Šta je novo?

iOS 12

Ja sam skontao da si stavio kao note. Jer znam da ima da dodaš kao neku belešku na kontakt a ima i da dodaš "šta ti je" taj kontakt. Pa dobro, nije toliko teško, ajde sad [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Jel si pazljivo procitao moj post?
I napisao sam da sam to uradio.
Sto se tice spelovanja,speluj ti svaki put kad zoves ime Brankica i Rastko. [emoji23]

Za kontakte koje cesce zovete, snimite Shortcut za Siri, tako da mozete da kazete sta god hocete i zovete koga hocete.
 
Slazem se. I meni su svi uredjaji na engleskom,ali mislim da bi bilo lakse koristiti siri na spskom,nego na engleskom. Recimo,moram u imeniku da osobama koje stalno zovem dodam i prevod na eng da bi mogao da prepozna,jer po imenu nema sanse. Znaci prevod za zenu,sina i jos sto-sta. Msm da bi bar tu znatno olaksao.

Kažeš siri komandu ‘pronounce taj i taj’, pa kada ponovi onda kažeš ‘thats not how to pronounce taj i taj’, onda će te pitati da ti kažeš, pa će ti ponuditi nekoliko varijanti. Izaberi najsličniju i to je to.
 
Samo sam pitao sta je lose ako ubace srpski. Nisam mislio da si ti rekao.
Ne moras da se kacis za svaku rec.
 
Instalira se.
 
Ja instalirao 12.1.3 i sad mi na podesavanjima mi stoji notifikacija, a kad udjem nigde je nema. Izgleda da je bag. Sad kako je skloniti pitanje je...
 
Probaj da bekapujes telefon. Meni je slično izlazilo zbog bekapa.
 
Ja instalirao 12.1.3 i sad mi na podesavanjima mi stoji notifikacija, a kad udjem nigde je nema. Izgleda da je bag. Sad kako je skloniti pitanje je...

Izloguj se sa iCloud naloga,pa se ponovo uloguj,trebalo bi da nestane onda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel primetio neko ikakvo poboljšanje baterije? Jer vidim da se digla neka prašina oko baterije


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Prerano je govoriti za bateriju, ali je po meni, ista...
Ono sto je bitno, je da je izasao i Viber update, te da su izgleda konacno sredili baterry leak.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bolja je baterija dosta, bar meni na SE
 
Jel imao neko problem sa Imessage kada telefon nije povezan na net da ne salje automatski sms poruke.U podesavanjima stoji ukljucena opcija kada nije povezan na net da salje sms, resetovao sam telefon ali isto.Posaljem poruku kada nisam povezan na net i izbaci plavi obacic za cet a ne prebaci automatski na sms, to jest zeleni.Prilikom prvog sledeceg povezivanja na net tek tada posalje poruku i stizu mi neke starije poruke.
 
Gde nam je igor88 ? Kakav je ovaj update i čemu da se nadam na 7 ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Klasika, radi lepo, nisam primetio neke razlike . Kapiram da ce korisnici sa 5s osetiti neko pobojsanje... strpljivo cekam novu betu :-D
 
Čekamo da Igor recenzira bateriju [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ima li neko ovaj problem na X. Settings ikonica ima badge sa oznakom 1 a ne provaljujem do cega je.
042fcf408706d82c2db3b1dd39b04d2c.jpg
 
Bas sam par postova iznad kolegi napisao sta da uradi povodom toga,probaj i ti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ohi, lepo, ko ce da casti [emoji3]

Zna li se sta ima novo?
 
Safari i html5 je malo pobojsan za 5 poena na iphone uredjajima ipad za 5 na 485...
 

Prilozi

  • 4D098F0B-BE33-4084-86BA-EB3CEF302F47.png
    4D098F0B-BE33-4084-86BA-EB3CEF302F47.png
    92.7 KB · Pregleda: 144
Baterija na ipadu deluje daleko normlanije i ne isparava kao pre... safari je dobio na ipadu novu animaciju zatvaranja tabova... sam ios radi lepo i ne stuca na ipad pro 9.7 iphone jos ne znam videcemo :-D

Edit: safari bezobrazno brzo ucitava strane kao da su kesirane... ali nisu.. daleko brze nego sa12.1.x
 
Poslednja izmena:
Opet ne znam gde pa ću ovde.

Kad menjam šifru apple id-a preko Windowsa masine,znam da trazi odgovore na sigurnosna pitanja.

Da li to isto i preko telefona? Treba da aktiviram moj stari apple id i nisam siguran da li se secam sigurnosnih pitanja jer je taj nalog bio godinama kod drugara.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako imas rescue mail mozes da ih promenis. Imao sam taj problem.
Nisam znao odgovore na pitanja,pa sam ih promenis preko tog drugog mail-a.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno