»RSS Benchmark sajt

Strana 15 od 18 PrvaPrva ... 51112131415161718 PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 211 do 225 od ukupno 267

Tema: Nagradni konkurs: osvoji Honor 10 telefon!

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2017
        Poruka
        11
        Koja je najveća prednost ovog Honor telefona? Pa najveća prednost je ta što ćete se često naći u situacijama poput: koncerata, festivala, žurki, svadbi... I šta se dešava obično tada , vaše društvo a i vi sami želite da napravite najbolji selfi, najbolju zajedničku fotografiju, najbolji snimak koji će izaći na društvenim mrežama a i da to ostane zauvek u vašoj memoriji. U takvim situacijama se naravno prvo skoče oni koji imaju svoje "super brendirane" telefone, koje i dan danas otplaćuju nekim besmislenim ratama. I tada će neko izvadati jednu ili dve generacije stariji i naravno lošiji telefon, ali će većina pomisliti to je taj telefon koji će napraviti najbolju zajedničku fotografiju. Fotografija će biti napravljena , većini će se možda i svideti ali će biti daleko od najbolje.

A šta se još obično desi u takvim situacijama, u takvim društvima se obično nađe i neka lepa devojka koja vam se možda i svidi , a koja naravnno želi kao i svaka devojka da sa tih događaja ima najbolje fotografije. Najčešće se desi da ona vrlo brzo istroši svoju bateriju, a da želi još i selfija, videa... Život ne bi bio zanimljiv kada prvo naravno ne bi taj iz društva sa svojim "super brendiranim " telefonom skočio da joj on pozajmi telefon za to, i da naravno i drugima iz društva izlazi u susret da pravi fotografije. E naravno i njegov "moćni telefon" će izgubiti svoj moć jer će se veoma brzo potrošiti baterija, a i te fotografije nisu više toliko jasne i dobre.
        I u jednom trenutku ćete i vi izvadiiti vaš Honor i ponuditi , naravno mnogi će reći: šta ćeš sa tim Kinezom? koja je to marka? jel to igračka?... A onda... Stupa magija, vaš Honor će napraviti najbolji selfi, napraviće najbolju fotografiju u uslovima lošeg osvetljenja, snimiće najbolji video... Odmah će i ta devojka koja vam se svidela da zatraži da pravi "fotke", naravno ona će odmah i primetiti lepotu telefona, njegov vrhunski dizajn. Fotografije će samo prštati, baterija će trajati, memorija telefona neće to ni osetiti. Kako atmosfera bude bolja, piće se i više pića, a budžeti će se smanjivati. Naravno između ostalog treba platiti i ogromne rate za "super brendirane" telefone, a vi ćete imati dovoljno novca da častite društvo, jer ste smešno platili svoj Honor. Na kraju večeri imaćete pun telefon najboljih fotografija i videa, imaćete dovoljno baterije do dolaska kući, dovoljno memorije, telefon će i dalje raditi brzo, jer moćan čipset nedirnut.

P.S. u telefonu ćete verovatno naći zajednički selfi i broj telefona najlepše devojke od prethodne večeri dosta za početak
        Menjao Rakula93 : 06.06.2018. u 09:16 Razlog: dopuna

Moderated
        Na forumu od
        Jun 2018
        Poruka
        1
        U danasnje vreme zivot bez telefona je nezamisliv.Tako ga zovu ali je on mnogo vise od toga. Stvoren za sve generacije. Postao je prava masina koja uci samo za tvoju mastu. A masta moze da ucini fotografije savrsene samo uz kameru od 16 i 24MP kao i popularanu selfi kameru od 24MP. Za dobre fotke bitna je baterija 3400mA a da ne bude prazna u pogresnom trenutku tu je super brzi punjac. Da uspomene ostanu sacuvane zaduzena je memorija od 128GB. Sa dobrim FUL HD ekranom od 5,84 inca dozivljaj je veci. Sa samo jednim dodirom ili pogledom na mene otkljucacu ti sve mogucnosti skrivene u meni. Ekstravagantni Aurora dizajn caroliju nocnog neba spusta u tvoje ruke. I da bi sve glatko i bez greske radilo zaduzen je Kirni 970 OKTA-KOR koji svojim performansama nadmasuje konkurenciju. Honor je vrhunsku tehnologiju ucinio pristupacnu po veoma povoljnoj ceni.

Moderated Avatar korisnika TDesign
        Na forumu od
        Jun 2018
        Poruka
        1
        Ista priča svakoga dana,
        bole me oči od malog ekrana.
        Huawei nudi promjenu koja prija,
        od 5,84 inča FullView displeja.

Danas je najvažnije kakvu kameru ima,
        a tu se Honor 10 može pohvaliti svima.
        24 mega piksela ovu kameru čine,
        od dislajka straha nema, kružiće dobre glasine.

Aurora je svijetlost noćnoga neba,
        sa takvim dizajnom nam smartphone i treba.
        Honor 10 se time i diči,
        moramo priznati da mu to i priliči.

Ultrasonic fingerprint senzor nalazi se ispod stakla,
        Honor 10 je sa time dostigao vrhunac spektakla.
        Sa brzim punjenjem tu više nema dilema,
        boljeg telefona na tržištu sada nema!

Moderated
        Na forumu od
        Jun 2018
        Poruka
        1
        Oktobra jeseni gospodnje 2017., odlučim ja da na 7 dana odem u Beč. Drugi dan mog boravka tamo, zateknem se kod poznatog dvorca Belvedere-a i nađem "savršeno" mesto da slikam tu prelepu baroknu zgradu. Bio je tu samo jedan, mali, sićušni problemčić. Nisam bila jedina. Naime nekoliko turističkih grupa su se sve sjatile na tom istom mestu. Pošto sam ja porpilično sitna i tiha osoba, malo malo, neko od njih bi me ćušnuo (slučajno) ili prošao ispred kadra taman kad ja namestim sliku. Nema veze, meni se ne žuri i tako sačekam ja da oni odu. Taman uhvatim trenutak "smene" dve takve grupe, "nanišanim" i čujem ono božanstveno 'škljoc'! Brže bolje se sklonim odatle da na nekom mirnijem mestu proverim kako je ta slika ispala. I šta otkrijem? Nije fokusirana. Sve je bilo džabe.
        E sad da vratim vreme ne mogu, ali izlaskom Honor 10 telefona i njegove AI kamere sam poželela da mogu, jer sam sigurna da bi se ova situacija završila mnogo srećnije-to jest da bi zahvaljujući kameri slika ispala mnogo bolje.
        Godinu dana pre toga sam bila u Atini sa drugaricama, i zamalo mi nije stari sto pao na glavu, jer nisam razumela šta piše na tabli koja je molila ljude da se odmaknu jer komšije renoviraju stan i izbacuju stvari kroz prozor. Kad samo pomislim da sam bila spremna da udarim onog jadnog majstora koji je morao fizički da me skloni sa puta dotičnog stola.
        Ponovo zamislim da sam tada imala Honor 10, koji zahvaljujući NPU-u ima mogućnost prevođenja, koja verujem da bi u ovoj situaciji spasila moju glavu od stola i srce od stresa.
        Kad smo kod toga ovde bih se malo uozbiljila. Ne mogu da opišem koliko sam radoznala da saznam koje sve mogućnosti za unapređenje nudi nezavisan AI, jer, kako sam razumela, Honor može preko update da dodaje nove opcije, to jest nova znanja, našem telefonu. Da li to znači da će Honor 10 možda da razgovara sa mnom za koju godinu? Nekako sumnjam. Ali svakako će biti zanimljivo pratiti iz prve ruke taj put razvoja.
        "Nije bitno kako telefon izgleda, bitno je da dobro radi." Je rečenica koju sam često čula od drugih ljudi, a i sama izgovorila. Sada verujem da je to jedna od onih stvari koje izgovaraju oni koji nemaju kvalitet koji im “nije važan”, a zapravo im puno znači. Svakako znam da ću zahvaljujući ovakvom dizajnu Honor-a moći da se znalački osmehnem kad neko to kaže, znajući da imam prelep telefon koji još ima I sjajne performanse.

