»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 4 od ukupno 4

Tema: CM Sentinel II

Member
        Na forumu od
        Sep 2008
        Poruka
        174
      2. Moja mašina
      3. CM Sentinel II

Pozz.Imam COOLER MASTER Sentinel Advance II (SGM-6010-KLLW1) star oko 3 godine i bio sam prezadovoljan još uvek mi se ne rastaje od njega ali javio mu se dupli klik kada pritisnem točkić odnosno recimo kada sam u pretraživaču pritisnem točkić od umesto jedne otvori po 4-5 stranica.Ima li leka?Mislim da sam negde na forumu pročitao da je to neko i popravljao ali ne mogu da se setim gde.

Member Avatar korisnika perafilozof
        Na forumu od
        Mar 2013
        Poruka
        2.049
      5. Moja mašina
        • CPU: Intel i7-4770K 4.0 GHz
        • MoBo: ASUS MAXIMUS VII HERO
        • RAM: Kingston DDR3 16GB 2133MHz HyperX Beast
        • VGA: Gigabyte GTX 1080 G1
        • MON: Asus PG278QR
        • HDD: 240GB Kingston SSDNow V300, WD Caviar Black 1TB, WD Caviar Purple 3TB
        • OPT: LG DVD-RW
        • Case: CoolerMaster 690 II Basic+ Seasonic PRIME 1200W Gold
        • INET: DSL
        • Ostalo: CoolerMaster Hyper 412S
      6. Ja sam koristio taj miš do skora. "Malko" sam ga izlupao igrajući PUBG, pa sam udubio tastere za promenu DPI-a i sada više ne radi pola miša.

Pregledao sam mu unutrašnjost nakon što sam ga pokvario i zavisi šta se kod tebe dogodilo. Direktno ispod klikova se nalazi pločica koji stoji na dva stubića. Ta poločica drži sve dugmiće u sredini, i za menjanje DPI i middle mouse click. Ako ti je polomljen ili se iskrivio jedan od ta dva stubića koji drže tu pločicu moguće da je do toga problem. Ja moj nisam uspeo da popravim.
        "Godinama sam pljačkao gejming industriju igrajući igre koje nisam plaćao, sada im vraćam plaćajući za igre koje ne igram", Vukodav,2014.

Member Avatar korisnika TwistedMind
        Na forumu od
        May 2009
        Poruka
        5.019
      8. Moja mašina
        • CPU: Intel i7 8700 and Be quiet Dark Rock Pro 3
        • MoBo: MSI Z370 SLI Plus
        • RAM: 2x8GB DDR4 Kingston HyperX Predator 3000MHz
        • VGA: Asus 1080TI turbo + Accelero Xtreme III
        • MON: Dell P2414H @80Hz
        • HDD: Samsung M.2 960EVO 250GB + WD Caviar Black 1TB
        • Case: Cooler Master Trooper + Cooler Master V750
        • SND: Sennheiser HD 555 modded to 595
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Mionix Naos 7000 + Xiaomi XL podloga
      9. nije se polomio ako je dupli klik. normalno je to za mikro tastere. to su obicni 6x6. ne secam se kako je kod mene bilo kada sam sredjivao, ali ja sam zamenio taster za promenu profila sa onim za scroll.
        isti su tasteri za back, forward, dpi+, dpi-, profile. izaberes jedan koji ne koristis i prelemis na scroll. jednostavna popravka kada se otvori mis, sto takodje nije tesko.
        meni je veci problem bio sto sam morao da skinem glidere nego popravka. dobio sam jedan rezrvni set, ali sam ga vec bio iskoristio i po popravci sam ostao bez istih.
        a.k.a. subtractor

OC Guru Avatar korisnika PCBeast
        Na forumu od
        Nov 2006
        Poruka
        6.878
      11. Moja mašina
        • CPU: Intel 8700K@5.2 Ghz/ Swiftech XT/MCP655,Danger Dan Triple Xtreme x2
        • MoBo: Asus Maximus X Hero
        • RAM: G.Skill 3866 Mhz
        • VGA: Asus GTX 1080 Ti Strix OC SLI/ GTX 1080 Ti Zotac Extreme
        • HDD: Samsung 850 Evo 512/Western Digital VelociRaptor/Hitachi 2TB/Samsung 1TBx2/Samsung 850 Pro
        • OPT: Liteon
        • Case: Cooler Master Stacker 832 Black Edition/Enermax Revolution 1050w/ CM MasterCase Pro/eVGA G2 850w
        • SND: Creative Titanium HD
        • LAP: Apple MacBook Pro, Apple Ipad Air 2
        • TV: Samsung UE40D5000
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Logitech MX Revolution/G9/Logitech QuickCam 4000 Pro ,Logitech RumblePad 2 Double Vibration
      12. User koji je mis majstor - imarkovic. Njega kontaktirati, popravlja sve to.
        Ko je sentimentalno vezan za svoje parce hardvera bolje da ga sredi nego da ga baca kad vec moze.

Pozdrav.

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •