Šta je novo?

Assassin's Creed Odyssey

Iskreno ja sam uzivao. 85h sam spucao. Jesu malo glupe side misije, ali sam gameplay i fajtovi su mi skroz okej. Nijedan ozbiljan bag nisam doziveo sto je sjajno za ovoliku mapu. Igrao na max i isto su "shmrljave" teksture kamenja i ostalo, ali generalno grafika je lepa.
 
Evo mene na nekih 70h smorilo me više ove nebitne sa stubova sve isto samo side i main sada radim. Takodje origin mi nekako bolji sa pričom i raznovrsniji ovo mi sve nekako na isto [emoji85]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pa već imaš AC II, Brotherhood, Revelations (Ezio Collection), AC III i AC Rogue u Remastered izdanjima. Teško da će praviti Remake, jer čemu? Jedino što fali je prvi deo za koji se svake godine pominje da će njegova remaster verzija doći.
 
U vreme karantina se pojavio i ACO Atlantis domace verzije, taman da se ubije dosada preko vikenda[emoji3]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako skinem sada ovaj DLC od 104gb sa sve igrom :/ ... jel moram da igram sve ispocetka ili ne? Davno sam presao Odyssey pa ne bih sve opet da bi igrao ovaj DLC.
 
U vreme karantina se pojavio i ACO Atlantis domace verzije, taman da se ubije dosada preko vikenda[emoji3]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Hvala ti ko bratu, zavrsio bih bez toga jer sam mislio da nece biti. :guitar:
 
^ hehe uzivaj, @filni ne moras iz pocetka. Ja sam ostavio save i nastavio gde sam stao.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
^ hehe uzivaj, @filni ne moras iz pocetka. Ja sam ostavio save i nastavio gde sam stao.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
E pa nemam save. Davno sam ja presao igricu i reinstalirao Win itd.
Znaci moram :/ Pffff
 
Ako skinem sada ovaj DLC od 104gb sa sve igrom :/ ... jel moram da igram sve ispocetka ili ne? Davno sam presao Odyssey pa ne bih sve opet da bi igrao ovaj DLC.
Ima i od 35GB sve. Da ne skidaš 100+ GB. Hahaha. [emoji12]
Save uvek možeš naći na netu. [emoji6]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
E pa nemam save. Davno sam ja presao igricu i reinstalirao Win itd.
Znaci moram :/ Pffff
Sto kaze @pshd probaj naci neciji na netu pa nastavis dalje

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ipak ne mora ponovo sve pa DLC, kada se instalira igra, ima odmah da se igra DLC i odmah ti kreces sa level 51, pa posle nastavljas dalje da ga budzis. Tako da ne moram ni neciji save.
Skida se pa cu da peglam :D
 
^ jos bolje, taman je stigo dlc na vreme[emoji3]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Može neko na PM da mi pošalje link gde skidate DLC [emoji86][emoji85], Hvala unapred.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nakon 185 sati, završih igru i oba DLCa. Šteta što se nije završila nakon druge epizode prvog DLCa.
 
Sto, ne valja? Znaci imao sam srece sto mi ne rade dlcovi :d
 
U fazonu da je to mogao biti jedan baš lep i srećan kraj. Inače, meni su oba DLC-a dobra i prijalo mi je to grafičko osveženje nakon previše sati u Grčkoj.
 
Više igram ovu igru,više mi se čini da je dva života premalo
 
Nazad
Vrh Dno