Šta je novo?

iOS 12

Ja sam morao da snimam ekran da bih uhvatio tu mili sekundu, meni ne smeta ovo......

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Jel me zezas da ti ne smeta da gledas letece ikonice svaki put kada izadjes iz teme? [emoji23] Ja nekako ocekujem da sve radi kako treba,problem je vezan iskljucivo za 12.1. Ne sumnjam da ce ispraviti,tj vec su ispravili navodno u beta 12.1.1.

Evo kako to izgleda konkretno i u tt:

https://streamable.com/7kd6l


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam to provalio na whatsappu. Tebi kasni mnogo više nego meni, meni duplo kraće nego tebi. Na X radi lepo, nema problema


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Meni je čudno sto mi skače i na viberu i na tapatalku i messengeru a na whatsupu ne.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I meni se cini da je bolja baterija na 12.1, vidjecemo jos narednih dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
TripAdvisor se rusi pri otvaranju na poslednjoj beti.
 
Ja sam na poslednjoj beti i kod mene radi trip advisor.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel me zezas da ti ne smeta da gledas letece ikonice svaki put kada izadjes iz teme? [emoji23] Ja nekako ocekujem da sve radi kako treba,problem je vezan iskljucivo za 12.1. Ne sumnjam da ce ispraviti,tj vec su ispravili navodno u beta 12.1.1.

Evo kako to izgleda konkretno i u tt:

https://streamable.com/7kd6l


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne znam kako ali ja na XS i 12.1 nemam taj problem, ni u jednoj aplikaciji [emoji23] Tako da neki gremlini su verovatno..


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Ne bude uvek u tt,a primetio sam da nije isti font slova ispod ikonica,sa bagom i bez. Kao da budu vise skupljena slova kada baguje,dok je veci razmak kada radi normalno. Neki problem je do optimizacije sa aplikacijama nastao verovatno,ali dobro je ako su sredili u 12.1.1,samo neka pustaju sto pre. [emoji1]

Edit:

Evo i razlike u fontu o kojoj pricam,na prvom ss je dok se pojavljuje bag,dakle skupljena slova ispod ikonica.

IMG_0011.jpg

I na drugom kakva zapravo i treba da budu,veci razmak izmedju slova dok radi normalno. Morao sam da je izbacim iz ram-a da bi proradila,ali baguje cim izadjem iz prve teme.

IMG_0012.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Prišao i ja na 12.1 - sve mi je ok za sada , primetio sam samo mali ghost .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baterija na SE sada mnogo bolja. Prezadovoljan sam


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da Standby odlican, od jutros u 5 do sada i dalje na 100%, nista specijalno nije korisen, par pregleda i to je to (X).
 
Ovo mi je izlazilo na svakih 5/10sec, nisam mogao da koristim telefon, sad kad sam update više ne......
70b0ace1dd25607536746fc81ad00a45.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Evo snimio sam i ja za sve neverne Tome,Viber i WA.

https://streamable.com/9lr0e


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne znam sta vas cudi obzirom da su to hibridne aplikacije. Ako koriste safari za webview i nesto apple promeni u vezi kako se js izvrsava odmah ce da poj gomilu stvari... Tolike kompanije, a forsiraju hibride [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Izneo bih utiske o 12.1.1 beta 1:

Ocajan rad veoma veoma lose radi i stekce kao ios 11... u low power modu je katastrofa sve kasni notifikacije ma sve toliko lose radi da nemam reci ali zato baterija razbija koliko drzi bas bas kida (testirano na ip7-Se i ipad pro) svi iste bolesti imaju... na ip 7 prekjuce svez restore uradjen... clean
 
Ja imam problem sa iOS 12.1 i 12.1.1, animacije "štucaju" ponekad i to me iritira..
iP Xs
 
Ocajan je poslednji beta update quick reply za viber je neupotrebljiv... pogotovo na low power mode...
 
I YT zapucava na 12.1.1 beta. Gledam video i konstantno izbacuje onaj slajder, kao da neko dodiruje ekran.
 
Ne znam kad kupujem i koji će biti novi fon , ali sam 300% siguran da neće biti iphone . *mjau**mjau**mjau**mjau*
me pas što sam ga uopšte dirao sa početne 10.3 verzije .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A meni bas lepo radi ova zadnja beta, youtube, whatsup, fb, sve radi ok. Ovo kako kome zapadne, nema pravila. [emoji849]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jedan bug koji se pojavljuje.
Kad god uradim SS,pojavi mi se ovaj zatamnjeni deo i ostane tako.
Jedini nacin da ga se resim je da tapnem sa tri prsta,uradim “zoom in”,ponovo tap sa tri prsta i “zoom out” i onda nestane.
iOS12.1
71d19fd74b69cea6e2e274dd505f3493.jpg
 
Ovo mi se non stop dešava za svako obaveštenje ili neku potvrdu, hard reset ne pomaže iOS 12.1
0c9cb3d155c84cee1f09417fe7f15f1c.png
39e1619deec47dddeb676f075ec7f9b6.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Koliko je lose radila prva beta ova je odlicna... baterija jos bolja animacije fluidnije ... brzina je uvek
Tu slicna... baterija je fantazija...
 
Meni je i prva beta radila OK, na ovu isto nemam zamrke.
 
Zasto ne mogu da otvorim velike .png slike? U Safariju su mutne kao i u drugim browserima. Ako kliknem na njih, safari ih otvori ali na kraju adrese vidim.jpg. Ispada da vrsi konverziju i time zezne kvalitet. Ukoliko skinem sliku, isto je mutna iako je u png. Sve.png slike na komou su kristalno jasne.
 
Nazad
Vrh Dno