Šta je novo?

ATi Radeon PCI 32SDR

DusaN

Čuven
Učlanjen(a)
19.01.2002
Poruke
4,908
Poena
805
Za koliko bi otprilike mogla da se proda ova kartica,

http://www.ati.com/products/pc/radeon32sdr/specs.html

ista ta koja je na slici, ista je kutija, svi kablovi, uputstva, 3 godine garancije, znaci FULL oprema?

Ili jos bolje, koliko bi trebalo da se doplati za Radeon 8500 64DDR? Naravno FULL i built by ATi.

Pozdrav.
 
Meni bi odgovaralo tako nesto , kakav je 2D
 
Posto bi ista takva kartica, ali AGP varijanta i bez garancije, trebalo da vredi oko 150-160 DM, trebalo bi da ta kartica, s obzirom na 3 godine garanciju, opremu, i to da je PCI, vredi oko 220 DM.
Znaci 110 eurica.
8500 karticu, build by ATI ces vrlo tesko naci kod nas, a ako i nadjes, odrat ce ti kozu sa ledja sa cenom.
Ako mozes, dobavi je iz inostranstva, a ako ne, bolja ti je solucija neka GF4 MX440 sa TV/DVI, TwinView etc. by Gainward ili MSI.
Ili, ako mozes da se pruzis sa cifrom, onda isto to, ali sa GF3Ti200 chipom, ali i to je jaaaako tesko naci kod nas.
 
notax je napisao(la):
8500 karticu, build by ATI ces vrlo tesko naci kod nas, a ako i nadjes, odrat ce ti kozu sa ledja sa cenom...
...ako mozes da se pruzis sa cifrom, onda isto to, ali sa GF3Ti200 chipom, ali i to je jaaaako tesko naci kod nas.

Posto, nazalost, ne mogu trenutno da se opruzim sa cifrom, zato sam i mislio da uradim upgrage sa ovog na 8500, da mogu da se opruzim ovog bi stavio u 486icu gde je i radio do pre mesec dana, ali ovako moracu da radim i dovajam sa strane jos nekoliko meseci.
Inace, da li je neko zvanicni uvoznik za ATIja kod nas, i kolike su im cene? Recimo meni bi odgovarala cena koja je tamo preko + 20%pp + 10-20eura da se oni ugrade, sve preko toga bi bilo pljacka.
 
DusaN je napisao(la):
Posto, nazalost, ne mogu trenutno da se opruzim sa cifrom, zato sam i mislio da uradim upgrage sa ovog na 8500, da mogu da se opruzim ovog bi stavio u 486icu gde je i radio do pre mesec dana, ali ovako moracu da radim i dovajam sa strane jos nekoliko meseci.
Inace, da li je neko zvanicni uvoznik za ATIja kod nas, i kolike su im cene? Recimo meni bi odgovarala cena koja je tamo preko + 20%pp + 10-20eura da se oni ugrade, sve preko toga bi bilo pljacka.

Chini mi se da je uvoznik Comtrad, a i prodaje ih neka firma kod Autobuske stanice, pominjano u nekom drugom postu. Ali, prodaja je u formi pljacke.
 
Nazad
Vrh Dno