Moderated
        Na forumu od
        Jun 2018
        Poruka
        1
        U žensku ruku,
        savršeno staje,
        ovaj Honor 10
        što ga Benchmark daje.
        Oduševljena biće
        redom svaka dama,
        jer brz je veoma
        sa 4GB rama.
        Za svakog trapavka,
        bice pravi spas,
        to što ovaj mališa
        ima Gorilla glass.
        Od mnogih telefona
        on je dosta bolji,
        nudi razne mogucnosti,
        da svakom udovolji.
        Sa Honorom 10
        nece biti histerije,
        jer uz turbo punjač,
        biće pune baterije.
        A baš za sve one
        što selfi jako vole,
        Honor 24MP kameri
        teško će da odole.
        I za mene isto,
        kamera je ključna
        jer za ostale detalje
        baš i nisam stručna.
        Telefon je sjajan,
        pogodan za žene.
        Jedino je problem
        malo oko cene.
        Za podstanara nije,
        mana mu je cena,
        jer prosečnom građaninu,
        izvan je domena.

Moderated
        Na forumu od
        Jun 2018
        Poruka
        1
        Jednu zelju zeno stalno snivam telefon novi ja da imam. Na drustvenim mrezama car da budem sa dobrim slikama samo da grunem.Kameru selfi dobru da ima sa 24 mega piksela slike da snima i na poledjini kamere dve od 24 i 16 mega piksela ee.. Fotograf nisam bas neki pa mi treba telefon sto ce slikati hteti. Svoje misli da ima i da zna sta snima e tada bi slike bile prave kao iz moje glave.5.84 inca i Ful HD ekran da ima pa da se njime ja hvalim svima i jos skener za otisak prsta da se zna da sam ljudska vrsta. Za igrice dobar da bude, sa Kirni procesorom i 6 GB RAM-a samo da jurne 128GB prostora da ima pa od igrica samo prasina bi bila. Aurora dizajn treba da bude pa ko polarno nebo boje da bljuje.Razmisljao sam zeno moja da kupim neki Samsung ili ovaj Ajfon ili Hajfon ali ni jedan ovako dobar nije pa ce mene ova zelja da mine. Ne budi tuzan dragi muzu moj neke zelje vremenom postaju stvarnost i gle cuda sad postoji telefon bas po tvojoj zelji HONOR 10 mu je ime i bice tvoj dok te zelja jos ne mine!! Salu na stranu Honor je prikazao vrhunski uredjaj po veoma pristupacnoj ceni sto ce konkurenciji zadati pravu glavobolju!!

Moderated
        Na forumu od
        Jun 2018
        Poruka
        1
        HONOR 10 - Flagship Karakteristike U Višoj Srednjoj Klasi

Kompanija Honor kao B brend sestrinske kompanije Huawei ima sopstvenu filozofiju pristupa tržištu pa svoje modele i način marketinga i prodaje
        prilagodjava tako da krajnja cena bude niža. Tako je i u slučaju HONOR 10 modela gde se po starom receptu preuzima hardver iz aktuelne P serije Huawei modela, ali pametnim izostavljanjem brendiranja firmi koje služe za podizanje marketinške vrednosti uredjaja. Tako u ovom slučaju imamo već dokazano moćni Hisilicon Kirin 970 čipset i odličnu dual 16+24MP kameru otvora blende f/1.8, ali naravno to nije sve jer ovaj uredjaj krase i druge fantastične karakteristike i to:

5.84 FullView ekran rezolucije 1080 x 2280 piksela, odnosa stranice 19:9 i gustinom prikaza od 432 ppi, izgleda odlično. U pitanju je IPS LCD
        ekran i sve je pregledno i dobro osvetljeno, boje su solidne i zamerku može da uputi samo strastveni korisnik amoled tehnologije. Notch ili urez u vrhu ekrana je standard na ovogodišnjim uredjajima, a kome se ne dopada može ga jednostavno isključiti.

Aurora glass dizajn zadnje stranice koji se sastoji iz višeslojnog laminiranog stakla i pruža efekat prelamanja svetla kao kod polarne svetlosti,
        meni efekat izgleda fantastično i siguran sam da će telefon biti zapažen istog trenutka kad ga izvadite iz džepa. Dostupne boje su: Phantom Blue, Phantom Green, Midnight Black, Glacier Grey. Po meni najlepša je Phantom Green, ali volim i skroz crne elegantne uredjaje pa i Midnight Black dolazi u obzir.

Click image for larger version. 

Name:	10.jpg 
Views:	15 
Size:	58,2 KB 
ID:	252390

AI Kamera omogućava automatsku detekciju scene i podešava parametre za najbolji rezultat fotografije. Na zadnjoj strani se nalaze dva
        senzora i to 16MP u boji i 24MP monohromatski oba sa otvorom blende od f/1.8 kao i LED blic, orijentisani su vodoravno. Sa prednje strane se nalazi jedan rgb senzor od 24MP otvora blende f/2.0. AI koji pokreće zaseban NPU neuralni čip koristi algoritme koji stvaraju odlično 3D osvetljene selfije, ali pri tome deluju prirodno. Fotografije su dobre čak i u uslovima lošijeg osvetljenja što je za većinu najvažnije. Ovim se korišćenje pro moda, koji je i dalje prisutan, stavlja u drugi plan. Po meni to je odlično jer mi se više puta dešavalo da propustim scenu dok podešavam parametre u pro modu.
        Click image for larger version. 

Name:	honor10005pc.jpg 
Views:	17 
Size:	829,8 KB 
ID:	252406Click image for larger version. 

Name:	honorbug001.jpg 
Views:	16 
Size:	577,2 KB 
ID:	252391Click image for larger version. 

Name:	honor10007pc.jpg 
Views:	17 
Size:	488,7 KB 
ID:	252392

Ultrazvučni Senzor Otiska Prsta je veoma korisna implementacija, jer mnogo puta se desilo da Vam, dok držite telefon na stolu u baru ili
        negde u izlasku, stigne poruka ili notifikacija i Vi morate da podignete telefon da bi ga otključali, još ako su vam i prsti mokri... Ovako će biti mnogo jednostavnije, senzor se nalazi sa prednje strane ispod stakla u donjem delu uredjaja na mestu home dugmeta i ne morate da podižete telefon a senzor čita čak i vlažne prste. U drugom slučaju možda je malo nezgodno jer nekome će biti teško da dohvati prstom dok koristi telefon sa jednom rukom, u tom slučaju predlažem da se koristi face id otključavanje pomoću lica koje je brzo i bez problema.

Sve ovo HONOR 10 čini idealnim izborom za korisnike društvenih mreža i ljubitelje multimedije.

Newcomers
        Na forumu od
        Jun 2018
        Poruka
        2
        NOVO NOVO NOVO
        HIT HIT HIT!!!
        Nesto sasvim novo i nevidjeno na nasem trzistu
        HONOR 10
        Honor 10 je mobilni telefon sa nenormalno dobrim specifikacijama i nevidjenim sposobnostima poput spejs satla.
        Telefon ima 5,85 inca Full view dispej koji, kada drzite telefon u ruci, izlgeda kao da gledate TV sa Full HD 4K rezolucijom.
        Zadnja 24MP AI kamera pravi nenormalno dobre slike, kao da ih sam Pikaso slikao.
        Honor ima Aurora Glass dizajn, bukvalno na dlanu drzite prelepo nocno nebo severnog pola.
        Sa Honor Super Charge 5V/4.5A napunice te telefon u sekundi, tako da vam baterija nikada nece biti prazna.
        A cena telefona sa ovakvim specifikacijama i mogucnostima, moze se reci "dzabe".
        Sve u svemu kupovinom honor 10 dobijate bombu(metaforicki receno, ne pravu bombu kao c4, nego bombu od telefona( opet ne kao bombu koja izgleda kao telefon, nego telefon dobar kao bomba)).

Moderated
        Na forumu od
        Jun 2018
        Poruka
        1
        Huawei ima prodavnicu lepu,ali HONOR telefoni su nalepši na svetu.
        Odličan dizajn i još bolje boje,HONOR telefoni svima lepo stoje.
        Otisak prsta sada radi bajno,HONOR telefoni izgledaju sjajno.
        Memorije mnogo,baš koliko treba,memorijska kartica ovde i ne treba.
        Kamera je pametna i odlično snima,ima sjajan zum i iz velikih daljina.
        Prelama se svetlost, i ekran blista,grafika je ovde stvarno baš čista.
        Pametan telefon,a i sjajna cena,HONOR 10 zamenu nema.

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2017
        Poruka
        2
        Prvo pozdrav svima sa benchmark-a. Pa da krenemo:

Honor 10 je napravio jako pametan potez jer su odlucili da budu samostalni. To sto su se odvojili od maticnog Huawei-a i sto prave uredjaje za "srednju klasu" (koji su pritom skoro pa sam vrh mobilnih uredjaja) je nesto najbolje i najpametnije sto su uradili. Generalno takvih ima najvise, nasa zemlja je prva medju njima i u srednjoj klasi se verovatno najvise i moze profitirati. Sa ovakvim izgledom, performansama i odlicnom cenom uspeh im je skoro pa zagarantovan.
        Honor 10 je unikatan uredjaj jer su prvi koji su implementirali neke stvari (aurora glass design, under glass ultrasonic fingerprint sensor, Ai camera...).
        Citas otiska prsta je ovog puta napred sto je puno lepse jer ne narusava ono prelepo prelamanje svetlosti i boja na ledjima uredjaja. U pitanju je najnoviji izum citaca otiska prsta koji je ispod stakla i koji moze da ocita otisak i ako su nam prsti vlazni-mokri. Sto je jako bitna i pohvalna stvar pogotovu sada u vreme ovih letnjih odmora jer cemo dosta vremana provoditi na rekama, bazenima, morima ili jednostavno ukoliko nam se cesto znoje dlanovi pa su nam prsti uvek vlazni. Pogledati telefon od poazdi je nesto zaista prelepo, pogotovo ukoliko je rec o modelima phantom green i blue boje. Zaista prelepo prelamanje boja i svetlosti. Ai kamera koja je i vise nego dobra, uopste ne zaostaje puno od Leica kamere koja se nalazi na modelima P20 serije. Takodje jedan veliki plus je i to sto su zadrazili i standarni 3.5mm jack. To svi volimo da imamo na svom uredjaju.
        Jednostavno honor 10 je uredjaj koji je jako slican modelima P20 serije. Dele isti ekran, isti pricesor, istu snagu baterje, isti sistem brzog punjenja, isti softver i imaju poprilicno slicne kamere. Ali je honor 10 puno, puno jeftiniji. I to je ono sto ga izdvaja od ostalih uredjaja i to je ono gde on pobedjuje.
        Znam da je mnogima to nebitno ali ja sam perfekcionista po prirodi i mene kupuju male stvari-sitnice. Kada vidim da u kutiji dobijam zalepljenu zastitnu foliju preko display-a kao i providnu zastitnu masku prosto se odusevim. To nije nesto sto je skupo i sto bi mene a pogotovu njih puno kostalo. Ali oni (honor) na taj nacin mene "kupuju" i govore mi kako im je stalo do svojih klijenata-potrosaca i pokazaju koliko misle na nas. Sto je morate priznati danas retkost. Trebamo biti ljudi i imati casti (honor). pozz

Member Avatar korisnika okmijun
        Na forumu od
        Sep 2004
        Poruka
        2.976
      12. Moja mašina
        • CPU: Xeon E5-2670....LC 120
        • MoBo: Intel DX79TO
        • RAM: 64GB Kingstone
        • VGA: GTX 760 4GB
        • MON: Samsung 245B
        • HDD: Hitachi 3GB....Kingstone 128GB
      13. 10 razloga za HONOR 10

