Šta je novo?

iOS 12

Pa hvala bogu :-D kada smo navikli greota je da bude fluidno hahaha
 
Jel vam se desava ovo na Tapatalku, povremeno mi ovako nestanu pojedini postovi a neki budu dupli, evo sta trenutno vidim:

0d4037d320f0c54c20e89f4b7fe66bcc.png
 
Nije to vezano za beta verziju, desava se i na drugim verzijama iOS-a. Vezano je za TapaTalk aplikaciju.
 
Yep, dešava se i meni na 11.4.1.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Već sam pisao o ovom problemu: kada pošaljem poruku iz aplikacije za plaćanje parkinga i kada dobijem odgovor vidi se poruka i sve je to uredu ali kada izadjem iz poruka stoji kao da nije pročitana poruka. Jedino rešenje je restart. Počeo sam da restartujem telefon kao nekada android telefon mislim da ni kod njih više nije tako.
Jedno vreme je bilo to rešeno ali sada ponovo isti problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stavi na taj isti Android neku Beta verziju Androida ili Custom rom pa ces morati i taj da restartujes.. Ne shvatam kukanje na iOS Betu..
Btw, licno sam svaku Betu stavljao i bude po neki bug ali izdrzi se to. Dosta mi znace Features-i iz iOS 12 pa nije vredno vracanja na 11.


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Sve to ja znam ali ako je na lupam beta 3 ispravljeno zašto da se na beta 6 opet ponavlja na to sam mislio.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa beta je. Ljudi prepravljaju, pa ponovo probaju nešto, dodaju, pa čak i izbace i zato je shvatljivo da novija beta može biti lošija od prethodne


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Ko nema zivaca i razumevanja,ne treba da se upusta u beta program,vrlo jednostavno. Ili nabavite jos jedan mob,pa na njemu testirajte.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Beta 5 je imala
Bolju autonomiju, animaciju ipad je izGubio multitasking sa vise od 2 app... tuga

Zapravo beta je do bola jer se svako ko nije zadovoljan gm verzijom vrati na prethodnu :)
 
Poslednja izmena:
Ko nema zivaca i razumevanja,ne treba da se upusta u beta program,vrlo jednostavno. Ili nabavite jos jedan mob,pa na njemu testirajte.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ali bukvalno, lepo rečeno. Slažem se potpuno[emoji4]


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Uopšte se nije bitno da li neko ima živce ili ne mislim da tema postoji a možda grešim da bi se pisalo o njoj šta funkcioniše ili ne.
Naravno da svi koji koriste betu moraju biti spremni da do finalne i javne verzije sistema neke stvari neće funkcionisati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imate neko uprošćeno uputstvo kako se vratiti na prethodnu betu? Sve što sam izgooglao je kako se vratiti na 11.4.1.
 
Skines ipsw bete koja se potpisuje i instalras naravno restore...
 
Uopšte se nije bitno da li neko ima živce ili ne mislim da tema postoji a možda grešim da bi se pisalo o njoj šta funkcioniše ili ne.
Naravno da svi koji koriste betu moraju biti spremni da do finalne i javne verzije sistema neke stvari neće funkcionisati.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Naravno,svi pisemo o bagovima,prvo sam uocio onaj za weather widget,poslao feedback i resili su ga u sledecoj beti. I da nisu,ne bih dramio puno zbog toga,ima jos mesec i kusur dana do finalne verzije,nesto poprave,a desava se da nesto i zeznu,nije prvi put. Posaljes feedback i naoruzas se strpljenjem ili jednostavno cekas GM,to je sve sto mozes. Porediti beta verzije jednog i drugog sistema nema puno smisla [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Niko ne drami samo sam pisao šta trenutno radi i kako radi.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Blago receno baterija je nikad gora u istoriji iphone SE u rangu beta 1
 
Da li je i dalje prisutan bug (ili feature :d) u iOS12 sa srpskim regionalnim podešavanjima i recimo Calendar aplikacijom, da na ikonici aplikacije piše na srpskom koji je dan, ali da u samoj aplikaciji a i u sistemu na drugim mestima nazivi dana budu na engleskom?
 
Da. :( Barem na public beta 5.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iOS 12 [Beta]

Baterija je prosto losa jer malo malo pa se pregreje telefon kad se koristi...
Iz nekog razloga procesor tera pun gas svo vreme.
 
Koja varijanta je najbolja za vracanje na ios 11, sa mojim koriscenjem ne izdrzi mi baterija do 3 popodne...
 
I ja sam se vratio s bete na ios 11. Samo zbog baterije ali sam imao back up na Itunes.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam ipad 1 star 8 godina ljudi ono drzi bateriju slusam muziku satima ne skine vise od 2% a ipad pro na ios 12 30min 2% batt :-D
 
Isti nacin ostavim ga da svira tokom noci ne pipam ih music player cak i identicnu listu pustam :-D ios 12 satire batt bukvalno satire nikad u zivotu na ipadu nisam za dan istrosio 82% a koristio sam ga i sa ranijim verzijama i vise ... nisam zadovoljan autonomijom na beta 6 nikako...
 
Imao betu 4, uradio update na 5 i sad mi bise ios 12 instaliran. Bez ilakve oznake. Kao na slici

56abb1f189f283b4c85fc259dbb7354d.png


Kako da znam koja beta mi je instalirana?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Gledas build number,ovo je beta 5(public)

e30710fc52dc37a61b81f083e8b773d4.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno