Šta je novo?

Čišćenje računara

imika

Čuven
Učlanjen(a)
15.12.2002
Poruke
12
Poena
605
Dali bi moglo umesto kompresora za vazduh koristi duvač za lišće, pošto je duplo jeftiniji.:)
 
Ima gomila video klipova gde ljudi tako ciste kuciste, ali imaj u vidu da bi kompresor mogao da koristis i za mnoge druge stvari.
 
Preporuka za duvac lisca, a moze i za rostilj ;)
 
Zasto bi uzimao tu kinesku kopiju kada za malo vise para ima Makita Maktec koji sam ja predlozio, ovde i ima 3 godine garancije?
Sto se tice snage ja koristim cetvrtu brzinu a ima 6 pa ti vidi da li je slabo. Kompresor moze da pljune kondezat vode.
 
Dali bi moglo umesto kompresora za vazduh koristi duvač za lišće, pošto je duplo jeftiniji.:)

Naravno da moze, to je super stvar, u nekoj firmi gde sam radio, imali su Black&Decker taj duvac lisca za ciscenje servera i odlicno je radilo posao. Nisam nigde mogao da nadjem taj B&D.
 
Naravno da moze, to je super stvar, u nekoj firmi gde sam radio, imali su Black&Decker taj duvac lisca za ciscenje servera i odlicno je radilo posao. Nisam nigde mogao da nadjem taj B&D.

Kucaš u google Black Decker lišće, ima ga u nekoliko prodavnica a i na oglasima.
 
Ne znam, taj mi bas velik nesto, dal postoji neki manji kompresor, a da ide na struju samo, a ne 12v za kola..
 
Nazad
Vrh Dno