Šta je novo?

Препорука за дуал сим телефон до 70-ак €

Jovandeka

Slavan
Učlanjen(a)
13.05.2007
Poruke
567
Poena
320
Супруга разбила службени крш Теслу па јој треба нешто да је поуздано...
2 картице + слот за меморијску... Најбитније да дуал сим функција ради без проблема... Може половно... Видех неки Lenovo S60 dual али се не разумем баш...
Захваљујем унапред на сваком савету и предлогу.
 
Ja bih skupio jos malo para i isao na redmi note 5a...uzela ga je devojka skoro, iznenadio sam se kako lepo radi za telefon te cene...ima 2 slota za sim karticu i jedan za memorijsku.. :)
 
Do skoro sam imao j3 2016,veoma fino radi ,s obzirom na 1,5 gb rama.Mozes i taj lenovo ali kolko vidim baterija mu nije jaca strana.
Ja sam (jako pozitivno) iznenadjen koliko dobro rade ti "slabiji" dual SIM kod Samsunga (S3 Neo, J3, A5, J5, J7 - slabiji napsram S7/Note8 tj. :)). Iako imaju "zabrinjavajuce" manje RAMa, nekako su bre prijatniji za rad nego dosta skuplji telefoni. Mada im kamere, zvuk i mogucnosti nisu u istom rangu kao flagship, ali odlicni su.
S3 Neo recimo nadmasuje S5 i sve Lumie sem 950/XL po tome kako radi.

Nego, deko, koji rang cena? S60 je bas star telefon :(
 
Slazem se, niskobudzetni DS Samsung androidi su bolji od Lenovo DS modela koji su prilicno diskutabilnog kvaliteta (saomi je za njih premium brend u svakom smislu).
 
Захваљујем свима на одговорима.
Тај Lenovo S60 dual сам имао у некој транге-франге комбинацији, али он отпада. Ићи ћу вероватно на Ј5 (2016) или можда Redmi Note 5a, сад видех да се може нов наћи за 100-ак €... Најбитнје је да дуал сим ради како треба, а остало да је подношљиво, супруга није захтеван корисник...
 
Ne mora da znaci da je bolji ekran. Neko voli Amoled, neko IPS.

Meni je npr. IPS ekran prijatniji za oci, dodatni plus je sto ne moram da razmisljam o burn in problemu.

Note 5A je okej, ako moze polovno, tu je negde i Redmi Note 4X(klasa iznad 5a), ali on dolazi sa 16GB interne memorije i mislim da ne moze dual-sim+SD i nema Band20.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno