Šta je novo?

iOS 12

Kakva su iskustva sa 12.4 beta 3?
 
Je l’ istina da ce Apple ukinuti 3D Touch i telefonima koji ga podrzavaju sa iOS 13 ili je to samo bug u beti?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nigde nisam našao ništa o ovome na netu. Priemtio sam još otkad da kada pozovem siri a neki "objekat" mi je blizu proximity senzora ona ne reaguje. Tj. neće da se odazove. Kada mi je telefon u dzepu, kada je ekranom okrenut prema stolu. Probajte i vi, stavite ruku preko vrha telefona i pozovite Siri, ne reaguje. Ne znam zašto i ovo me mnogo nervira. Ima li ikakvog rešenja?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
U pravu si,ne radi. Čudno.

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
Ne radi i ne treba jer bi se aktivirala siri i u dzepu i svuda isto vazi i za ipade sa magnetnim kejsom... meni se siri ranije aktivirala non stop ludeo sam, sad je sve ok :-D mislim do 11 iosa da je mogla da se aktivira bilo gde samo cijes u dzwpu tiruri go on hahahaha a rekao daj mi sir tipa...
 
Ali meni je to iritantno... Recimo kad vozim telefon ne mogu da stavim kod menjača jer onda siri ne može da se aktivira jer je taj tu prostor uži i senzor bude "prigušen", pa moram ili kod mene u krila ili na sedištu pored. Takodje, kad negde stavim telefon na ekran ona isto ne radi. Mnogo iritantno


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
A onda bi nam se aktiviralo i u dzepu ne znam ja sam ludeo do ios 11
 
Da li okej baterija 5.1h SOT bez low power mode? Koliko guraju top modeli 8 Plus, XS, XS Max?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Niko ne može da ti kaže da li je to ok baterija. Svačija upotreba se razlikuje, neko ima 15 mail naloga koji se syncuju, Instagram, FB, itd, tako da SoT nije nikakvo merilo.
 
SE baš brz na 12.4 beta 4. Videćemo za bateriju, za sad ok.

Jel ovo možda finalna beta ili će ih biti još? Pretpostavljam još jedna ili dve.
 
Nedavno sam kupio iPad 2018, trebao mi tablet a nisam do sad kupovao apple uredjaje a ovo mi delovalo kao dobra kupovina.
Naisao sam na jedan problem koji svakako nemam ni na laptopu ni na android telefonu.
Kad gledam neke klipove na youtubu cesto ubrzam video na 1,25x ili 1,5x obicno gledam klipove na brizini od 1,5x
E sad kad sam to radio na android telefonu ili windwos laptopu zvuk je samo ubrzan, a na ipadu zvuk je ubrzan i nekako izkrivljen, skroz promenjen, ne znam kako da opisem ali pojavljuje se distorzija. Ima li neko ovaj problem i postoji li resenje?
To se desava i na Youtube aplikaciji i na Safariju.
 
Ja ne znam kako vi ljudi funkcionisete sa ovim tuturutu sistemom ali ja svakog meseca izludim zbog nekog missing feature.

Znaci ne znam dal me vise iznervirao lik koji mi paslao 4 mail snimljena u eml formatu zipovana ili glupi telefon od 1000 evra koji mi nudi da uradim preview zip fajla i snimim eml fajlove na icloud jer boze moj nema feature file manager sa napravi tuturutu folder documents ili tako nesto. E sad taj eml format mi nudi da otvorim u viberu... tako da mi je nerealno da ne mogu da otvorim ovaj format u 2019 god.

Sramota me da okrenem lika da mu javim da mi lepo forwarduje ta cetri maila jer njegov ulephone od 50 evra digitron to moze da otvori, a meni je solucija da platim 1.99$ reader sa apple stora...

Ovo kako krenuli mislim da cu da se vratim na sony telefon...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Tako i mene nekad izludi za neke sitnice. Recimo, ne mogu najprostiji sliku iz PC da prebacim u njega, već moram preko iClouda i onda da čekam neko vreme da se ona pojavi u galeriju. Ako je hitno, skinem google drive pa onda[emoji854]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ma jok ja to korostim godinama... ne pamtim kada sam muziku i fotke sinkovao prreko itunes-a
 
Kako ovo da se namesti??? Mojoj drugarici ovo uvek izlazi. Kada se probudi, piše "good morning" i predlaže instagram. Kad je na faxu, stoji joj safari i piše based on location, kad se poveže na zvučnik stoji ovo. Baš je kul a meni nikad nije izletelo
c55e3e109cca6d579a7b789cab98d25a.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Misliš na location based apple ads? Meni je sve drugo popaljeno, s i dalje nemam ništa.
 
Meni radi regularno ako svaki dan palim alarm u 11 izbaci mi u preporukama aktiviraj alarm u 5.30 bukvalno svaki dan ... itd...
 
Uvek mi je sve to uključeno i ovo mi je možda jednom iskočilo pre 4 godine na iPhone 5


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Jel postoji neki način da ubacim seriju u telefon? Ne treba mi titl, samo serija. Nisam kući uvek a imam vreme da gledam. Gledam na PC ali mnogo češće mogu na telefonu. Ne volim preko browsera zbog reklama i SD kvaliteta


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Skines neki plejer npr. vlc i onda preko itunes na file transfer ubacis seriju i titlove mozes ako oces. Ima dosta tih plejera ja koristim playerxtrime al mislim da se placa. Vecina sad podrzava i tranfer preko wifi pa ne mora bakcanje sa itunes.
 
Kako da ukljucim vibraciju kod kucanja na tastaturi?

I da li postoji mogucnost da na rezimu zvona zvono bude glasno, a da zvukovi sistema, slanja poruka i slicno budu iskljuceni? Kao sto android ima 4 slajdera - zvono, notifikacije, media i sistem


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne može
Ne može
[emoji1787][emoji1787]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Na iOSu mi cesce crashuju aplikacije nego na Androidu. Ne znam da li sam baksuz ili je 12.3.1 ocaj po tom pitanju, ali Reddit, Tapatalk crashuju 1 u 2 dana, Facebook ume da zamrzne kad se udje u app, ubija mi telefon aplikacije na punjacu... doslo je do toga da mi je S8 bio stabilniji telefon.

Ima li neko slicnih iskustava?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno