.

I da ja telefone koristim od prekjuce
 
Svakako ios 12 vuce vise struje da je razlika u pola h na kraju dana pa da kazemo ok manje sam ga koristio, ali konstatno praznjenje baterije u 19h sa ios 12.1.2 i 11.4.1 u 1 ujutru pritom sa vecim wear-om meni mnogo vise govori o samoj bateriji. No sa ne idemo u off imas yt takodje pa proveri razlika posle speed testova bude i do 10% praznije batt na ios 12 :) takodje apple feedback gde se gomila ljudi zali na baterije meni govori dovoljno. Moj ipad pro nema bateriju kada se uporedi sa ios 11... ja prvi hvalim ovu verziju iosa ali sto se autonomoje tice 0.

citati:
iOS 12.0, iOS 12.0.1, iOS 12.1, iOS 12.1.1, iOS 12.1.2, iOS 12.1.3, and iOS 12.1.4 users are complaining about an issue where their device appears to be losing its power faster than it should be.

druga fotka moj dopis sa drugarom A10X ipad pro 10.5 je u pitanju kod nejga

izvinjavam se ovim putem ako je off ali ios 12 definitivno ima problema sa battery drain-om sto je rekao i everythingapplepro necu vise na tu temu. Meni telefon moze da izgura dan ali ako ga malo pristedim drugacije nema teorije, dok je to sa prethodnom verzijom OS-a daleko komfornije kako na iphone tako na ipad uredjajima :) Hvala Bogu ako je kod vas bolje moj post je bio odgovor za

Na iP7 imam iOS 11.4.1, razmišljam se da uradim update na 12.1.4. Razmišljam se jer mi 11 radi odlično, nemam nikakvih problema.


Planiram da uradim restore ovih dana jer mi je dosta spor telefon ali nikako da stignem.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

:)
 

Prilozi

  • asd.jpg
    asd.jpg
    49.4 KB · Pregleda: 137
  • asdf.jpg
    asdf.jpg
    31.2 KB · Pregleda: 130
Poslednja izmena:
hej ppl, jedno banalno pitanje al opet da se upita sto je sigurno..

moze li se pokupiti virus/malware za iphone tj. ios.. znam da se moze pokupiti kad se skine neka app u koju je ubacen, ali moze li se pokupit dok surfas po netu preko safaria, kao sto moze na racunaru?
 
Što se baterije na iOS 12 tiče ja nisam uopšte zadovoljan. U ranijim verzijama 12 je bilo bolje, čini mi se da svakim narednim apdejtom baterija mi je sve gora i gora. iP6S Plus koji ima 2750mAh, 100%health ne može da izgura ceo dan, dok iP7 sa health 93% izgura od 9 ujutru do 21/22h sigurno, dok 6S ode još oko 6 popodne.... Ne znam, ako je baterija gora na iOS12 od 11, ostajem ja na 11, i ovako nemam nikakvih bagova i lepo radi.......


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja sam bio zadovoljan baterijom ali mi se cini da zadnji update malo vise srce.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod drugarice sa us nalogom stigao mail
Ima neke pomoći?

1e27c06f396de153f63aa1f4800aa89e.jpg
 
Nemoj slučajno da je kucao Apple ID svoj, ovo je najklasičniji i najobičniji fake mail preko kog ti uzmu nalog ako im ostaviš šifru, to bi trebao da znaš


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Potom zakljucaju telefon , drugaricina majka je to uradila ostala bez telefona... jer su promenili sifru..
 
Ali ovo je jedan od najgorih pokušaja, tačnije verzija mejlova, ima puno kvalitetnijih. Ja sam ih dobijao na tone. Ako imaš platnu karticu na nalogu, uzmu ti novac, zaključaju sve uredjaje, promene šifru i blokiraju nalog pa se ti slikaj. A ja mislim da ti može samo Apple Support pomoći ako imaš dovoljne dokaze da si ti vlasnik. Kao npr da znaš odgovore na sva securty questions, sve lozinke od mejlova, itd itd. Znam lika kome su tako zaključali i macbook, apple watch, iPad i iPhone pa mu je Apple support pomogao i to mučno, jedva i čekao je oko nedelju dana i to zato što je imao platnu karticu pa su ga lakše identifikovali a da to nije imao ko zna koliko bi još čekao i šta bi uradio i vratili su mu ja mislim 90$ na toj kartici


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ovoj zeni nisu pomogli zvali smo preko skype-a nismo znali odgovore promeniki su sve, pa i datum rodjenja... imamo kutiju od telefona sve komplet ali nista nismo napravili...
 
Užas, stvarno užas! Jadan onaj koji nasedne na ovo, zato smatram da je bitno da se ljudi informišu o ovome. Nismo u Americi pa da budemo u fazonu “Pff, hakovali su mi iPhone, ajd da svratim u Apple store” I onda na kraju ne može i omdah kupe drugi, po mogućstvu odmah i Apple case od 40$ u boji telefona[emoji23]. Šalu na stranu, ovo je off ali mislim da bi svako trebao da vidi


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ma nemam pojma, ne koristim iOS uredjaj, zato i pitam ovde
a nije mi poslala da vidim ko je sender ili tako nesto, samo screen shot
tnx all...
 
Meni posle zadnjeg apdejta zabada fon kad treba da se javim na telefon. Cuje se zvono al nemam ko me zove ni tastere za javljanje. Samo zvuk. Kad zakljucam i otkljucam proradi i mogu da se javim. Bas gadan bag
 
Pisi im feedback u app store-u to je do vibera izasao je update juce probaj sada...
 
Za 12.1.3 nece uskoro. Imas opciju jos uvek za downgrade na 12.1.1 beta 3.
 
Da li jeneko instalirao 12.1.4 šta je novo u njemu....skinuo se na telefon i sada piše install now kako da obrišem update ako neću da instaliram da bih mogao posle da dobijam sledeći update... ili da pustim update sada sam na 12.1.1 iphone 6s
 
Obrisi update i ostani na tom iOS-u koji ti je na telefonu.

Ovaj donosi ispravku za Group FaceTime, iako ni to nije skroz doterano, i solidniju potrosnju baterije.
 
Nazad
Vrh Dno