Šta je novo?

Huawei p10 lite vs Honor 8 lite vs Nokia 6 vs Samsung j5 2017

mrmilos

Čuven
Učlanjen(a)
18.02.2005
Poruke
3,325
Poena
515
Drugarica treba da uzme neki od ova cetiri modela. U pitanju je telefon preko firme, tako da nema drugih opcija. Prioritet je kvalitet kamere. I donekle baterija... do sada je imala samsung j5 2015...


Sent via Huawei P10


Sent via Huawei P10
 
Nokia 6, po mogucstvu 2018 verzija sa SD 630 chipsetom, mada i "obicna" Nokia 6 je bolja od svih navedenih.
 
Samo neka vodi računa da je Nokia 6 prilično veliki telefon. A gledajući kombinaciju telefona rekao bih da je reč o običnoj Nokia 6 sa 430 čipsetom.
Ja bih joj od nabrojanih preporučio P10 Lite, kompaktniji je od Nokie prilično, a znajući žene to često ume da bude presudno. Honor 8 lite nikako jer je praktično isti tel kao P10 Lite ali ima 16gb umesto 32gb memorije (bar ovi kod naših operatera), i po milimetar dva je veći u svim pravcima iako oba imaju isti 5.2 inča ekran.


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne bih mogao da preporucim Huawei mid-range u ovom trenutku.

P8 Lite, P9 Lite, H8 Lite, P10 Lite, svi posle odredjenog vremena pocnu da zabadaju i imaju neobjasnjive bagove. Kad jedan HTC 820 iz 2014-te radi 50 puta bolje od ove gomile Huawei mid-range telefona, nema sta da se prica. Dobar hardver, dobra izrada, ocajan softver. Licno iskustvo.

Kod Samsunga slicna prica, jako los softver, neretko osakate telefon update-om, a hardver uglavnom losiji od konkurencije, sistem isto pun bloata kao i Huawei.

Ja bih ipak N6, ako moze da prodje malo veci fon, dobra izrada, cist sistem, dual zvucnici(ako pricamo o 2017 verziji), dobra podrska.
 
Moj P9 lite i posle 2 godine šljaka odlično kod ženčeta, honor 8 lite će sad godinu dana da sam ga uzeo, od januara je kod kolege i prezadovoljan je. Ženčetov burazer cepa P10 lite isto skoro godinu dana i pritužbi nema.
Od navedenih je P10 lite najzaokruženiji uređaj.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno