Šta je novo?

Assassin's Creed Odyssey

Jel se isplati ovaj season pass? Sad nesto na popustu za ~15€ na GMG.
 
Za origins su imali prilično glomazne I isplative DLC - e u sklopu season pass-a a razlika je čini mi se bila 20e u odnosu na vanilu.
Ako ispoštuju isto vredeće. Mada ne očekuj da to bude na nivou Witcher 3 Dlc-a
 
Jel se isplati ovaj season pass? Sad nesto na popustu za ~15€ na GMG.

Pa gledaj to ovako, da osnovnu igru zavrsis treba ti 35 lvl, za prvi dlc ti treba 45 lvl, a za zadnji dlc ti treba 55 lvl. A sam znas koliko ti treba misija da uradis da bi dobio jedan lvl. Sve u svemu koliko si igrao main story toliko ces jos igrati oba dlc.

Ali bez greske se isplati uzeti.
 
Krenuo kao Alexios računam bolje nego Kasandra pošto je devojci koliko sam ispratio ovo prva mocap uloga.
Za ovih par misija mehanika borbe, kvestovi i grafika isto kao i origins, samo promenjen pejzaž što je ok.
Malo više je gpu zahtevnija iz nekog razloga ali sa gtx1060 na very high 45-60fps u 1080p rez, ne vidim neke benifite na ultra, a značajno ubije fps.
I da ima previše ovih divikoza...
 
Cekam da zavrsim Origins i Shadow, pa da uzmem i Odyssey, bas mi se svidja, okruzenje mi dosta interesantnije izgleda.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Krenuo kao Alexios računam bolje nego Kasandra pošto je devojci koliko sam ispratio ovo prva mocap uloga.
Za ovih par misija mehanika borbe, kvestovi i grafika isto kao i origins, samo promenjen pejzaž što je ok.
Malo više je gpu zahtevnija iz nekog razloga ali sa gtx1060 na very high 45-60fps u 1080p rez, ne vidim neke benifite na ultra, a značajno ubije fps.
I da ima previše ovih divikoza...

de vi to igrate? ne vidim ni za konzolu leakovane igre
 
Imas duzmes za 45e ultimate i deluxe verzije steam gifta, sa 3 dana early accessom.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Gdje ima ta ponuda?
 
Imas duzmes za 45e ultimate i deluxe verzije steam gifta, sa 3 dana early accessom.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Druze gde ima ta ponuda ako moze link,ja nalazim samo standardne verzije za oko 45-50e.
 
Www.plati.com
Izgleda da su sada malo skocile cene.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Trebalo bi, mi smo u CIS zemljama, a za slucaj d ane radi, skines neki free VPN i samo kliknes na Rusiju, ubacis key u steam i mozes normalno da skines i instaliras igru.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nismo u CIS zemljama za Ubisoft igre.
 
CIS smo samo za Square Enix. Za ostale izdavače nismo. Steam je vrlo rigorozan kada je korišćenje VPN-a u pitanju. Budite oprezni sa tim.
 
Ne bih se zezao sa stimom oko menjanja vpn-a secakacu neko vreme,mozda padne cena malo.

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Neki moji utisci za 10h koje sam proveo u igri....Za razliku od Origins-a koji sam igrao sve dok nisam stigao u prvi veci grad,a onda batalio zbog prelepe optimizacije same igre,ovde sam zadovoljan kako sve to gura moja makina!Problem je naravno procesor koji zahteva vise od 4 thread da bi komotno uzivao,a ja to naravno nemam i ne zelim da kupujem vise bilo sta!Po mojoj nekoj laickoj proceni optimizovano je negde izmedju 25-30% u odnosu na Origins!Glavna prica je za sada zanimljiva,sporedne misije nisu lose mogu da prodju,borbe sa brodovima su odlicne,unapredjivanje broda,posade,Bounty,Mercenaries,Battles...ima svega !Imam neki osecaj da kasnije postaje monotono,posto sam na trecem ostrvu,ali mi je za sada zanimljivo!Mada koliko sam je i platio,ovo je igra godine i ne smem da se zalim:D
 
