Šta je novo?

Koju maticnu i memoriju za i7 8700k

Skot

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
24.08.2000
Poruke
1,029
Poena
649
Pozdrav,

Sklapam sebi novu konfiguraciju za gaming i video editing pa sam planirao da uzmem i8700K. Interesuje me vase misljenje za kvalitetnu plocu i memoriju koje su najbolji izbor da se upare sa ovim procesorom. Interesuje me onaj segment na vrhu odnosa cene/performanse gde svako dodavanje para preko toga je besmisleno jer je proizvod samo 5-10% bolji i uzima se samo ako se bavis ekstremnim overklokingom (dakle - necu se tim sportom baviti). Hteo bih da bude stabilna ko stena i da kad grunem igricu na very high i u isto vreme strimujem na Twitch u Full HD da mi memorija i ploca ne prave problem.

Hvala.
 
Imaš/imao si Maximus. Znaš da li je bila overkill za tvoje potrebe. Minimum po meni je Asus Prime Z370-A ili ASRock Z370 Extreme4.
 
Imaš/imao si Maximus. Znaš da li je bila overkill za tvoje potrebe. Minimum po meni je Asus Prime Z370-A ili ASRock Z370 Extreme4.

MAximus mi je odlican jer nisam imao jedan problem za ovih 2-3 godine koliko ga vozim ali ne znam da li sam sve ukupno 10 puta usao u BIOS da bilo sta podesavam.
 
Nazad
Vrh Dno