Šta je novo?

iCloud Storage Plan

probotzor

Slavan
Učlanjen(a)
22.04.2012
Poruke
4,696
Poena
315
Da li je neko kupio neki iCloud storage plan nekada?
Vidim da za USA kosta $0.99 za 50gb.
Pretpostavljam da moram da koristim USA nalog koji vec imam. Da li to znaci da mogu da sa gift cardom recimo dopunim $10 i on mi 10 meseci skida za iCloud?
 
Ja sam kupio 50GB i plaćam svakog 11. u mesecu. Imam visa karticu na iTunes store, hrvarski store. Meni piše u kunama i košta valjda 9 kuna mesečno, tj. oko 140 dinara.
Što se gift card tiče ne znam, jedino da probaš. Mada mi je malo čudno i komplikovano to


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Da li je neko kupio neki iCloud storage plan nekada?
Vidim da za USA kosta $0.99 za 50gb.
Pretpostavljam da moram da koristim USA nalog koji vec imam. Da li to znaci da mogu da sa gift cardom recimo dopunim $10 i on mi 10 meseci skida za iCloud?

Ja koristim 50 Gb odavno. Odlična je stvar za bekap. Slobodno ga uzmi. Što se tiče kartice mislim da je baš to slučaj što si naveo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam kupio 50GB i plaćam svakog 11. u mesecu. Imam visa karticu na iTunes store, hrvarski store. Meni piše u kunama i košta valjda 9 kuna mesečno, tj. oko 140 dinara.
Što se gift card tiče ne znam, jedino da probaš. Mada mi je malo čudno i komplikovano to


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Da li jos uvek moze da se poveze nasa kartica na hrvatski nalog? Posto sam ja moju odmah obrisao cim sam ga aktivirao.

E da, kako radi pustanje video snimaka sa iClouda? Jel ne downloaduje prvo na uredjaj, nego odma pusta sa njega?
 
Poslednja izmena:
Pa ja sam zbog kartice i prebacio hrvatski store. Na USA ili bilo kom drugom ne može naša. Na CRO može, ja imam visa electron i nikad nisam imao nikakvih problema

Ti možeš bez neta da gledaš slike koje su u jako slaboj rezoluciji i dosta su mutne, pokazaću ti. Video snimke ne downloaduje već ih streamuje i ne učitava u telefon kao ni fotke. Možeš da ih ostaviš u telefonu tako što ideš na onu opciju valjda se zove "Duplicate" i onda bude u telefonu i ne treba internet. Strimovanje snimaka zahteva malo brži internet da bi radilo lepo, mene jedino nervira što video snimke ne učitava u baš punoj rezoluciji i ako je snimak 60fps on pušta u 30fps + smanjena rezolucija

Ovako izgledaju fotke u galeriji bez interneta:
8b58f61f19a14d21026152b0bd749813.jpg
4b345156d7fdf2e2d0f392160d45023b.jpg



Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
hvala ti na informacijama :D

ugl mi treba za video i knjige taj storage, nije bitno da je 60fps
 
Ma ništa, uvek. 50GB je okej meni za slike. Slike i snimci mi sve idu tamo jer ih imam dosta a 16GB je ništa. Od tih 16GB dostupno mi je 13GB, a samo deezer i whatsapp zauzimaju 5.5GB. Tako da mi je memorika telefona samo za aplikacija i ovaj iCloud storage za slike, backup, whatsapp backup. Za tri meseca sam popunio 11GB. Valjda ću biti miram godinu dana[emoji16].
I ono što je po meni plus slike i snimke uvek možeš da preuzmeš na windows PC preko iClouda jer su sve tu i ako izgubiš ili ti ukradu telefon još jedan plus


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Da li je neko kupio neki iCloud storage plan nekada?
Vidim da za USA kosta $0.99 za 50gb.
Pretpostavljam da moram da koristim USA nalog koji vec imam. Da li to znaci da mogu da sa gift cardom recimo dopunim $10 i on mi 10 meseci skida za iCloud?



Provereno mozes da placas preko redemovanja koda sa gift kartice :)
 
Ako jos niste videli: mozete kupiti sa srpskom karticom preko Apple store aplikacije gift card. Provereno radi. Ne morate vise uzimati kartice i placati vise preko posrednika.
 
Na amazonu se mogu naci gift kartice sa popustom, povremeno... ja ih koristim za US app store, rade super...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno