Šta je novo?

Assassin's Creed Odyssey

DeRadicci

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruke
7,654
Poena
525



kotaku.com je napisao(la):
The next Assassin’s Creed is called Odyssey and will take place in ancient
Greece, according to a new report from the French site JeuxVideoLive,
which adds that Odyssey is a sequel to last year’s Assassin’s Creed Origins.
Kotaku can confirm this report.

https://kotaku.com/new-leak-reveals-assassins-creed-odyssey-set-in-ancien-1826454752



I leakovi od ranije:

7uUGPHT.png



https://www.reddit.com/r/assassinscreed/comments/8kmqei/second_assassins_creed_odyssey_4chan_rumor/
 
Preslikane ovakve priveske nadjes gde hoces po grckoj.
 
Same sh*t just a different package? :)
 
Kakav reskin Originsa :d
Nije to nuzno losa stvar, meni je Origins uz Black Flag jedini AC naslov koji sam zavrsio.
 
Kakav reskin Originsa :d
Nije to nuzno losa stvar, meni je Origins uz Black Flag jedini AC naslov koji sam zavrsio.

Pa dobro, i jeste direktan nastavak tako da ne cudi.
Mislim da je jedina velika stvar u origins koja mi je smetala je sto nema mape na ekranu. Ostalo je suvisno komentarisati i uporedjivati sa drugim AC igrama jer nisu iz istog serijala i nemaju dodira, osim opsteg sveta.
 
Izlazi 5. oktobra

 
Poslednja izmena:
Deluje dobro, kao i Origins, sto je i normalno kad je reskin i novi story/okruzenje.
Kao neko ko je veliki fan istorije, posebno antike, kao i Origins ovo ce mi leci kao budali samar:d Cak i novine u gameplay-u u odnosu na vecinu AC igara (AC serijal mi nije nesto iskreno) su mi bile interesantne. Nadam se zavrsetku "trilogije" u Rimu :)

Takodje super sto izlazi ove godine. Mislio sam da nikad tako nesto necu reci/napisati za AC naslov. Izuzev Black Flaga i Originsa, koji su mi super.
 
Poslednja izmena:
Prerano je ovo, prakticno ni godinu dana nakon Origins. Idealno bi bilo da izlaze na godinu i po - dve, a bez gomile DLC-ova.





 
Poslednja izmena:
Deluje super samo se nadam da nece trebati gomila patcheva kad izadje igra, nekako mi gameplay nije potpun, ali dobro, videcemo.
 
sad bi postavio jedno pitanje koje je svi verujem mislimo kako je ovo assassin's creed? znaci nema ni A od asasina da su isli na drugi naslov nesto skroz drugo ok ali ovo je smesno
 
Pa ono... Ako nekim slucajem, necijom dobrom voljom, konacno, odrade Modern Day pricu kako treba odnosno KONACNO nastave gde su stali u BlackFlag/Rogue/(pa i Syndicate)... :d
 
Ja sam grekofil, mozda i odigram ovo. Premda su mi sve AC posle Brotherhooda smece.
 
Nakon dvojke+brotherhood tebi je Revelations smece? Kako to? xD
 
Pa nije na nivou prethodno dve, nit story nit gameplay wise.
 
Meni prica bila ok, a Ezio/Altair zavrsena celina odlicna. Steta sto tu nisu definitivno zavrsili sa Desmondom...nego kasnije napravili jedno veliko nista.

A unapredjenja oko gameplaya, combata, tehnikalija u odnosu na Brotherhood se iskreno ni ne secam...
 
jeste ali naziv je naziv je najaci zato kazem da su isli na sta znam odiseja samo a ne assasin
 
a šta je ustvari assasin po tebi? casual hack 'n' slash sa skakanjem na glavu?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
a šta je ustvari assasin po tebi? casual hack 'n' slash sa skakanjem na glavu?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

tajno drustvo koje se bori protiv templara( iluminata) svakako ne egipat ili grcka znaju da ako nema naziv assasin nece se prodavati kao assasin
 
dakle priča. čak ne ni setting, ni mehanika, nego priča.
ccc...

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Ne bi bilo lose da stave opciono, kao recimo graficka podesavanja :D ...pa svako izabere sta voli
 
Meni prica bila ok, a Ezio/Altair zavrsena celina odlicna. Steta sto tu nisu definitivno zavrsili sa Desmondom...nego kasnije napravili jedno veliko nista.

A unapredjenja oko gameplaya, combata, tehnikalija u odnosu na Brotherhood se iskreno ni ne secam...

Za Revelations mozes da kazes da je dobar samo zato stosu AC2 i ACB bili dobri pa je ovo nekakv kraj triologije pa kao ajde... Kao samostalan naslov su ga ustrojili skroz

sad bi postavio jedno pitanje koje je svi verujem mislimo kako je ovo assassin's creed? znaci nema ni A od asasina da su isli na drugi naslov nesto skroz drugo ok ali ovo je smesno

Pa svi zivi su im trazili da odu u Egipat i Grcku. Sledeca najtrazenija lokacija je Japan. E sad sto u to doba nije bilo asasina i sto je cela prica mogla da bude bolje odradjena, i sto je combat i sam gameplay mogao da bude popravljen jos posle AC2, i sto su oterali Patrisa Dezilea i Dzejd Rejmond iz Ubsofta koji su stvorili AC serijal i sa njima Jespera Kida koji je pisao muziku za AC2, ACB i ACR, i sto su stancali taj AC kao da sutra ne postoji pa se smucio svima zivima...
 
Nazad
Vrh Dno