Šta je novo?

Pomoc, problem sa facebook-om, tj prebacivanjem profila u stranicu

ragured

Cenjen
Učlanjen(a)
28.04.2009
Poruke
361
Poena
180
Kao sto sam i naslov kaze imam problem sa facebook-om, tj sa prebacivanjem profila u stranicu.
Ranije sam imao neki profil od 500 ljudi koji sam prebacio u stranicu da vidim cisto kako funkcionise i stavio sebe da budem admin sa novog profila, prodavao sam neke stvari sa novog profila i sakupljao buduce kupce, dosao sam do 5000 prijatelja i sad bih da prebacim profil u stranicu, ali problem je sto me facebook gleda kao admina one stranice od 500 lajkova i ne dozvoljava mi prebacivanje ovog profila, kad kod udjem u opciju da prebacim profil u fan stranicu on me redirektuje automatski na tu stranicu od 500 lajkova, skinuo sam admina sa stranica vise niko nije admin i pre toga stavio da se brise stranica, facebook izbacio bice izbrisana za 14 dana, proslo vise od 20 dana stranica se ne brise, pisao im u onaj help centar samo idu automatski odgovori, nikakva pomoc. Po njihovim novi pravilima ne smes nista prodavati sa profila mogu ga obrisati bez obrazlozenja i cak pise da ako imate takve profile pretvorite u stranice, ja hocu da pretvorim svoj profil u stranicu, uzmem placene objave i slicno, nastavim sa poslovanjem ali eto imam ovaj problem koji mesec dana ne mogu resiti. Ako neko moze nek pomogne?
Znaci imam profil od 5000 prijatelja admin sam bio neke stranice i sad ne mogu prebaciti profil u stranicu zato sto sam bio admin neke stranice, nigde veze...
 
Nazad
Vrh Dno