Direct Link
        https://s15.postimg.cc/3y5ht2f6j/HONOR_10_BENCHMARK.jpg

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2007
        Poruka
        12
      15. Moja mašina
        • CPU: Intel Core2Duo 6420
        • MoBo: Asus Commando
        • RAM: 4x1GB Geil PC2-6400 DDR2-800 Ultra
        • VGA: GIGABYTE 8600GTS 256MB DDR3 128bit
        • MON: Samsung 206bw
        • HDD: WD 320Gb + WD 250GB
        • OPT: PIONEER DVR112D
        • Case: CHIEFTEC LBX-02B-B-B 550W
        • INET: DSL
      16. Honor 10, zasto ga porediti sa bilo kojim premium telefonom drugog brenda? Honor 10 je premium po svemu sto nudi, a nudi mnogo! Vrhunsku izradu, dizajn, inovativnost a povrh svega po mnogome i jedinstvenost! Danas je Honor 10 ono sto bi svakom predstavljalo prestiz, zadovoljstvo i uzitak u koriscenju i posedovanju. Honor 10 je gotovo savrsena "masina" za svakoga, od mladje populacije (atraktivan dizajn), ozbiljnijih ljudi (savrsena izrada i kvalitet), poslovnih korisnika (pouzdanost uredjaja) pa sve do savremenih "influensera, blogera" lifestyle korisnika gde su im jako bitane photo i video karakteristike a tu je Honor 10 u rangu Leica brendiranih "rodjaka". Honor 10 je sve samo nije alternativa!

Newcomers
        Na forumu od
        Jun 2018
        Poruka
        2

Honor 10 mali brat velikog telefon

Honor 10 telefon vrhunskog dizajna sa Aurora glass dizajnu i njenom presijavanju koje izgleda kao da telefon nije iz ovog vremena. Futuristicki dizajn, kojeg potkrepljuje i vrhunske komponente u njemu.

Chipset Hisilicon Kirin 970 sa Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A73 & 4x1.8 GHz Cortex-A53) je zaduzen da telefon vrhunski radi, da telefon ne zastajkuje pri radu ni najzahtevnijim korisnicima, a gpu Mali-G72 MP12 sluzi da i u vreme odmora igranje igrica tece glatko.

Android oreo 8.1 sa EMUI 8.1 koji svaki korisnik moze da personalizuje prema svojim potrebama i zeljama, takodje ovaj softver poseduje mnogo alatki koji ce korisniku pomoci u radu.

Memorija od 128gb/64gb sa 6/4 gb rama ce svakom korisniku biti i vise nego dovoljna. Baterija od 3400 mAh ce svakom korisniku dobro doci i pri duzem koriscenju ovog vrhunskog telefona. Takodje brzo punjenje od 50 % za samo 24 minuta ce isto dobro doci svakom korisniku.

Sad da se okrenem stvarima koje korisnik vidi, kad se uzme u ruke telefon lepo lezi u ruci. IPS LCD od 5.84 inca sa izrezom u vrhu veoma lepo izgleda, a telefon je u gabaritima telefonima od 5.2 inca i ne cini se da je prevelik. Senzor otiska koji je skriven u ekranu, koji se ni ne oseti kad se predje prstom se lepo stopio sa ekranom i stvarno izgleda vrhunski. Prednja strana je obogacena i sa kamerom od 24 mp i otvorom blende od f/2.0, svakom korisniku ce pomoci u izradi vrhunskih fotografija. kamera sa zadnje strane, tj dual kamera sa zadnje strane od 16 MP RGB i otvor blende odf/1.8 + 24 MP monohromacka sa otvorom blende od takodje f/1.8 je zaduzena da zabelezi svaki trenutak svog korisnika cak i pri smanjenoj svetlosti. AI mod kamere ce olaksati koriscenje iste.

