Šta je novo?

iOS 12

Da, neki proizvođači naplaćuju da se otključa ta opcija iako je fabrički već tu. Pilićari... Hajd' Lazo da stigne XS Max i da odradiš uporedo slike sa X, baš me kopka, kao i test FaceIDa. Naravno, video sam da je MKBDH već odradio review/unboxing, ali znači iz prve ruke informacija.
 
Da, neki proizvođači naplaćuju da se otključa ta opcija iako je fabrički već tu. Pilićari... Hajd' Lazo da stigne XS Max i da odradiš uporedo slike sa X, baš me kopka, kao i test FaceIDa. Naravno, video sam da je MKBDH već odradio review/unboxing, ali znači iz prve ruke informacija.

Tako je, treba nam potvrda iz prve ruke da je Pixel 2 lošiji :D :D :d
 
Čekajte da izađe pixel 3 pa onda upoređuje. Pixel 2 je star godinu dana, nije fer poređenje :D


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
Uvek će neko biti bolji, tome kraja nema.
 
Trenutno je na srecu iP bolji i to je sve sto nas zanima i sto zelimo da znamo u ovoj temi [emoji3]
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pa lepo [emoji4]

Moj auto ima cak wireless Cardrive, ali BMW jede g..a i naplacuje koriscenje oko 100 Evra godisnje...

Bas sam danas gledao 300 evra na tri godine.. ali nazalost moj nema ni pripremu [emoji20] bas bih probao.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja sam ispao glup kad sam konfigurisao auto, tad sam imao Android i nisam hteo CarPlay, cak je tad bilo one time payment a ne na tri god, ne bih ni osetio. Ta fora sa pretplatom im je nova od pre par meseci.

Sad me nervira sto vec vise od godinu dana vozim auto bez toga i necu sad da placam jer mi vec usao crv u glavu sa mozda zamenim auto...

Svakako, bezveze fora, mada s jedne strane razumem sa motivisu ljude da koriste njihov sistem koji je odlican.
 
Imam na mega cloud-u brdo muzike u flac formatu. Jel ios 12 cita flac ili jok?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Naravno da čita flac.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel se preporucuje clean install ili moze i direkt iz telefona?
 
Imam albume Ramonsa u flac formatu. Kad čitaju lumie sa Windows 10 što ne bi i ajfon xD


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
Jel se preporucuje clean install ili moze i direkt iz telefona?

Poslednjih par godina na sve uređaje instaliram OTA, čak i major verzije, nijedan problem. I dalje radim backup u iTunes pre toga za svaki slučaj ali nikad nijedan problem sa OTA ;)
 
Vox player instaliraj i cita stock ne cita nista pre ip7
imas na apple.com sajtu sve :)
 

Prilozi

  • 667729AB-2579-44F4-87BA-80538D04ABA0.png
    667729AB-2579-44F4-87BA-80538D04ABA0.png
    109.3 KB · Pregleda: 152
Poslednja izmena:
Na 7+ youtube skandal posle update. Ni na jednoj beti se ovo nije desavalo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da stavljam ios 12 na SE, ili da ostanem na 10.3 koji mi radi savrseno?
 
Jel ja tripujem ili su mi boje isprane nekako nakon update-a??


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koji uređaj? Nisam primetio isprane boje ni na 6s ni na X
 
6s, definitivno su isprane.. nasao na netu da su ljudi imali ovaj problem u betama, koji je resen pa se evo sad opet pojavio.. ne znam..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li se neko od vas možda poigrao sa novom Shortcuts aplikacijom? Apsolutno razbija, u jedan tap možeš 10 stvari da odradiš. Trenutno sam podesio shortcut kada sam van kuće koji:
- Gasi WiFi
- Uključuje 4G
- Podešava brightness na 40%
- Podešava volume na 80%

Jedino što još uvek nisam provalio kako da to uradim kroz toggle tj. da se opcije vrate na prethodne vrednosti. Kapiram da će to dodati u narednim verzijama.
 
Da li je neko probao Beta 12.1. 2,3 GB skoro, da li donosi poboljšanje ili neke bugove?
 
Nazad
Vrh Dno