Poslednja izmena:
I meni se bas svidja igra. I origins mi je bio ok, ali mi je ova nekako bolje legla.
Sporedne misije nisu lose, mada su uglavnom go fetch i necu ih jos dugo raditi.
Lokacija opet ima previse da bi se sve istrazile. Ne bi bilo lose da su ubacili kupovinu mapa sa bitnim lokacijama kao sto su tvrdjave. Bas me briga za one kampove sa 2 coveka i jednim chestom ili za one sa zivotinjama.
Fali tu par sitnica da se izbaci nepotreban grind kako bismo mogli da igramo, a ne da jasemo satima.

@bro, da li si platio 4-5$
 
^
Ha,ha kako si znao?:pInace nikada nisam to radio i ne volim da radim,ali sam hteo bas da probam kako to funkcionise!Proslo je sve kako treba i radi savrseno!Ovo je za mene vise kao demo da testiram kako igra radi!Ovako barem znam da cu je mozda u skorijoj buducnosti pazariti i zavrsiti ako se na ovaj nacin nesto iskomplikuje,ali ako sve bude uredu do kraja obrnucu je za sitne pare!
 
Pazi kad ''kupuješ'' na taj način, ukoliko budeš u situaciji da menjaš nalog save game na uplay je enkriptovan direktno za nalog.
 
Da, na to treba paziti. Meni je tako otislo 20-tak sati Originsa.
 
^
Hvala na upozorenju,nije na odmet i to znati!Polovinu igara sam kupio tek onda kada sam ih piratizovao,a nisam morao!Uvek sam pocinjao ispocetka!Videcemo,valjda ce izdrzati do kraja!:)
 
Kako je optimizovana igra? :)
Trenutno igram Origins na ženinoj mašini (FX-6300, RX550 4GB, 8GB RAM) i šiba na 720p i very high/ultra sa nekih 30 - 40 FPS. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Trazi jako puno procesorske snage.
 
Na steamu piše da je minimum FX-6300, dok za Origins stoji FX-6350 pa radi ekstra kod mene jer su je lepo optimizovali. Ja sam do prošle nedelje mislio da ne mogu ni pokrenuti, a ne još da je sasvim lepo i odigram. :D
Ništa, ostaje mi jedino da isprobam... Taman završih večeras Origins pa ću da se bacim u lov (ili čekanje) na Odyssey repack. :D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni se cini da mi je Origins mnogo bolje radio. Mada, sinoc sam se igrao sa podesavanjima malo, zakljucao na 30fps i sada radi stabilo, nema seckanja, bez obzira sto je relativno nizak fps.
 
Ja sam par dana trazio najbolju kombinaciju podesavanja!Za moju konfiguraciju ovo mi najbolje radi,cak i u Atinu gde bas trazi snagu racunara!

Shadow:Low
AA:najbolje staviti na Adaptive quality i podesiti zeljeni FPS kada da se ugasi ako padne ispod te vrednosti!
Environmental Texture Detail:Low nema velike razlike izmedju Low i High,a ipak utice na perfomanse!
Fog:Low
Depth of Field: Low
Volumetric Clouds:Low ovo jede perfomanse kao ludo
Texture:Medium
Ovo drugo moze kako ko hoce!!Neko ce reci sta drugo kada si sve stavio na Low:)Ostatak podesavanja sam stavio stavio na High!
Cak i pored takvih podesavanja igra deluje bas lepo!
 
Nisam jos stigao do Atine, pa ne znam kako ce se tamo ponasati. Ja koristim malo jaca podesavanja, pre svega za senke i teksture, medjutim, ja forsiram 30fps preko Riva Tunera (nikako ne iz igre, posto ono kapuje na 31fps, pa ima stuttering). I imam dovoljno headroom-a i na cpu i gpu pa se nadam da ni u Atini nece biti problem.
 
Nazad
Vrh Dno