I sada moj zakljucak da je Honor 10 mladji i pristupacniji telefon od svog velikog brata Huawei p20 telefona. Jedina razlika izmedju ova 2 telefona je u tome sto kod Honora kamera nije brendirana Leica optics zbog cega je i ovaj telefon jeftiniji od svog velikog brata.

Licni zakljucak Telefon za preporuciti i pozeleti

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2017
        Poruka
        2
        Pozdrav za sve sa benchmark-a. Pa da krenemo.
        Odlukom da honor postane samostalan i da se odvoji od maticnog huawei-a je mozda njihova najbolja i najpametnija odluka. Honor se bazira na proizvodnji uredjaja vise za tu neku "srednju klasu". Moje misljenje je da takvih ima najvise, izmedju ostalog i nasa zemlja spada u tu grupu i smatram da se tu mozda moze ostvariti i najveci profit. A znajuci kako honor to radi, kakve uredjaje prave, sa kojim performansama i sa koliko nizim cenama od svojih konkurenata uspeh im je skoro pa zagarantovan.
        Honor 10 je unikatan uredjaj jer su prvi koji su implementirali neke stvari (aurora glass design, ultrasonic fingerprint sensor, AI kamera...).
        Otisak citaca prsta je ovog puta smesten napred sto je puno lepse jer ne narusava onaj prelepi izgled prelamanja svetlosti i boja na ledjima uredjaja. Takodje to je prvi citac otiska prsta koji se nalazi ispod stakla i koji uredjaj moze da otkljuca cak i ako su nam prsti mokri-vlazni. To je jako dobro pogotovu npr sada kada ide ovo vreme letnjih odmora i kada cemo verovarno dosta vremena provoditi na rekama, bazenima i morima i kada ce nam sake i prsti biti mokri. Takodje je jako dobro i za one kojima se dlanovi malo vise znoje, sada ni oni nece imati problema sa otkljucavanjem svog telefona. Sta reci za ledja uredjaja pogotovu ako je rec o phantom green i blue modelima. Ono prelamanje svetlosti i menjanje boja je nesto zaista prelepo. AI kamera je takodje jedna od boljih i uopste puno ne zaostaje od Leica kamere koju koristi P20 serija. Takodje honor 10 je zadrzao 3.5mm jack sto je danas retkost i sto svi mi jako puno volimo i zelimo da imamo na svom telefonu. To je takodje jedan veliki plus.
        Honor 10 ima jako puno slicnosti sa Huawei P20 serijom. Dele isto stakleno telo istih boja, dele isti ekran, isti procesor, istu jacinu baterije, isti sistem brzog punjenja, isti softver i skoro pa identicne kamere. A ipak honor 10 je puno, puni jeftiniji. I to je ono najbitnije, to je upravo ono gde on pobedjuje i gde mu nema ravnog konkurenta.
        Mozda je to mnogima nebitno ali ja sam neko ko je perfekcionista i neko koga "kupuju" male stvari-sitnice. Kada otvorim kutiju honor telefona i kada vidim da na onom velikom i prelepom display-u postoji fabricki zalepjena zastitna folija kao i da me u toj istoj kutiji ceka i providna zastitna maska prosto se odusevim. To je nesto sto nije skupo, cak ni za mene a pogtovu ne za njih (honor) ali to je ono sto mi pokazuje da honor misli na nas, da misle na svoje korisnike i da smo im mi jako vazni i bitni. Nije tesko biti covek i imati casti (honor). pozz

Moderated
        Na forumu od
        Jun 2018
        Poruka
        1
        Dobro veče po meni Honor 10 novi dizajn sa Aurora staklimaiz 15 slojeva sa 3D efektom, Al kamera od 24MP+16 MP, prepoznaje više od 500 scenarija razvrstanih u 22 kategorije, selfi kamera od 24MP, ultrazvučni senzor otiska prsta ispod stakla, munjevita brzina punjenja baterije 50% za oko 25 minuta, svako dobro ipuno hvala na lepim nagradama a i takođe na postovima na pravom mestu i u pravo vreme Benchmark!

Strana 15 od 18 PrvaPrva ... 51112131415161718 PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •