Šta je novo?

Tennis World Tour ili AO Tennis

Goxy

Čuven
Učlanjen(a)
06.03.2002
Poruke
3,960
Poena
710
Evo neki dan sebe častih sa World Tourom. Tenis kao tenis je OK. Ima tu nedostataka pa i grafički bi mogao biti bolji. Međutim ono što me najviše razočaralo je kreiranje igrača. Vrlo je siromašno (nema facial haira i nema bald varijante) a nema čak ni brendirane opremeveć imaju neke nepoznate firme. Sve ovo je postojalo u Top Spinu 4. Ne znam kakav je AO tennis po ovim pitanjima, pa ako je neko probao neka podeli utiske.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nmg da verujem da su ovu, toliko dugo željenu za mene igru upropastili, mogu da zamislim tek kakav je onaj drugi tenis...
Nije mi jasno kako nema ničeg brandiranog u igru, kada je naslovnica upravo takva...
Znači nema nijednog našeg igrača?! Loš gameplay, grafika krš, gledao sam i pročitao sve na HCL-u...
Pa jel se u skorije vreme očekuje još neki tennis jer ovaj sasvim sigurno ne može da se reši patchevima... I kakva je to crna politika da izbace igru koja nije ni 30% završena samo zbog Roland Garrosa...
[emoji50][emoji50][emoji50]

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Strašno. A ja požurio i bacio pare.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
60$ si dao, tako nešto. Uf, strašno je kod SonyPlaystation to što kada jednom kupiš igru sa PSN ne postoji mogućnost vraćanja novca, čak ni posle sat vremena...
Tu bi nešto morali da promene...

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Ne siri dezinformacije.

Imas pravo na refund ako nisi skinuo igru. Odradio sam 2x i to za kupovine koje su bile starije od 2 nedelje. Potrebno je pozvati support i proci kroz potrebnu verifikaciju identiteta odnosno vlasnistva nad nalogom.
 
Nisam znao za to, ali taj refund je samo za one koji su slučajno pogrešili naslov ili izdanje same igre, ili sam edition. Trebali bi da ponude makar posle 1h igranja, ukoliko se igra ne svidi ili kojim slučajem izbacuje onu čuvenu grešku ERROR WS-37397-9 ili onaj drugi možda, ne znam ga sada napamet, da postoji mogućnost refunda...
Ali kakve su danas sve MEGA KORPORACIJE dobro je da i to postoji...

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
60$ si dao, tako nešto. Uf, strašno je kod SonyPlaystation to što kada jednom kupiš igru sa PSN ne postoji mogućnost vraćanja novca, čak ni posle sat vremena...
Tu bi nešto morali da promene...

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
Nije Sony već xbox one. Kupio na Storu i to onu special varijantu za 74.99 USD

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nisam znao za to, ali taj refund je samo za one koji su slučajno pogrešili naslov ili izdanje same igre, ili sam edition. Trebali bi da ponude makar posle 1h igranja, ukoliko se igra ne svidi ili kojim slučajem izbacuje onu čuvenu grešku ERROR WS-37397-9 ili onaj drugi možda, ne znam ga sada napamet, da postoji mogućnost refunda...
Ali kakve su danas sve MEGA KORPORACIJE dobro je da i to postoji...

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Da li trolas ili si ozbiljan? U stvari znam da trolas jer sam vidjao tvoje postove na SK forumu... (nema potrebe za odgovorom jer je retoricko pitanje bilo)

Iako zlatno pravilo glasi: don't feed the troll...

Idi kupi i fizicku kopiju, skini foliju pa je vrati i kazi kako ti se ne svidja i hoces refund... Uopste nisu u duznosti da vracaju novac, pogotovu onako kako i Steam radi.

Niko ne drzi pistolj nad glavom da pljunes odmah novac za neku igru cim izadje. Samo se pitam cemu onda sluze review sajtovi i YT kanali koji se bave recenzijom i nude uvidjaj u gameplay...
 
Ne trolam nego pitam jer nisam upoznat da Sonyijevim refund sistemom, a tek sa Xbox Store-om uopšte, a ti ako imas nešto protiv mene javi se u PM pa ćemo da se razjasnimo *moralni patuljku* pošto nemaš pametnija posla nego da pratiš druge ljude po forumima...
Ja da hoću da trolam ne bi svuda stavljao isti nickname I banovali bi me sa SK da sam nesto tako opako rekao. Iznosim svoje mišljenje a ti si izgleda jedan od onih što štrajkuju protiv fašizma a što bi Draža rekao: Samo sam čekao da neko od njih kaže da su u pitanju fasirane šnicle*- za tebe neupućenog is emisije PLJiŽ!!!
Pozdrav I svako dobro i batali me, jer valjda imaš neke svoje obaveze...

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
a jel neko probao ovu drugu igru AO Int. tennis? utisci?
 
Tennis World Tour je na popustu (UK) do sutra, ako neko hoce da uzmemo ja bi bio nosioc.
 
раскрутка продвижение групп сайтов

Заказать seo поисковую оптимизацию сайта, Заказать услуги по продвижению сайта По всем возникшим вопросам Вы можете обратиться в скайп логин pokras7777 Аренда выделенных серверов по приемлимым ценам Раскрутка сайта под ключ
 
Isplati li se sad uzeti za 7 funti AO na PSN storea?


Jesu li patchom popravili sta?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Trenutno je AO 1 dio nekih 10$ sto svakako nije velika cifra.

AO 2 vjerujem da je bolji al cjenovno previše mi je dati toliko.

AO je u prednosti zbog ubacivanje orginalni igraca, svakako igra bez Novala Nafala i Federera nema smisla :)

Vjerovatno kupujem na PSN UK store AO 1

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ko je igrao top spin 4 sve mu je to jad i beda. Po meni ne vredi ni 0,99£....
 
Znaci da pare ulozim u drugu igru.

Nisam još kupio, igrao sam Top Spin 4 na PS3 sasvim pristojna igra bila.

Bio je i od EA Sports Grand slam tennis to nisam igrao.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno