Šta je novo?

iOS 12

Još sinoć. I nije popravio gorepomenut bug sa donjim redom ikonica u Tapatalku i Viberu, kao ni moj bug sa zaglavljenom notifikacijom.
 
Ja za vikend clean install i brišem beta nalog. Moj iP 6 može mirno da dočeka penziju na zvaničnom iOS 12 :)
 
Sto bi ga sklananjali opste?
Nece tu vise biti nekih nestabilnosti, samo fino peglanje sistema.

Kad izadje iOS 13 beta, eee, to ce biti samo za najhrabrije.
 
Ako bude vizuelnog redizajna,kao sto se prica,nece trebati puno hrabrosti [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja ocekujem da to bude najveci redizajn iOS ikada.

Iz istog razloga ocekujem i vecu kolicinu bug-ova nego ikada.

Pretpostavljam da cemo betu dobiti tek za nekih 6 meseci.
 
Pa u junu najverovatnije,kao i uvek.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nesto sam se utripovao da je 12 beta izasla ranije, ali nije.
 
Bilo bi pametno pre redizajna da nam puste alfa verziju pa u beta fazi ubace te ikone i redizajn... realno to je samo tema... sa jb promenimo locni opis iOS-u
 
I nesretna mail aplikacija je najavljena za zamenu. Prosto neverovatno koliko je sadasnja aplikacija losa.
Takodje i kalendar je mislim na listi za preradu.
 
Stavih i ja 12.1 beta 3 na Xs. Deluje da više nema problema sa WiFi, a sa LTE ni nisam imao problem:

2884040597.png
 
Jel se i vama dešava da nikako da očita podatke o potrošnji baterije na iOS 12.0.1. Samo vrti krugić i ništa ne izbacuje.
4b40707eff8ab5cc34ce993adcf68a6e.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja upravo probao,odmah mi izbaci statistiku,takodje 12.0.1

a23bb194660f584961923ecbd753e43d.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Taman htedoh da se apdejtujem na iOS 12, sa 10.3.3 na iP7, al kad vidim koliko se žalite, a i na drugim domaćim/stranim forumima, ne pada mi na pamet. Ovaj radi savršeno. Nemam vremena da se bavim clean install-ima, restorovima i slično.
Neverovatno je da telefoni od 700-1000+ € koji furaju sopstveni operativni sistem. imaju toliko problema sa OS-om.
Manje se žale ovi što imaju Xiaomi od 140€ :)
 
I dalje mi se desava isto sto i na beti, Iphone X/Vip mreza sa LTE zaglupi jednostovno samo prebacivanje u airplane mode i vracanje nazad pomaze da se odglavi. Cak sam i 12 kad je izasao od pocetka prepeglao.
 
To se i meni desava, udjem u kucu, nakon par minuta tek kad otkljucam telefon, onda se konektuje na wifi.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Takodje dosta bolje radi 4... Trojka je bas umela da zalaguje :d
 
iii Beta 5 je tu :-D ocekujem battery boost :-D Velika prasina se digla oko baterija, i brzog opadanja health-a :-D videcemo kod mene je beta 4 bila odlicna...
 
Vas beta korisnike :D da pitam ima li neke razlike izmedju 12 i 12.0.1? Rekoh da li da prelazim ili ne?
 
Pa mi beta korisnici nikad nismo koristili 12.0.1 haha samo 12.1 i mnogo lepse radi 12.1 i bateljija lepse drzi...
 
iii Beta 5 je tu :-D ocekujem battery boost :-D Velika prasina se digla oko baterija, i brzog opadanja health-a :-D videcemo kod mene je beta 4 bila odlicna...

Ima nekog rešenja za ovo? 4% mi je opao health od kako sam prešao na ios12 - prvi dan. Pre toga na betama sve bilo ok.

Nazad na betu?
 
Nema resenja ljudi kukaju da im je ip10 za mesec dana izgubio 11% health :p
 
Gle stvarno, nakon malo manje od mjesec dana battery health sa 98% otisao na 96%, al uopce nisam nesto previse i koristio telefon kako znam. Nisam na beti.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
3utools pa tamo vidite bateriju
 
Kod mene je 3u tools kao vremenska prognoza danas 82 sutra 84 prekosutra 87...

Inace nova batt u 6s nakon 6 ciklusa pala je na 99% :-D
 
Poslednja izmena:
Ocekujem da ce da rese tako sto ce da uklone battery health opciju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@igor88 kod mene uvek pokaže 99% na 3utools dok je u telefonu već na 94%.
 
Nazad
Vrh Dno